VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zadro ima ugovor o otkupu preostalih dionica Sladorane koje još drže radnici, nekih 19% mislim ! Krajem godine istiće rok o zabrani prodaje tih dionica i sada bi trebalo taj ugovor ispuniti. Može biti da je riječ o tome..

on osobno ili viro?

Ovo mi je trenutno najveći hold…

Viro

aaa. došao sa ljetovanja.. a ono pismo čeka u sandučiću.. skupština vira i dividenda 15 kunića.. mislio sam da me netko zaje… ljepše vijesti nisam mogao čuti danas.. :))))

eto…http://www.poslovni.hr/vijesti/viro-povecao-prihode-za-306-posto-184307.aspx

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Samo da se nadovežem kao zadrti Virovac-i sad trošimo lijepo zarađenu dividendu,dok zarada od 50 % i dalje stoji.DDario pozdrav frende,vidim da si samo ti od stare garde tu.Dvije stotke od mene.

peyo

zasto su rashodi rasli jednako koliko i prihodi?

"Prema prijedlogu odluke, dioničarima će se isplatiti dividenda u iznosu od 15 kuna po dionici, i to iz zadržane dobiti iz 2006. godine. Dividenda će se isplatiti svima koji su na dan donošenja odluke evidentirani kako dioničari Vira u depozitariju SKDD-a."
Koji je to datum 30.8.2011. ili 18.7.2011. kad je izašla obavijest o donošenju odluke?

Dionicu treba posijedovati najkasnije,25.8.2011,sa kojim ima pravo na dividendu

do onda ce valjda dole 🙂 hahahahahaha

cestitam imaocima 🙂 i sebi jasno

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Sve dionice su pokleknule ,a naš Viro vijori ko barjak na Kninu 1995.Odoh ja ponovo na more,a svim Virovcima SRETNO.

peyo


Sve dionice su pokleknule ,a naš Viro vijori ko barjak na Kninu 1995.Odoh ja ponovo na more,a svim Virovcima SRETNO.

Na moru ništa novo jedino što je sve toplije.

450,00 220 skriveno
ma krasno…

Znam frende taman dok dođem krenut će trgovina,ovo je fijaka.

peyo

New Report

Close