Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Gospon pofuk ,

a mogu li ja , mogu li ja ?

Neću Vas više nikada napadati i Vašu lošu glazbu kritizirati .
Kao što je uobičajeno , i mazalicu bute dobili .


nazalost ne…..mesta uhrvatskoj fudbalskoj reprezentaciji za sraz sa izabranom vrstom srbije su popunjena…..forumasi tj.igraci koji su na gore navedenom popisu zadovoljavaju i vise nego sve kriterije…..u vrhunskoj su formi…..medjutim…sad me zvao proslogodisnji pobednik guče i nosioc zlatne trube 2010 godine EKREM MAMUTOVIC da je video vledimir petrovic pižona pijanog ko kravu u dragacevu,,,,,,jer da na sto mu liči repka….da mu je igrač sa brojem 7 nikakav…da mu dodje da on uzme svoj stari dres sa brojem 7……..ja sam EKREMU predlozio da imam ja jednog vrlo kvalitetnog a jeftinog igrača …pito me je kak se zove…ja sam reko Pero7…..prenio je to pižonu…pižon je oduševljen….tako da ako ocete…prvu tekmu igrate za srbiju a drugu za nas…..bitno je da se fudbal igra
pofuk

osjećam se POČAŠĆENO i PONOSNO!!!!

ne dobiva se poziv u reprezentaciju svaki dan….već jučer….
ovog momenta prestajem sa svim aktivnostima, a posvećujem se samo treningu i disciplini,ali jedno malo "ALI" za trenera???

imal sam zakazana dva noćna izlaska za petak i subotu , pa sam mislio…..treneru…može????

vjerujte mi nema šanse da mi koja lopta prođe, osim onih s treninga, a i dobro moraću provjerit oklade…i to je danas dio fudbala…

gledajte treneru….kaj se tiče obrane, meni nije potreban u toj utakmici nikakav indijanac za zamjenu….protiv srba branim ak treba do zadnje kapi krvi, neće proći!!!!!

a niste možda razmišljali da možda i koju forumašicu ubacite na teren, da Vas se nebi poslije prozivalo, znato ono "ravpravnost spolova, zastupljenost 40% : 60% " itd…

bilo bi mi idealno da su 3 ili 4 predamnom (zavisno od formacije) zbog pogleda….bolje 4…..

znam da će biti mnogo negodovanja Vašim odabirom igrača, ali od mene imate punu podršku samim time što sam među odabranima….vidi se odmah disciplina i po vremenu kad pišem ovaj post!!!!

samo jedno pitanjce…jesu li pripreme u Dubrovniku ili Poreču, fraj sam za oba termina….

LP

Vaš reprezentativac……silvestre…….

aaAAajjJJjjmMMMmmooOOOOooooOOOOoo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,………………….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

a niste možda razmišljali da možda i koju forumašicu ubacite na teren, da Vas se nebi poslije prozivalo, znato ono "ravpravnost spolova, zastupljenost 40% : 60% "

silvestre ,

kaj bi Vi na kraju tekme izmjenjivali dresove ?

.

Gospon izbornik pofuk ,

glazba vam je za 100 !
Sve ste bolji DJ .
Prvu utakmicu (nažalost) neću moći igrati jer sam povređen , a za drugu nema frke .
Za pobjedu spremni !

.

…dobro pofuk,a tko će nam biti sponzor…Dalekovod? [smiley] [thumbsup]

..jutro……
samo sec……smirite se molim Vas….SOKOLOVI MOJI
šine…da zapalim jednu cigaretu pa se javim
pofuk

OBAVIJEST
PONUKAN ČINJENICOM DA SAM NA PRIVAT DOBIO NEBROJENO PUNO PORUKA A DA NE GOVORIM O TELEFONSKIM POZIVIMA MAMA I TATA POJEDINIH FORUMAŠA KOJI SU VRŠILI PRITISAK NA MENE KAKO BI UBACILI SVOJU ČELJAD U SASTAV ZA UTAKMICU PROTIV SRBIJE NA MARAKANI DUŽAN SAM VAM SE PREKO MEDIJA NA OVAJ NAČIN OBRATITI MAKAR SE U SVOJOJ TRENERSKOJ KARIJERI NIKAD NISAM IMAO NAMJERU NIKOME AMA BAS NIKOME OPRAVDAVATI

