VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cementiranje prije novog ciklusa je nužno, a upravo to se dešava ovaj tjedan. pa pobogu od 250 do 450 je fina zarada za one koji su kupovali niže, treba sad to sve prekrcati u trezorske odaje. na 420 je fina betonska deka.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kupac je zelo jak igrac,a moja nadanja o 5xx ostaju neuslisena do daljnega.da i ja mislim da je trezor,tj neko za njega.

na 400 hrk imamo debeli gap . ehh , sad.. tko zna …

dok sve pada danas futuresi na šećer idu gore za sad 3,6%, ovaj rast traje već duže vrijeme

Pozdrav grupi!

Što uraditi u ovoj situaciji?
Prošli tjedan, valiki naslovi, RECESIJA JE GOTOVA!
Na stranim burzama euforija, iako se vidjelo da vec od srijede "veliki" lagano ispadaju iz igre na ZSE, a i u ostaku svijeta…

Došao ponedeljak……..naslov gore naveden, koda nikad nije postojao, vidim, krenulo crveno na istoku i prelilo se na po cijelom svijetu. Svi o padu BDP-a, potrošnja pada……iz teškog optimizma u još veći pesimizam……

Grize me ovaj VIRO…..da budem iskren…..ali koliko "dobre vijesti" vezano uz šećer mogu držat ili čak "pumpat" cijenu ove dionice? Ne velim da je dionica precjenjena, ali ipak je narasla dosta više nego ostale……a tržište je nemilosrdno, jedna loša vijest će ovu dionicu vrati na 300+ sitno….(kao što je to praksa pokazala na svim dionicama)

I? Pitam vas sve, kuda će? Recimo u sljeceih dva-tri mjeseca….

Nov sam na grupi i sa nešto malo iskustva na burzi……pa zahvaljujem na "kvalitenim" odgovorima…

Pozdrav grupi!

Ja mislim da je optimizam još uvijek prisutan i da će se cijena održavati na otprilike ovom nivou. Više manje će ovisiti o tome kako će se razvijati situacija na stranim burzama.
I tako sve do objave financijskog izvješća nakon kojega će "investitori" možda ipak pogledati što točno piše u prospektu Vira (točke 4. i 5.).


Pozdrav grupi!

Što uraditi u ovoj situaciji?
Prošli tjedan, valiki naslovi, RECESIJA JE GOTOVA!
Na stranim burzama euforija, iako se vidjelo da vec od srijede "veliki" lagano ispadaju iz igre na ZSE, a i u ostaku svijeta…

Došao ponedeljak……..naslov gore naveden, koda nikad nije postojao, vidim, krenulo crveno na istoku i prelilo se na po cijelom svijetu. Svi o padu BDP-a, potrošnja pada……iz teškog optimizma u još veći pesimizam……

Grize me ovaj VIRO…..da budem iskren…..ali koliko "dobre vijesti" vezano uz šećer mogu držat ili čak "pumpat" cijenu ove dionice? Ne velim da je dionica precjenjena, ali ipak je narasla dosta više nego ostale……a tržište je nemilosrdno, jedna loša vijest će ovu dionicu vrati na 300+ sitno….(kao što je to praksa pokazala na svim dionicama)

I? Pitam vas sve, kuda će? Recimo u sljeceih dva-tri mjeseca….

Nov sam na grupi i sa nešto malo iskustva na burzi……pa zahvaljujem na "kvalitenim" odgovorima…

Pozdrav grupi!

Kakvoj grupi sad?? [shocked]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

o kojem prospektu je riječ…može link..ili informacija što to piše u točkama 4 i 5


Ja mislim da je optimizam još uvijek prisutan i da će se cijena održavati na otprilike ovom nivou. Više manje će ovisiti o tome kako će se razvijati situacija na stranim burzama.
I tako sve do objave financijskog izvješća nakon kojega će "investitori" možda ipak pogledati što točno piše u prospektu Vira (točke 4. i 5.).

Svaka firma čije su dionice bile u Službenoj kotaciji ili u JDD kotaciji (sad se te kotacije malo drugačije zovu) ima prospekt objavljen na sajtu ZSE. Odeš tam (www.zse.hr), gore desno upišeš VIRO-R-A i naći ćeš.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/viro-ove-godine-prerada-1%2c1-milijuna-tona-secerne-repe,55122.html

http://www.agram-brokeri.hr/UserDocsImages/analize/Secer_na_najvisoj_razini_u_posljednjih_28god.pdf

Evo malo stiva.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 1,29% 17.852,00 0,70% 9.645,00
PBZ D.D. 1,14% 15.745,00 0,95% 13.224,00
Da se ova dva protekli mjesec ni su kojim slučajem toliko istovarali već bi to bilo na 500.
Ovako ostaje da vidimo šta će biti naredni tjedan.

who dares, wins

ko nam je štopao rast!?!

Zadnje transakcije:
Cijena Količina Iznos Datum
499,99 98 48.999,02 17.9.2009 10:37:29
500,00 40 20.000,00 17.9.2009 10:37:29
Ja dočekao.

who dares, wins

otpo kolega verdi, možda 100-200 kuna prerano? [huh]. no bolje golub u ruci nego svinja na grani [smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close