Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Ovak.

– kao što sam već napomenuo zbog Hrvatske crkve, ovaj Marsovac prvi put u životu ne slavi i ne raduje se Božiću

– hvala Hrvatskoj crkvi da joj je uspjelo ono što i Srbima nije uspjelo

Za one koji ipak slave u miru Gospodnjem želim sretan i miran božić i da Vam isusek ispuni sve vaše želje.[emo_smijesak]

ovaj, malo mi je čudno da se ne radujem Božiću i to samo zato jel sam Srbin

Biće bolje na drugom Svijetu, do snoviđenja.

PS Hvala curama u INTERŠPARU U ARENA CENTRU što su bile izuzetno ljubazne s menom, makar je bilo 17 sati i zasluženo su trebale doma.

Ja se stvarno nadam, da od sljedeće godine i Badnjak bude neradan dan, da Kraljice Majke mogu u miru početi jesti već rano ujutro.

lp[emo_smijesak]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

Dobar dan.

Kako znate zbog Crkve u Hrvata, ja bojkotiram ove godine Božić.

Ali za one koji ga slave, božićna čestitka:

Svim dobrim i lošim ljudima želim da ovaj dan provedu sa svojim voljenim ljudima u miru i sreći, i da im se ostvare svi njihovi snovi.

Nitko neće više dijeliti Hrvate, niti im prebrojavati krvna zrnca ili DNK, koji je Hrvat genetski bolji, pa ni Crkva.

Vidim da se Hrvatskim braniteljima, našim herojima i dalje nabacuje.

Da čak nemaju ni krova nad glavom za Božić. Hrvatska sramota.

Gospoda popovi, koliko sam ja vidio Vi kod svake crkve imate i ogromne apartmane.

Pa bilo bi lijepo da pokažete malo Kršćanskog saućešća pa da date jadnim potrebitim ljudima utočište. Pa tome služi crkva, zar ne.

Gospodine Todorić Vi bar imate smještajnih kapaciteta, bilo po dvorcima, bilo u Žrnovici.

Pa kako ste takav veeeeeeeliki dobrotvor primite te jadne ljude pod svoj krov.

Ne morate besplatno, evo, ja ću Vam donirati kunu.

Što se tiče Bandića, Kalinića i njihovih razbijača.

Bio sam jučer u svojoj kučici, na Selačkoj 22/1, čak sam se oblekel u žuto da me lakše prepoznate, nigdje nikoga.

Pretpostavljam da se radi o nesposobnosti Holdinga da nađe adresu, di su me s katastrom stavili, pa ću Vam sada napisati staru.

Znači radi se o Jezerskoj 32 A i Jezerskoj 32. (obratite pozornost na broj 32, odnosno 22+1=23 zbog jednog proročanstva).

HA, HA vidim da je kod Merlina danas glavno jelo pacovi, kao i kod žutog.

Anonimno, 25.12.2012. u 10:16
Da si Marsovac nebi se zvao sulejmanmali .

Anonimno, 25.12.2012. u 10:16
Svi najvažnije naučimo od Roditelja .

Anonimno, 25.12.2012. u 10:16
I to da poštujemo Druge i Drugačije .

Anonimno, 25.12.2012. u 10:16

Kako očito da se ne snalazite u OIBU, a kako je danas Božić pa su moji najdraži s menom u mislima, evo mog stabla.

To me svi traže, neki kaže da sam Srbin, neki da sam Bosanac, neki da sam Slovenac, neki da sam Albanac s Kosova polja, pa evo ga, a ako se nekom da, neka mi napravi stablo.

Makar ja sam Marsovas, tako da to nema veze.

U počast mojim dragim ljudima kojih više nema, osim u mojem srcu.

Mama: rođena u Zagrebu, dipl. oec. , nema bolje duše na ovom svijetu

Josipa (Pepica) Horvatek, rođena u Zagrebu, domaćica

Stjepan (Štef) Bezjak, rođen u Kumrovcu, zanimanje šnajder, al je znal sve napraviti, legenda kaže da se igrao s malim Josipom

Tata: rođen u Zagrebu (bio golman NK Zagreba), dipl. oec.