SASTAV JE SLJEDECI I NEMOJTE DA TO VIŠE PONAVLJAM
golmani
SILVESTAR(GERONIMO)
obrana
FORUMAŠXY(LYNX),DOMOBRAN(VIDRA),DELUX(ALABAMA),MACHETTE(SPLIT,SPLITJR.DENIRO)DEVET69(BARMEN)
vezni red
IVANA7(ivana7)PLAVI(VJEKO)DR.OEKTER(VERDI) BENEDIKTXVI(DUSKOLOKIN)
napad
ELTURBINO(SHEFSALE),ZIMZELEN(PLEYBOJ)

trener
pofuk

Trpio sam strašne prigovore……sa svih istanca……e pa gospodo …vi koji ste me tako bezdušno napadali…..ma kako Vas samo stid nije…..da nisam ni jednu ženu pozvao…..pa da ste malo bolje upoznati za mojom izborničkom karijerom i mojim fudbalskim svjetonazorima sigurno bi znali da je moja desna ruka u stožeru MACA MARADONA………idemo dalje……NAJBOLJI MI JE OVAJ JEDAN KAJ MI JE REKO DA I NJEGA VODIM JER DA ŽELI ICI U BEOGRADSKI ZOO JER DA MU JE ONAJ KRETEN KAPETAN DRAGAN POPALIO MEDVEDA POČETKOM 90 TIH IZ DVORIŠTA I DA BI USPUT POGLEDO PRAVOSLAVNOG SLONA,JEDNA FORUMAŠICA MI JE ČAK PONUDILA ROMANTIČNE ŠETNJE KALEMEGDANOM AKO JE STAVIM U MOMČAD JER DA JE U MENI UVIJEK VIDJELA MURINJA,JEDAN FORUMAŠ SE JAVIO DA I NJEGA STAVIM JER DA JE TRENIRAO NEKE BORILAČKE VJEŠTINE I DA MI TREBA BODIGARD A DA MU JE ČALE TAK I ONAK BIO PUKOVNIK JNA PA DA IMA NAJBOLJE VEZE PO BEOGRADSKIM RESTORANIMA,DRUGI FORUMAŠ ME MOLIO DA GA STAVIM U MOMČAD JER DA JE BAS ZAVRSIO NOVU KNJIGU PESAMA PA BI USPUT ISO NA BEOGRADSKI SAJAM KNJIGA DA JE PREDSTAVI,OVAJ JEDAN JE REKO DA MORA BITI U SASTAVU JER NAJBOLJE KUŽI HARTIJE NA SRPSKOM TRZISTU KAPITALA,JEDAN SE JAVIO DA JE ON IGRO 50 TE NA MARAKANI I DA ON POZNAJE SVAKU TRAVKU KAKO DIŠE I DA JE U TOP FORMI,JEDAN JE REKO DA BEZ NJEGA NEMAMO ŠANSE DOBITI….E PA GOSPODO….SASTAV JE KONAČAN I JA GARNTIRAM DA SE SA SVOJIM SOKOLOVIMA VRACAM NA ŠTITU KAO POBJEDNIK…….ZA ONE KOJI IMALO SUMNJAJU U REZULTAT MORAM JOŠ SAMO NAPOMENUTI DA SAM PREKO SVOJIH VEZA U UEFI I FIFI ISHODIO DA SUSRET SUDI lopina
eto mislim da Vam je sve jasno
pofuk

…eto obzirom da mi je moje unuče moderirano,postam njegovu obavijest…srce bakino… [kiss]

OBAVIJEST
PONUKAN ČINJENICOM DA SAM NA PRIVAT DOBIO NEBROJENO PUNO PORUKA A DA NE GOVORIM O TELEFONSKIM POZIVIMA MAMA I TATA POJEDINIH FORUMAŠA KOJI SU VRŠILI PRITISAK NA MENE KAKO BI UBACILI SVOJU ČELJAD U SASTAV ZA UTAKMICU PROTIV SRBIJE NA MARAKANI DUŽAN SAM VAM SE PREKO MEDIJA NA OVAJ NAČIN OBRATITI MAKAR SE U SVOJOJ TRENERSKOJ KARIJERI NIKAD NISAM IMAO NAMJERU NIKOME AMA BAS NIKOME OPRAVDAVATI

