VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ja se pitam zašto još nema ponude?!

Pa valjda je sutra,veljaća ima 29 dana a sutra istiće 30-ti dan

vrlo čudno je to s ponudom i kako nema veceg interesa na kupnji a ima na prodaji…[undecided]

Kada je dividenda jel zna tko?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Čekamo poziv na skupštinu…prošle godine…3.3.

Do petka ( 30 dana ) su trebali predati hanfi zahtjev za odobrenjem ponude a to su i ucinili. sada hanfa ima 14 dana na odobrenje ako je ponuda u redu. ako nije biti ce dulje. skupstinu sigurno ne ce sazivati do isteka roka za preuzimanje dok ne vide tko sve prodao i sto imaju.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Dobro kad će ovdje ponuda? VIRO daje ponudu na zadnji dan, a HANFA potvrđuje na zadnji dan? Kao u izreci "šećer dolazi na kraju"

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

jedan izvor mi je rekao da će ponuda biti na 430.
Vjerojatno zato ni ne raste puno jer se ipak očekuje niža cijena ponude.

ako je istna za ponudu od 430 tesko da ce ista skupiti mogli bi samo naljutiti fondove koji bi cijenu mogli dici ili je drzati na ovoj razini sto je vrlo vjerovatno u svakom slucaju biti ce interesantno

Evo ovako će bit, sad će vam James reć…
Ide minimalna ponuda +/- 3%, cijena pada na cijenu ponude.
Ja kupim ako nabavim keš dotad, zasad izgleda da neću.
Par dana kasnije OMF-ovi zajedno objavljuju da ne pristaju na ponudu jer dionica vrijedi više od toga.
Cijena dionice skače 20-30% na tu objavu i kontinuirano raste s ostatkom tržišta kasnije.

potpisujem

Ako će ponuda zaista biti na 430 onda je to presmješno….i osudio bih se reći jako neozbiljno za jednu takvu firmu.

kako napisah ovo fondovi ako je 430 nece progutati jer su u dubokm minusu zbog preslagivanja u secernom biznisu potrebno im je sto vise dionica po mom radi namire mepasu jer vjerujem da ce Osijecka secerana staviti kljuc u bravu a da ce gospon Pip…c biti namiren sa vlasnicki udjelom u Viru kako god ocekujem 2kruga jedan za bedake a drugi za mene


kako napisah ovo fondovi ako je 430 nece progutati jer su u dubokm minusu zbog preslagivanja u secernom biznisu potrebno im je sto vise dionica po mom radi namire mepasu jer vjerujem da ce Osijecka secerana staviti kljuc u bravu a da ce gospon Pip…c biti namiren sa vlasnicki udjelom u Viru kako god ocekujem 2kruga jedan za bedake a drugi za mene

A koja je Vaša cijena?


kako napisah ovo fondovi ako je 430 nece progutati jer su u dubokm minusu zbog preslagivanja u secernom biznisu potrebno im je sto vise dionica po mom radi namire mepasu jer vjerujem da ce Osijecka secerana staviti kljuc u bravu a da ce gospon Pip…c biti namiren sa vlasnicki udjelom u Viru kako god ocekujem 2kruga jedan za bedake a drugi za mene

Ocekivati da ce Osjecka secerana staviti kljuc u bravu nakon 10 mil eur ulozenih prosle godine u modernizaciju i nakon veoma uspjesne prosle godine…. stvarno ne znam kako se do tog zakljucka moze doci…

Plus jos vec ugovorena sjetva u HR i Srbiji. Plus cinjenica da Osjecka secerana ima najbolji polozaj sto se tice sirovine (koja prakticki raste u krugu secerane…) za razliku od Vira… Plus izdvajanje kanditorskog biznisa koji je imao gubitke i veliki broj zaposlenih…

Osjecka secerana po mom samo moze ici na bolje (pod uslovom da cijena secera ostane visoka).

New Report

Close