Matilda Fabijanec, rođena u blizini Zaprešića, domaćica, kuharica (genetika) božanstvena

Franjo Bosnar, rođen u Vinogori, breg s pogledom na Veliki Tabor, zanimanje mesar (kasap),

– podvornik u Mimari (ne znam koja je to sada Gimnazija), ali to Vam je tam gdje Banda trči krugove za lovu.

Hvala Vam svima kaj niste koristili gumicu i kaj ste me donijeli na ovaj svijet.

Sve Vas jako vooooolim.

Hvala !

PS. Ja nisam dobio ništa za Božić jer je Holding blokirao mom tati račun zbog ljudi koji stanuju u tuđem stanu besplatno , a čak ni režije ne plaćaju.

Umjesto da se njima isključi struja, plin, voda, lakše je opaliti ove kaj su se cijeli život mučili da osiguraju nešto svojoj djeci.

ŽIVJELI ZAGREBAČKI SOCIJALNI SLUČAJEVI, uhljebi Bandićevi (glas mašina) neka se i dalje bogate na račun purgera koji delaju.[emo_zloban]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

Sretan Božić….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Oglas od Bandića dao umirovljenicima 100 kn.
Pa dobro kaj stvarno se s tom sićom moraš hvaliti.
Dragi umirovljenici uložite tih 100 kuna u DIOKI I Isusek Vam bu donesel
cca 6.000 kn do 25.03.2013.
Molim Vas da to zahvalite svojem gradonačelniku jel Vam je to ipak on osigural jednim oglasom.
Stvarno s ovim tipom i njegovim razbijačima danas se ne želim baviti.

Sada nešto jako važno. Malo ću privatizirati i napraviti reklamu, ali kako je za dobru stvar nadam se da nećete zamjeriti.

Prvo kako od gužve nisam stigao (ova ekologija puno vremena odnese) želim mojim dragim kolegicama i kolegama iz bivšeg Maziva-Zagreb d.o.o., Član INA grupe sretan i miran Božić, da ga provedu lijepo sa svojim obiteljima i da se ne brinu za poslovnu budućnost jer kad nas je Crkva već napustila nadam se da nas neće i Hrvatska Vlada.
Sanjam opet veeeeeliku INU, to je zato jel sam mali nacionalist.
Iste želje pune optimizma šaljem svim zaposlenicima INE i INA GRUPE.

Poruka Upravi INE, pustite nas da proizvodimo i zarađujemo.

Kako nas ne bi 5.000 duša otpustilo do prvog mjeseca, jel nas ne treba, molim dobre Hrvatske ljude da podrže ovu humanitarnu akciju spašavanja radnih mjesta Hrvatskih državljana i da kupite jako kvalitetne Hrvatske proizvode koji se proizvode u Mazivima- Zagreb d.o.o.
Svaki naš proizvod ću Vam podrobno opisati (ali ne danas), da znate kako kupujete kvalitetu.
Sada ću Vam dati broj centrale, a Vi tražite naš marketing koji će Vam se s veseljem javiti (ako nisu na kavi). 2412-000

Ukoliko kupujete veće količine za firmu dajemo dodatne popuste.

Dobro se dobrim vraća. Simpatične glasnogovornice iz INE će Vas obavijestiti koliko INA puno daruje ovu hrvatsku malu zajednicu.
Samo ću podsjetiti da na akciju INA autoglas kojim smo darovali male Anđele za koje sam rekao da ću se pobrinuti da nikad ne budu sami.

Znači ideja je sljedeća. Maziva-Zagreb d.o.o. su ovlašteni sakupljač otpadnih ulja. Kako smo uvijek ispred trendova u zaštiti okoliša Maziva-Zagreb d.o.o. želi postati glavni sakupljač i oporabitelj mazivih otpadnih ulja u na JUGU EUROPE.
Znači otpadna ulja bi ponovo umješavali u naše proizvode nakon njihove rafinacije.

One koja se ne bi mogla rafinirati služila bi za proizvodnju bitumena i asfalta koji bi se koristila naša građevina. Projekt postoji samo ga treba realizirati.
Znači materijalna oporaba na djelu.

E sada, se u humanitarnu akciju treba uključiti i Fond za zaštitu okoliša i energetku učinkovitost, koji ovim putem molim za podršku i suradnju.

