Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

MOLIM ZA POMOC
trazim cijenjenog forumaša plavog pa ako netko zna na kojoj stranici piše nek mi javi jer ga nemrem naci
unaprijed hvala
pofuk


Ako želiš dugu,
prvo se moraš pomiriti s kišom…

a.n.

Divno rečeno! [smiley]

UMORAN I DOBAR PLIVAČ….postaje neplivač

Iskradam se iz sebe da bih bila ovdje a nisam nikakav veliki borac pod svaku cijenu jer ova, što je ponekad plaćam je ili previsoka ili u bescijenje svedena. I uostalom, kome trebam takva kad me se procijenjuje samo po tome koliko gdje postojim. I još k tome sudi ako "cijena" mog prisustva nije u mjerilima postavljenim da bih bila tamo gdje trebam biti. Imam samo dvije obale na koje mogu stići ; vrlo znane i ne prihvaćene a ako sam uz to i slab plivač ( što ponekad svatko je ) onda , i kad doplivam do jedne "od" , ostajem umorna i bez daha i naravno, uvijek kasnim za rukom koja me može izvući…..

Htjedoh reći, da smo uvijek sami dok plivamo od obale do obale i da samo rijetki plivači kroz život budu dočekani zagrljajem ako uspiju u naumu plivanja. A tek tada dok si umoran od svega najviše što možeš dobiti je ruka koja te jedina može izvući iz valova…….Jer, ovo nisu obični valovi : ovo su životni jer ti zapljuskuju i tijelo i oči pa i kad ne vidiš ništa………..ruku tražiš. A nje nema..

..žišku tebra ,..mogune rovativje ..da mane kogani …da kike da kuru [lol]

Nije nužno živjeti,
važno je raditi…

Friderich Veliki

Keka, možda je (be)smisao upravo u plivanju?

…No, u konačnici, ne suočavaju li nas prošlost i sadašnjost sa sličnim pojavama i istim problemima:

biti čovjekom, biti rođen bez svijesti o tomu i bez želje da se bude rođen, biti bačen u ocean postojanja, biti obvezan plivati, postojati;

imati identitet; oduprijeti se pritisku i potresima što dolaze izvana te s nepredviđenim i nepredvidljivim postupcima – vlastitim i onima drugih ljudi – koji vrlo često prevladavaju nečije moći i sposobnosti?

Štoviše, podnijeti vlastite misli o svemu tomu: riječju, biti ljudsko biće.”

Ivo Andrić Biti ljudsko biće

A veče je već tu…

Isječak iz "Carica Orhideja" Anchee Min….lagano štivo za, recimo, predah od Nietzcshe-a [huh]

"Kada je ponovno podignuo pogled, bilo mi je jasno da smo oboje potomci najčvršćih mandžurskih Stjegonoša. Mogli smo preživjeti bitke, unutarnje i vanjske. Bili smo predodređeni da preživimo jer smo znali razmišljati, jer smo mogli potisnuti osjećaje kako bismo zadržali krepost. Nosili smo nasmiješene maske na licu, dok smo iznutra umirali."

Di ste kako ste ja se dugo već odmaram od burze.?

Pozdrav.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Di ste kako ste ja se dugo već odmaram od burze.?

Pozdrav.


Pozdrav Čarugo, i ja tak nekak, dio prodala davno a dio preusmjerila u ajmo reči stabilne dionice (neću napisati koje ovak javno [lol] da se ne ugriizem za jezik al zasad ispadaju tak)

Zgoda mačku jebe a vakat slamu prodaje

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Zgoda mačku jebe a vakat slamu prodaje

a da ti to prevedeš? [huh]…sad vidim da osim engleskog ne razmem izgleda niti hrvatski u potpunosti. [lol]

Fvakat si nezgodana [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Nepouzdane misli
provjeravaju nas kćeri moja
Tvoj i moj alibi.

Nude čašu samaritanstva
a zbunjuje nas tijelo
ubijena Čovjeka.

New Report

Close