SASTAV JE SLJEDECI I NEMOJTE DA TO VIŠE PONAVLJAM
golmani
SILVESTAR(GERONIMO)
obrana
FORUMAŠXY(LYNX),DOMOBRAN(VIDRA),DELUX(ALABAMA),MACHETTE(SPLIT,SPLITJR.DENIRO)DEVET69(BARMEN)
vezni red
IVANA7(ivana7)PLAVI(VJEKO)DR.OEKTER(VERDI) BENEDIKTXVI(DUSKOLOKIN)
napad
ELTURBINO(SHEFSALE),ZIMZELEN(PLEYBOJ)

trener
pofuk

Trpio sam strašne prigovore……sa svih istanca……e pa gospodo …vi koji ste me tako bezdušno napadali…..ma kako Vas samo stid nije…..da nisam ni jednu ženu pozvao…..pa da ste malo bolje upoznati za mojom izborničkom karijerom i mojim fudbalskim svjetonazorima sigurno bi znali da je moja desna ruka u stožeru MACA MARADONA………idemo dalje……NAJBOLJI MI JE OVAJ JEDAN KAJ MI JE REKO DA I NJEGA VODIM JER DA ŽELI ICI U BEOGRADSKI ZOO JER DA MU JE ONAJ KRETEN KAPETAN DRAGAN POPALIO MEDVEDA POČETKOM 90 TIH IZ DVORIŠTA I DA BI USPUT POGLEDO PRAVOSLAVNOG SLONA,JEDNA FORUMAŠICA MI JE ČAK PONUDILA ROMANTIČNE ŠETNJE KALEMEGDANOM AKO JE STAVIM U MOMČAD JER DA JE U MENI UVIJEK VIDJELA MURINJA,JEDAN FORUMAŠ SE JAVIO DA I NJEGA STAVIM JER DA JE TRENIRAO NEKE BORILAČKE VJEŠTINE I DA MI TREBA BODIGARD A DA MU JE ČALE TAK I ONAK BIO PUKOVNIK JNA PA DA IMA NAJBOLJE VEZE PO BEOGRADSKIM RESTORANIMA,DRUGI FORUMAŠ ME MOLIO DA GA STAVIM U MOMČAD JER DA JE BAS ZAVRSIO NOVU KNJIGU PESAMA PA BI USPUT ISO NA BEOGRADSKI SAJAM KNJIGA DA JE PREDSTAVI,OVAJ JEDAN JE REKO DA MORA BITI U SASTAVU JER NAJBOLJE KUŽI HARTIJE NA SRPSKOM TRZISTU KAPITALA,JEDAN SE JAVIO DA JE ON IGRO 50 TE NA MARAKANI I DA ON POZNAJE SVAKU TRAVKU KAKO DIŠE I DA JE U TOP FORMI,JEDAN JE REKO DA BEZ NJEGA NEMAMO ŠANSE DOBITI….E PA GOSPODO….SASTAV JE KONAČAN I JA GARNTIRAM DA SE SA SVOJIM SOKOLOVIMA VRACAM NA ŠTITU KAO POBJEDNIK…….ZA ONE KOJI IMALO SUMNJAJU U REZULTAT MORAM JOŠ SAMO NAPOMENUTI DA SAM PREKO SVOJIH VEZA U UEFI I FIFI ISHODIO DA SUSRET SUDI lopina
eto mislim da Vam je sve jasno
pofuk

…auuu…što si to nezgodno napisao? [undecid]

evo me upravo s treniga…

odmah se javljam dok znoj još kapće, samo moram pripazit na tipkovnicu da od treniga svoga ne izazovem šlus….
ovakvim brifingom, adrenalinom, infuzijom…mislim da i nema potrebe igrat…

UTAKMICA JE VEĆ DOBIVENA….

bravo izborniče, gledam baš tablicu, ispred njih smo…

da se osvrnem na svoj trening….prošlo savršeno, ovaj pomoćni trener tolko me izmrcvario, da me sad stvarno struja od tipkovnice udara….
kaže da takvu gracioznost i parade nije vidio več dugo, od vremena Envera Marića….
kaže da sam u top formi i da se kojim slučajem susret igra popodne, protivnička ekipa komotno može imat 15 igrača….
još je reko da će me tako istrenirat da kad stanem pred izbornika, da ovaj neće ni pomišljat na nikakve zamjene….

i na kraju mi je reko da se obratim okulisti!?!?