Maziva-Zagreb d.o.o. svim svojim kupcima jamče besplatno zbrinjavanje otpadnih ulja.
U to je uključena i besplatna analiza otpadnog ulja (u našem akreditiranom laboratoriju), kao i besplatni prijevoz.

Drugim riječima nije mi jasno zašto nam fond naplaćuje EKO kunu na svaku litru proizvedenog ulja, ako svu našu robu koju smo prodali zbrinemo.
Ali dobro, mislim da su već svi shvatili da se u ovoj državi pišu zakoni za sve osim za Hrvatske proizvođače.

Znači ukoliko nas Fond podrži u ideji da smo jedini ovlašteni oporabitelj otpadnih ulja (ima i nekakvih CO2 jedinica koje treba plaćati) mi bi tu kunu svake godine darovali djeci bez roditelja da mogu dobiti stipendiju za fakultet i da mogu ostvariti svoje snove. Uostalom trebamo kemijskih inženjera.

Također bi se ovim putem zahvalio Mađarskoj strani u INI koji stvarno puno ulažu u volontiranje i pomaganje Hrvatskim građanima.
Zbog toga bi htio da se dio novca donira Mađarskoj zajednici u Hrvatskoj i Srbiji za nešto što im je potrebno, tako da osnažimo naše dobrosusjedske (Europske) odnose.
Uglavnom za ovu godinu radi se o milijun kuna koju mislim FOND može odmah isplatiti (ipak je kriza).
Povećanjem naše proizvodnje (u sljedećih pet godina ulaganjem u obnovljive izvore energije i recikliranje otpadnih ulja, zarada (kada se plate svi troškovi ekologije) iznosila bi oko OSAM miliona kuna godišnje.
Normalno ona bi se dalje ulagala u smanjenje emisija, sakupljanje i oporabu opasnog otpada.

S poštovanjem,

Damir Bosnar,dipl.inž

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

Dobro bu neko probudil ovu moju kokoš (opet se prežderala).

Mogu dobiti broj telefona na koju mogu nazvati.

Htio bi svom Dj osobno čestitati Božić.[emo_plazi]

Mislim ak se ona neće dogovoriti za kavu možda hoće ova iz super teške industrije ili ova mala domaćica u rozom ( s njom se mogu dogovoriti samo za doranje sličica).

Sorry malena, za sve ostalo kako ga navući, istegnuti, nategnuti, potegnuti, proguglati, molim te da se obratiš Kardinalu Bozaniću ili najbližem popu.

Ja sam dobio zabranu općenja o tim stvarima, pa ne bi želio da te pokvarim.

By the Way, koji mi se to golub posral na vjetrobransko staklo.

Kada ga se dočepam, recimo da je zec još dobro i prošel.

PS Danas moram na groblje, tak da dogovor za kavu je za sutra.

Za Marije Vaš link …[emo_namigusa]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

Mislim da sam zaljubljen. [emo_beztona]

Stalno mislim na tebe, a i tek sam izgubio.

Uostalom, koju ja budalu radim od sebe.[emo_ooooo]

Kad sebi dojdem, mislim da bum se moral odseliti v tunguziju.

Moraš mi obećati da nećeš ovo pričati našoj djeci, kak se tata zblamiral pred cijelom državom (kad bolje razmislim mrzim svjetski internet).

Gorane baš ti hvala kaj si me zblamiral pred legendama.
Tko bu sad štel igrat tenis s menom? Možda Kurnjikova?[emo_smijesak]

Veeeeeliki poljubac i još jednom sretan ti Božić medena.
Pošaljem ti poruku, pa me nazovi na taj broj ili mi daj broj.

Taj se prisluškiva ali nećemo biti bludni već samo zaljubljeni, pa neka slušaju.

– kako sam ja jako nesiguran u sebe, a mislim da bi kokoš mogla postati labud, pa da mi preveć ne poleti

Znači igra za Dubrovnik i Welness još traje.
Značenje riječi Hasenfefer, morate pogoditi danas do devet sati.

Netko je spomenuo Bipsiće i na pravom je tragu.

S time Hasenfefer je stanje duha koji vlada na ZSE.

Evo sve sam rekao. Nije teško, samo se javite prije IVE.
Može na forumu Mokrih Hrvata.

