VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako se makne ovaj sa 5xxx komada na 8,46 nebi me previše iznenadila ni pozitivna blokada danas [wink]

Po svemu kako se odvija ovdje na Validusu-za očekivati je da se stvar razriješi do 1.1.2011. i da se uđe u novu poslovnu godinu sa postavljenim strategijama.vjerujem da je teško postići dogovor sa Pogravkom,ali to je jedino ispravno i moguće. Koliko se ja sjećam početaka Spice-a, o tome se u novinama nije tada govorilo kao o aferi,nego je to tada bio razvojni plan Podravke koji je tako i bio predstavljen,čini mi se u Večernjem listu da se pisalo tada o tome.Naravno da je red da se Podravki vrati kredit,ali ne pod hitno,jer jednako kako je Podravka prošla,prošao je i Validus. Akteri su pod istragom i neka se to riješava, a što se tiče poslovnog dijela-red je ,ako su zajedno i ušli u to da se polako i izvlače zajedno iz toga.Validus se ima iz čega naplatiti i kod Plurisa i kod ostalih kojima je bio ili sudužnik ili jamac i sve ove dugove što se pokušava pripisati samo Validusu-jednostavno nije to baš tako. Stečaja sada sasvim,sasvim sigurno više neće biti niti će se u tom smjeru šta događati.Lijepo se sa svima dogovoriti o svemu i eventualno polako tražiti partnere. Novca svugdje ima , samo ga treba znati i moći privuči. A što se tiče Milsa i Mirne-ulagački ciklus u našu obalu tek predstoji,a pokušajte zamisliti nešto ljepše od npr. FourPoints hotela u Rovinju…A Split se jednostavno više nema gdje širiti. samo da malo okopni ova kriza, da živne malo potražnja za stanovima-ima da ode Mils za cifru za koju se vjerovatno samo smješkate.Kao i ja [cool].Trenutkom ulaska u EU portfelj Validusa istog trena uduplava do utrostručuje svoju vrijednost. oni su imali super strategiju ulaganja,zeznula ih kriza pa sad te nekretnine i nisu nešto atraktivne, ali kad se počne nazirati Sunce,a to je neizbježno,Validus će biti na konju. Za očekivati je Validus kada se skine blokada na razinama 37-43 kn. A zašto? zato što će se vjerovatno onda početi nazirati ono što je g. Šelebaj govorio,o nečemu što mu,Validusu, itekako ide u prilog, a samo neki koji dugo prate ovu dionicu pretpostavljaju o čemu se radi [lol]

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....


Ako se makne ovaj sa 5xxx komada na 8,46 nebi me previše iznenadila ni pozitivna blokada danas [wink]

Neće se maknuti dok god taj ne kupi koliko je namjerio.

evo malo Šelebaja dok ne odemo u poz. blokadu. nevezano za vlds ali fora priložić.. http://www.youtube.com/watch?v=-NNSk1F9f8w&feature=fvsr

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pozdrav svima-samo sam u prolazu. Vrijeme Validusa tek dolazi!! Čujemo se iznad 30 kn!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



Ako se makne ovaj sa 5xxx komada na 8,46 nebi me previše iznenadila ni pozitivna blokada danas [wink]

Neće se maknuti dok god taj ne kupi koliko je namjerio.
[/quote]
On prodaje i maknuo se… na 8.55 doduše [wink]

Polako trejderi..vi bi opet kupovali po 7kn..prošao vlak..čekajte neku drugu dionicu..ovo sad mora preći 10kn ovaj mjesec..tu nema više šta da koči..podravka ovaj mjesec to riješava sa VLDS ..samo kupujte tko hoće zaradit..pustite lopinu i njemu slične za 30-50lipa zarade….oni su navikli kokošarit..


ajde možda sam i ja burno reagirao ovim prethodnim grafom, naravno da priča ima uvijek svoju lošu i dobru stranu. moram bit fer pa istaknut i onu dobru stranu, pa evo i grafa s mogućim rastom cijene u slučaju skorašnje deblokade računa.

p.s. fundamentalno, uz obilnu računicu, moram istaknut da cijena od 50 kuna koja se spominje ne stoji, bliže je 40, a u slučaju da im se pripiše onaj porezni dug pada na oko 25, ako ćemo iskreno. no i dalje je to dobra cijena u odnosu na ovu na burzi. vidjet ćemo rasplet, rekli bi sljepci.

Prosto čovjek da ne povjeruje … Pero kad im nacrtaš graf s UP korekcijom dobra ocijena, prem da graf nije ispravan,,, ide to još dole, no kad nacrtaš ispravan graf za Down, onda ocjena 1.
Fantastcus …. Od danas crtam grafove samo za UP da bih imao prosjek ocjenjivanja više od 60%.
LP…………..ode VLDS na 4-5kn. !! Sad če graf !!

I very much love INGRA !!

Grafić za ocjenu i istinu !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!


Grafić za ocjenu i istinu !! [thumbsup]

Ako je i od Mrguda 28 previše je.Nakon ukidanja predstečajnog postupka i odustajanja predlagatelja
/platili su mu 57 tis kn sa kamatama / od tužbe Validusu ne prijeti stečaj već vjerovatno deblokada
žiro računa i ulazak u normalno polovanje.Sada je to izvjesno.
I tehnička analiza pokazuje proboj na ispod 6.Smiješno i nerealno.
Ja kažem da će biti proboj 8,50
Vrlo brzo do 13 gdje možemo očekivati jači otpor.
Naravno,uz predpostavku deblokade računa.
Gdje ste katastrofičari i zečevi.Dosta se izlazili zadnjih dana od straha i pogriješili i sada će teško biti kupiti barem po cijeni po kojoj ste prodali.
A ako se odlučite na kupnju a mogli bi ode Validus visoko.

Na Validusu teče med i mlijeko!


Polako trejderi..vi bi opet kupovali po 7kn..prošao vlak..čekajte neku drugu dionicu..ovo sad mora preći 10kn ovaj mjesec..tu nema više šta da koči..podravka ovaj mjesec to riješava sa VLDS ..samo kupujte tko hoće zaradit..pustite lopinu i njemu slične za 30-50lipa zarade….oni su navikli kokošarit..

Svako vrime nosi svoje brime.
Jučer sam se zadovoljavao sa 30 lipa/4%/sanjao 50 lipa /8%/a sada je to premalo.Zadnja prodaja
na 13 gdje bi trebao biti veći otpor.I dnevni trejd obavezan.Mogli bi ponovno postati dionica
velikih valova.A što volim taj sport!

Na Validusu teče med i mlijeko!

ako se danas dio ine ne prelije i ovdje ozbiljno cu posumnjati u buducnost ove dionice

ako investitori tu nista ne vide sta i ja tu radim

slijedi nam precesija

za sad vam INA ništa ne pomaže, dok je vidljivi pozitivan trend na ostatku dionica…
[bye]

eto, pametnome dosta…

ipak pricekat cu do kraja dana za konacnu odluku…

a crobex na +9% [lol]

slijedi nam precesija

a ja mislio kako cemo ovaj tjedan preko 10 koje ce ovdje muke jos biti crobi preko 2000 a mi u crveno koma

New Report

Close