VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je moje zadnje pisanje na ovoj temi jer je postalo zaista zamorno sve ovo čitati…Dragi kolege, ovdje stečaja sigurno neće biti, a ova naša dobra udavača bi trebala uskoro postati zvijezda dana. A naravno da je može biti i po 5 kuna, ako se netko sa 10000 kom uplaši i proda odjednom pa šta dobije iako ne znam šta bi takav netko trebao onda raditi u dionicama. Ali prije da će se sa 5 kuna moći kupiti 1/10 do 1/13 dionice. Lijep pozdrav i strpljenje svima i nedajte trejderima dionice po ovakvim cijenama.

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....


druk? hm…kolega mrgud28 ima 6605 komada (dao je screencapture malo iza), a ukupna kupnja na VLDS je 5680 komada. takvih kao mrgud28 ima samo na forumu još najmanje 10-15, a van foruma na ne pričamo.
zaključak izvedi sam (ili nabacaj malo kupovnih naloga da izgleda ljepše)
[bye]

post se odnosio na splita a ne na mrguda



druk? hm…kolega mrgud28 ima 6605 komada (dao je screencapture malo iza), a ukupna kupnja na VLDS je 5680 komada. takvih kao mrgud28 ima samo na forumu još najmanje 10-15, a van foruma na ne pričamo.
zaključak izvedi sam (ili nabacaj malo kupovnih naloga da izgleda ljepše)
[bye]

post se odnosio na splita a ne na mrguda
[/quote]

to mi je jasno, samo sam na primjeru mrgudovih 6600 dionica VLDS objasnio zašto splitov post o VLDS na 5 kn nije samo druk, već i realna mogućnost
btw. netko je upravo iskrco 1700 komada po kupnji. još je na kupnji ostalo ukupno 4880 komada.


druk? hm…kolega mrgud28 ima 6605 komada (dao je screencapture malo iza), a ukupna kupnja na VLDS je 5680 komada. takvih kao mrgud28 ima samo na forumu još najmanje 10-15, a van foruma na ne pričamo.
zaključak izvedi sam (ili nabacaj malo kupovnih naloga da izgleda ljepše)
[bye]
[/quote]

post se odnosio na splita a ne na mrguda
[/quote]

Sorry Laki. Ovo što sam screencapture kako veliš… nisam kupio sve narečeni dan. Dakako sve što ovdje iznosim, iznosim svoje iskreno mišljenje i prenosim informacije koje sam dobio direktno iz razgovora s više djelatnika uprave VLDS, zvao sam i pluris a zvat ću i dr. Sad pošto ne vjeruješ u scrLoc/Prtsc evo da se ne bi pričalo o druku.

I very much love INGRA !!

mrgude, mi se očito ne razumijemo. split druka na pad jer želi kupit i to sam komentirao. ja ovde očekujem rast

Evo i zašto je neko ?? kupio !!
LP

I very much love INGRA !!


mrgude, mi se očito ne razumijemo. split druka na pad jer želi kupit i to sam komentirao. ja ovde očekujem rast

OK, prebrzo sam reagirao, a Splićo je poznati druker.. jel tako Splićo. Kladim se da je jedan dio on sam kupio od ovoga kupljenog paketa, ali ne sve. I ja sam u igri !!
LP

I very much love INGRA !!


Evo i zašto je neko ?? kupio !!
LP

Kolega Mrgud pa to mora probiti put dolje jer je obrana stvarno jadna.
Ja bi pustio da cijena propadne nek izađu svi nesigurni, to se tako radi.

26.11.2010 - Dan D


Ovo je moje zadnje pisanje na ovoj temi jer je postalo zaista zamorno sve ovo čitati…Dragi kolege, ovdje stečaja sigurno neće biti, a ova naša dobra udavača bi trebala uskoro postati zvijezda dana. A naravno da je može biti i po 5 kuna, ako se netko sa 10000 kom uplaši i proda odjednom pa šta dobije iako ne znam šta bi takav netko trebao onda raditi u dionicama. Ali prije da će se sa 5 kuna moći kupiti 1/10 do 1/13 dionice. Lijep pozdrav i strpljenje svima i nedajte trejderima dionice po ovakvim cijenama.

tako je.




druk? hm…kolega mrgud28 ima 6605 komada (dao je screencapture malo iza), a ukupna kupnja na VLDS je 5680 komada. takvih kao mrgud28 ima samo na forumu još najmanje 10-15, a van foruma na ne pričamo.
zaključak izvedi sam (ili nabacaj malo kupovnih naloga da izgleda ljepše)
[bye]

Zaključak ?

Dakle,po tebi,cijeli forum,kao i knjiga dioničara VLSD,sve dildoši i debilana,puna para od očeva i kocke,pa od dosade bacaju 10-ke tisuća kuna,jer im treba 5 tisuća ?

Koji si ti lik,mislim…očekuješ od osobe koja je KUPILA par tisuća dionica VLDS,da nakon mjesec,dva ,promijeni svoje mišljenje,i proda iste po 5 kuna,a kupila ih je,po ,cca 13 ( znam,znam,to je super ulaz,većina ima viši ). Takav deal može napraviti samo diletant,ali vjerojatnost da je takvih više,stvarnio je mala . A da to netko napravi namjerno,u cilju rušenja cijene,i jeftinijeg dokupa….hehehe…neka proba,bolje da pozove selo na svadbu,jednako će baciti lovu,ali će usrećiti više ljudi.Ovako bi usrećio onih par koji uzaludno čekaju na bidu,a već na 10 kuna pojavila bi se kupnja koju on nebi uspio preteć,nabidavanje do jaja….a sve uzalud,jer,kao što sam rekao,nema toliko pacijenata koji bi prodavali s takvim diskontom.

Uostalom,prodajte sve što imate do 10Kn…i slobodno čekajte na 5 . Sutra ,ako najavite,ja stojim na bidu,vi se lijepo iskrcate,i izliječili ste se od straha padanja na 5kn . U stvari,neznam zašto već niste prodali,ako ste tako sigurni u pad ? Ja bih to napravio da sam na Vašem mjestu .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Nego zašto nema odbijanca????
Meni se čini da to mora ispod 10kn da bi se uopće bilo šta odbilo.

26.11.2010 - Dan D


Nego zašto nema odbijanca????
Meni se čini da to mora ispod 10kn da bi se uopće bilo šta odbilo.

izgleda da ipak počinje odbijanac [proud]
ovdje ću ili izaći dobro potkožen ili spušiti sve.
nema predaje, nema prodaje [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

New Report

Close