Svim dobrim ljudima koji se toliko trude da vratimo smiješak na lice Hrvata moje najveće poštovanje i zahvalnost. Veeeeelika pusa, moji prijatelji.

Iva, bio sam budan prije tebe, to kaj po noći ždereš kolače se ne računa.

Pa ko bu te prebacil prek praga. Bum moral od INGRE posudit dizalicu.[emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

Ajmo zadnji put. Ja sam jedan, očito da ste me s nekim zamijenili.

Ja nisam neki playboy i mislim biti samo s jednom.
Iskreno nadam se, ali ……… ne želim ureči.

Ali, toliko divnih ljudi sam upoznao preko telke i stvarno se nadam da će mi dati svoje prijateljstvo.

Htio sam reći pa nisam ja jedino muško u Hrvatskoj.

Svi oni dečki kaj su bez pitanja otišli na prvu crtu, ostavili su svoje srce, svoje snove,svoje zdravlje, svoje prijatelje u domovinskom ratu.
oslobodili su zemlju, a kako smo se mi odužili našim herojima.

Umjesto da im omogućimo da što bezbolnije se vrate u “normalu” i opet postanu dečki iz kvarta mi smo ih poslali u penziju, kao staro željezo.

Uzeli ste im ponos i dostojanstvo.
Umjesto da se osjećaju kao pobjednici, Vi ste od njih načinili gubitnike.
Kastrirali ste ih u emocionalnom smislu.
Cure su ih počele izbjegavati jer nisu uspješni kao djeca tajkuna koji su u međuvremenu pokrali državu. Normalno da ovi kaj su dobili sve na pladnju su obično šonje i agresivni slabići koji vole samo sebe (čast izuzecima).

Sada smo vratili dečkima ponos, a sad cure, naše majke, trebate odgajati svoje sinove da svi budu žuti mačori. Sve Vam je u odgoju djece, ali treba i naći vrijeme za odgoj. Ljudi nije sve u novcu.

Ej Bosanac Majka. Respekt. Ako želiš napišem ti koju pjesmu, da ne moraš baš sve od Huljića prepisivATI.

Evo danas i dalje dijelim poklone, možeš Žutog mačora staviti na svoj CD.
Ako se hoćeš kandidirati za gradonačelnika Zagreba ja te podržim i pobijediš s 800 % Uostalom mislim da je bolje da nam gradonačelnik bude vudren Bosanac (prikaze jelda) ne Ercegovac sumnjivih korijenja.

lp

link za cure Vaš link …

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

Sulejmanmali,kako vam mogu pomoći?[emo_smijesak][emo_namigusa]

@ sulejmanmali ,

opet ti zagađuješ Forum.

Čak što više , zagađuješ Virtualku s politikom i gradonačelnikom .

Svejedno je kako se netko zove .

Da si Marsovac nebi se zvao sulejmanmali i nebi napadao Crkvu , svetinju 86 % Hrvatskih stanovnika , pogotovo sada za Blagdane.

Ali znam , krv nije voda .

Da si Marsovac nebi se zvao sulejmanmali .

Svi najvažnije naučimo od Roditelja .

I to da poštujemo Druge i Drugačije .

O tvom kućnom odgoju govori i da “kokoš koju ljubiš” nazivaš “kokoš”.

Meni je to nezamislivo .

Ja ljubim anđeosko žensko biće moje vrste .

Očito osim štoti fali kućnog odgoja , je i to da se hraniš promiđbom na crvenim-lijevo-liberalnim-jednoumnim Jaslama Jutarnjeg lista i SKOJ-evcima sa radia 101.

Trasparentno , ti si navijač Kukuriku koalicije koju Večernji list naziva
“ Kupleraj koalicije ”.

Anonimno, 27.12.2012. u 01:16
Čak što više , zagađuješ Virtualku s politikom i gradonačelnikom .

Anonimno, 27.12.2012. u 01:16

Anonimno, 27.12.2012. u 01:16
Da si Marsovac nebi se zvao sulejmanmali i nebi napadao Crkvu , svetinju 86 % Hrvatskih stanovnika , pogotovo sada za Blagdane.

Ja ništ ne zagađujem, ja samo izbacujem smeće iz Zagreba.

