Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica



Ljubav na prvi pogled: Upoznavanje dvoje jako napaljenih ljudi koji nisu naročito izbirljivi.

hm…..pa nas dvojica smo i tekako izbirljivi a sjecam se dana kad smo se nasli na forumu i na prvi pogled…….pazite i jos smo uvijek jedan drugome na listi prijatelja i to u kontinuetu
da ….to se zove ljubav na prvi pogled i jos k tome traje
pofuk
[/quote]

Da, dosta si me i čekao… Ti od 2007. a ja od 2008., jel bilo teško???

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




Ljubav na prvi pogled: Upoznavanje dvoje jako napaljenih ljudi koji nisu naročito izbirljivi.

hm…..pa nas dvojica smo i tekako izbirljivi a sjecam se dana kad smo se nasli na forumu i na prvi pogled…….pazite i jos smo uvijek jedan drugome na listi prijatelja i to u kontinuetu
da ….to se zove ljubav na prvi pogled i jos k tome traje
pofuk
[/quote]

Da, dosta si me i čekao… Ti od 2007. a ja od 2008., jel bilo teško???
[/quote]
pa trebalo mi je godinu dana da Vam pridjem
pofuk

PROKLETE DIONICE

SAN

,,,dobro jutro….
…neverovatno kaj se desilo
sanjo sam da sam kupio dalekovod
UZAS
ne zbog toga kaj mislim da je to dobra ili losa dionica nego………pa zamislite kaj je meni burza ucinila
umjesto da sanjam komade ja sanjam dionice

PROKLETE DIONICE

pofuk


PROKLETE DIONICE

SAN

,,,dobro jutro….
…neverovatno kaj se desilo
sanjo sam da sam kupio dalekovod
UZAS
ne zbog toga kaj mislim da je to dobra ili losa dionica nego………pa zamislite kaj je meni burza ucinila
umjesto da sanjam komade ja sanjam dionice

PROKLETE DIONICE

pofuk


niste jedini;
ima ih jos koje muce isti snovi [undecid]
desavalo mi se cak da sanjam da su me postavili za poslovodu na ZSE, pobogu zamislite mudonju u kuti kako sece hodnikom…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



PROKLETE DIONICE

SAN

,,,dobro jutro….
…neverovatno kaj se desilo
sanjo sam da sam kupio dalekovod
UZAS
ne zbog toga kaj mislim da je to dobra ili losa dionica nego………pa zamislite kaj je meni burza ucinila
umjesto da sanjam komade ja sanjam dionice

PROKLETE DIONICE

pofuk


niste jedini;
ima ih jos koje muce isti snovi [undecid]
desavalo mi se cak da sanjam da su me postavili za poslovodu na ZSE, pobogu zamislite mudonju u kuti kako sece hodnikom…
[/quote]
tesko mi je to zamisliti jer jedino sebe vidim u toj ulozi a Vas kao mojeg ševa
enivej
laku noć i najbolje da se svi smirimo…….prespavamo i cujemo se za 5 godina
oprastam se od Vas uz moje prijatelje iz škotske
odlicni su ….uopce nisu škri na notama
uzivajte

pofuk

laku noc
http://www.youtube.com/watch?v=owXjPGosOtM
pofuk
p.s. dopelajte nam ovu postavu u zg a ne onu ofucanu varalicu od axela

MISLI 21.STOLJECA

slaba utjeha: PARTIZANKE SU LIJEPE KAPE
dr.IVO JOSIPOVIĆ

pofuk

Postoje dva načina širenja svijetlosti,
biti svijeća ili ogledalo koje ju odražava…

a.n.

Započni dan s osmijehom,
i pobijedi ga s njime…

a.n.

[smiley]

Započni dan s osmijehom,
i pobijedi ga s njime…

a.n.

[smiley]


nikad se nemoj kačiti sa danom bez obzira koliko ti je jak osmeh
pofuk

….dan…….
dansa sam primjetio nesto jako ruzno na forumu……..nas jedan dragi kolega je posrnuo poput mene i masu njih i to je podjelio sa nama,,,,,,,umjesto da svi priskocimo u pomoc mi se pravimo ko da smo bili za sankom kad je bog na livadi dijelio socijalnu osjetljivost i osvjestenost
kako mi se malo malo …na privat javljaju ljudi koji posrnu ………….evo ….pokusat cu ih utjesiti sta sam danas dozivio………..nazvao me je jedan cijenjeni forumas i pitao me da li znam nekoga ko bi bio zainteresiran kupiti polovni bloomberg star 4 godine….malo haban ali ameriku i kanadu fantasticno prima
………nista cudno……….
ali me je frampirala cinjenica da taj blomberg ima 35 iljada radnih sati……DA DOBRO STE PROCITALI 35 OOO RADNIH SATI……….pa to ispada da je non stop bio ukljucen
STRASNO
evo ako ima zainteresiranih neka mi se na privat jave jer je prodavac jako zauzet jer si zeli u americi sloziti do kraja portfelj dok je jos bloomberg kod njega
pofuk
p.s. sad sam pogledo svoj portfelj nakon dugo vremena pa bi molio ako bi netko mene mogo makar malo utjesiti jer mi stvarno ni dobro
p.p.s. neki dan sam molio tehnicku analizu za tep pa mi nitko nije htio od vrsnih tehnicara pomoci pa molim ako ima tko od virtualaca da bubne kakav graf….moze i virtualni
unaprijed hvala

MALI OGLASNIK
povoljno prodajem rabljeni laptop
kontak na privat…….pofuk
pofuk

Ako želiš dugu,
prvo se moraš pomiriti s kišom…

a.n.


MALI OGLASNIK
povoljno prodajem rabljeni laptop
kontak na privat…….pofuk
pofuk

..najslađe je dobiti novi laptop u 90-oj minuti i to…za 300 kuna …….a taj rabljeni pokloni klincima iz susjedstva ,..dobro se dobrim vrača [wink]

Ako želiš dugu,
prvo se moraš pomiriti s kišom…

a.n.


ja se nisam sa nikime svadjo
pofuk

New Report

Close