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Dobra ekipa, los trener.

[rolleyes]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Dobra ekipa, los trener.

[rolleyes]


MOLIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niti riječ više……

p.s.kaj Vi niste dobili poziv….
p.p.s. mogu Vam sredit, pa mislim ljudi smo, dogovorićemo se…….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Pssssst.

P.S. Ah, nisam

P.P.S A valjda hocemo. Ljudi smo…valjda…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


osjećam se POČAŠĆENO i PONOSNO!!!!

ne dobiva se poziv u reprezentaciju svaki dan….već jučer….
ovog momenta prestajem sa svim aktivnostima, a posvećujem se samo treningu i disciplini,ali jedno malo "ALI" za trenera???

imal sam zakazana dva noćna izlaska za petak i subotu , pa sam mislio…..treneru…može????

vjerujte mi nema šanse da mi koja lopta prođe, osim onih s treninga, a i dobro moraću provjerit oklade…i to je danas dio fudbala…

gledajte treneru….kaj se tiče obrane, meni nije potreban u toj utakmici nikakav indijanac za zamjenu….protiv srba branim ak treba do zadnje kapi krvi, neće proći!!!!!

a niste možda razmišljali da možda i koju forumašicu ubacite na teren, da Vas se nebi poslije prozivalo, znato ono "ravpravnost spolova, zastupljenost 40% : 60% " itd…

bilo bi mi idealno da su 3 ili 4 predamnom (zavisno od formacije) zbog pogleda….bolje 4…..

znam da će biti mnogo negodovanja Vašim odabirom igrača, ali od mene imate punu podršku samim time što sam među odabranima….vidi se odmah disciplina i po vremenu kad pišem ovaj post!!!!

samo jedno pitanjce…jesu li pripreme u Dubrovniku ili Poreču, fraj sam za oba termina….

LP

Vaš reprezentativac……silvestre…….

aaAAajjJJjjmMMMmmooOOOOooooOOOOoo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,………………….


ovakvo uvlačenje ‘šefu’ nije viđeno od cvitanovića kad je poteran ’98 [lol]
nadam se da će naš mačak ipak bolje proći nego potonji…[thumbsup]

ps. ako se smijem i ja malo nametnuti – javljam se za rezervnu rezervu trećeg rezervnog igrača [pray]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

pps. u formi sam još otkao sam igrao za pionire u svom prvom (i zadnjem) klubu…

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

ovakvo uvlačenje ‘šefu’ nije viđeno od cvitanovića kad je poteran ’98 [lol]
nadam se da će naš mačak ipak bolje proći nego potonji…[thumbsup]

ps. ako se smijem i ja malo nametnuti – javljam se za rezervnu rezervu trećeg rezervnog igrača [pray]


dobro to samo Vama izgleda tak hemoroidalno,
al’ u biti nije….

shvatio sam pripreme 100% ozbiljno i sad idem drugu rundu danas odradit….
na ČAST I PONOS mi je došla pozivnica od "dragog" nam izbornika…

ima da preorem marakanu, ima tamo da rastu ljute papričice,,,,……

s diciplinom se nikad nisam zahebavo…od 1. do 8. r. imao ćistu peticu ko suza…

dalje da ne spominjem, hmn, još bolji…..

pa pobogu, sve kvalitete su na mojoj strani!!!!!!

ak to nije dosta, mislim da ima dosta dobrih golmana na temi "best buy"

netko me pito za dio ženske ekipe, a čini mi se da je post na prethodnoj stranici….
a nemam tolko vremena da vrtim stranice jel mi dionica podivljala u minus, mislim moram pratit i tržište….

DA, DA i DA….zbog zamjene dresova i korištenja zajedničkog kupatila….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close