– inače, bio sam ljubazan zbog blagdana, pa sam vozio u prvoj, ali sad ide odmah u šestu brzinu

Ja sam Marsovac, meni crkva nije važna, važan mi je samo Hrvatski narod.
Oduvijek poštujem crkvu u Hrvata, ali to isto nije bogom dan položaj, već se mora stalno propitkivati i težiti onozemaljskom savršenstvu.

Ovaj, zaspal sam. Da li je netko pogodio pojam ili ništ od toga.

Joj, znam da sam nekaj zaboravil.
Naprosto moram komentirati onu specijalku, ples sa zvijezdama, i pobjednike gospona Toljagu.

Kao prvo sve djevojke, žene su prekrasno izgledale, i puno bolje (sigurnije) plesale nego prije (valjda sigurnost dolazi s godinama[emo_smijesak]).

Drugo, vidjeli smo kurupciju na djelu, jedino kaj je preplatil suce.

Što se tiče one baaaakice mraz kaj se vešala po mladom mesu, samo bi rekao da ako želiš realno dočarati činjenično stanje onda jedna mrazica koja se vješa po tolja + gi daleko je od istine.

Znam da si htjela mlado meso samo za sebe, ali u koreografiji ipak trebaš činjenice realno prikazati.

Znači trebalo je bar tri mrazice koje vise po Marsovkim ekstremitetima.
Ja bi samo podsjetio da dole imam tri ticala (najmanje), a koliko vidim gužva za potezanje istih je velika.

Pusa Dj Andreiću, Renči, Mačku, Ivani 7, majama i svim ostalim kaj me hebu pred svekolikim pućanstvom. Nekak se osjećam usamljeno i iskorišteno.

Dtkajte na nekog drugoga. [emo_smijesak]

lp [emo_plazi]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

Dobro jutro !

Praznici su prošli, mali Isusek je darove podijelio.

Ovaj, ja bi molio djecu, ove mlađe od 35 godina, da dalje ne čitaju.

Ne želim ubiti snove i djeda mraza.

Danas će te upoznati ružno lice Marsovca, samo ću reći i najveći ubojica i sadist je mala beba prema njemu.

Kao što sam rekao žutog više nema.

Danas sam se pogledao u ogledalo, ogledalo se razbilo u strahu od mog lica.

Zemljani kraj je stigao, više se ne vraćamo na staro.

Hebene Hrvatske godine, Ustaše, Partizane, komunisti, policajci, lijevi, desni, srednji ku.rci, mali ku rci (očito Hrvatski prosjek), veeeeeliki kurci (mrzim biti drugačiji), mali teleni, crveni, črni, coprnice, one što ste se vragu podale (hvala Bogu na takvim, bludnica nikad dosta).

HEBO VAS PRUST, pa treba početi od osnova.

Inače najveću pamet ste imali kao dijete, svoju maštu, nakon toga Vam samo pada.

Normalno neki tumpleki kao ja, koji nikad ne odrastu, imaju onda problema u percepciji s okolinom. Vrlo veeeeelika šansa da završite u ustanovi.

SIVI, skidam rukavice, htio si rat do istrebljena, imaš ga.

Upozorio sam te da je HRVATSKA slobodna Marsovska teritorija.

Flota dolazi, više ti ni Sibir, ni ALjaska neće biti sigurna.

Hrvati neće biti pajaci ni SAD-u niti Rusije.

NA RATNOJ STAZI SAM. MOLIM ŽENE I DJECU DA SE SKLONE NA SIGURNO.

Ovo neće biti lijepo za gledati, a još manje za slušati.

lp[emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

Dobro jutro!

Htio bi Vam predstaviti Hrvatske kvalitetne proizvode Maziva Zagreb koji ne samo da imaju tradiciju, već njeguju visoku kvalitetu kao i uslugu primjene koja se brine o tome da dobijete optimalno ulje za vaše potrebe, kao i vrijeme kada je potrebna izmjena.

Imamo akreditirani laboratorij za ulja, kao i ispitnu stanicu, tako da se stvarno brinemo o kupcu od njegove kupnje pa sve do zbrinjavanje tog ulja.

Sve gore navedeno ulazi u cijenu proizvoda i za naše kupce je potpuno besplatno. Možda je naša početna cijena malo Viša od konkurencije, ali kvaliteta naših proizvoda, kao i suport koji dajemo našim kupcima na kraju za svakog kupca zapravo ispadne puno jeftinije.

I da, mi jamčimo za kvalitetu naših proizvoda.

Molio bi moju prodaju (kaj su sada 100 % na kavi)[emo_namigusa] da stavi direktan broj gdje će Vam ljubazne kolegice i kolege sve objasniti.

Isto tako Damire mogao bi bar staviti naš katalog da se ljudi upoznaje s našim asortimanom (nemoj zaboraviti staviti Riječki program)

Evo za početak INA Lancol, i INA BIOLANCOL za sve one kaj ekološki žele sjeći naše šume (nekaj u zakonu piše da se trebaju koristiti ekološki proizvodi).

Kad stavljaš katalog napiši nekaj za Antifriz, ono s korozijom, Autoglass (našu ljetnu humanitarnu akciju), Scooter, Outboard, INA Odleđuje staklo, Ina Destilirana voda,
UKA 4+ , 2TAKTOL ST.

Naglasi kako imamo sve APPROVALE i od koga.

Naše super kvalitetne masti INA LIS 2, LIS 1,3, INA GKS, INA Bazna KLIZNA MAST, ZA GURANJE naše brodogradnje Ina Klizna mast Split, Rijeka, Pula………

Naše ekološke masti za žičare kaj ne delaju INA Bioma EP , SUPER se može koristiti i na željeznicama, Puno je jedan Bosnar prodaval u Rumunjskoj (Rumunjske željeznice) dok nam nisu ukinuli predstavništvo (čitaj ASTRA)

Nemoj zaboraviti i naše aditive koje smo izvozili MOLU, Rumunjskim rafinerijama (dobivali za to kvalitetna bazna ulja), Bjelorusiji.

Nemoj zaboraviti kako smo ušli u njihovu najveću tvornicu kamiona i traktora koja proizvodi za Saudijsku Arabiju i Katar. Kako smo napokon ušli u deal s LADOM.

Možeš napisati koji je to idi.ot ukinuo i po čijem nalogu, pa kako smo popušili tržište i 1.000 tona dodatne prodaje na stranim tržištima. HEBENI managare.

lp[emo_smijesak]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

Bandiću kreće zadnja bitka, ti i tvoji kumovi krećete na put bez povratka.

lp[emo_zloban]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

Dobar jutar.

Hebote PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEtaakkkkkkkkkkkkkkkkkk.

Zapravo bil je do prije sekundu, dok me Sova nije razhebala.[emo_ljut]

Tako da danas neću biti duhovit, ali ću biti smrtno ozbiljan.

Zanimljivo kako neke žene (ljenčine) stvarno nikad nisu zadovoljne.

Sve im uplatiš, al ne, ne mogu se utipkati dva broja, već najbolja da joj i nazovem HT.[emo_zloban]

Htio bi pohvaliti Lidiju, koja me je odhebala. Napokon jedna pametna djevojka koja misli svojom glavom i kuži da joj ne treba Vrag kao ja.[emo_palacg]

A Vi sve ostale samo i dalje blejite. Pa koji Vam je k.urac.
Kad sam rekao da počnete misliti svojom glavom nisam misli da mislite na idi.ote.[emo_palacd]

A pro po ukazivanja Isusa po Hrvatskoj. Pa koji Vam je k.urac.
Kaj stvarno, stvarno mislite da Isus g.lup.
Pa nije lud da se vrati u Hrvatsku, kaže da ode u pakao bi bolje prošao.

A da, kaže da se držite Majke Božje, ona Vam je zaštitnica u Hrvata, OK.

Ovo danas će biti jaaaaako čupavo, tako da stvarno nemam vremena za žene danas.

Ona koja me Voli će razumjeti, bar se nadam.

Naprosto taj posao moram završiti, iznijeti smeće jednom zauvijek.

PUSA .[emo_plazi]

Moj porfelj:

Dioki: – 8.000 komada
Ulpl: + 70 komada
CASH-R-A malo

Ljudi ulažite pametno, i ne budite g.lupi kao ja.

Uvijek ženu i djecu stavite na prvo mjesto.

Makar, i ja to radim, samo na svoj način.

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

New Report

Close