VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


viro po dcm, dcf i ddm metodama vrijedi 1.650 kuna………………….tko ne vjeruje neka konzultira hrvoja stojića
preporuka buy ( ja sam se nakrcao a vi kako hoćete ) [tongue]

Meni se čini da si ti skužio da dolazi "oluja" pa bi to sada na brzaka utopio optimistima!!! [tongue]

Vidi vidi počeli su se drukeri svih vrsta i ovdje javljati, vrijedi ovoliko ili onoliko bez ijednog argumenta, interesantno drukeri se počnu javljati uglavnom na dionicama koje nešto vrijede na ovoj burzi, puno se toga dalo čitati na igh, ledo, atpl, sad i viro ponovno, čitam teme na marginalnim dionicama i nema ovih likova koji se svugdje javljaju. Dajte ljudi ako tržište pada padat će i viro i sve drugo jedino mi žao onih koji će nasjest na druk pa vjerojatno rasprodati po najnižoj cijeni kao onaj baron.
Sada se ne prodaje ČEKA SE ILI DOKUPLJUJE!

Evo sad ih se javilo još pet sa svojim tajanstvenim saznanjima da je ovo ili ono gotova stvar da nas čeka velika vijest o kojoj nesmiju pričati itd. Ja bih volio da svi koji stvarno znaju neka podjele s nama i kažu izvor tih spoznaja a ovakvi postovi s ciljanim cijenama i "insajderskim" saznanjima ničem ne koriste samo zatrpavaju forum koji bi trebao biti mjesto gdje se razmjenjuju korisne informacije a ne pišu gluposti iz dosade.I nemorate se bojati kolega alabama i mark, neću ja prodavati viro još dugo.

s coom je gotovo, ali se ne objavljuje u ovom trenu jer vijest sada nema smisla tj. ne bi podigla cijenu dionice. kada trend se okrene i počne rasti onda će i službeno objaviti kako bi brže odletjela što više gore!
amen

Ajmo ovako na moj zadnii post, pa da ne duljimo.
Ddario nisi ti ništa navlačio i zaprvao mene baš briga na kolko je ko ušao

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Evo sad ih se javilo još pet sa svojim tajanstvenim saznanjima da je ovo ili ono gotova stvar da nas čeka velika vijest o kojoj nesmiju pričati itd. Ja bih volio da svi koji stvarno znaju neka podjele s nama i kažu izvor tih spoznaja a ovakvi postovi s ciljanim cijenama i "insajderskim" saznanjima ničem ne koriste samo zatrpavaju forum koji bi trebao biti mjesto gdje se razmjenjuju korisne informacije a ne pišu gluposti iz dosade.I nemorate se bojati kolega alabama i mark, neću ja prodavati viro još dugo.

Kolega, ja nisam postao nikakva tajanstvena saznanja, već svoje viđenje trenutne cijene Vira. Štoviše, napomenuo sam da i ugovor sa colom nije potpisan, kao i to da je sladorana upitna. Ostatak mog posta su činjenice koje svatko može naći na internetu. I na kraju, vi ste vlasnik svojih dionica, te ih možete prodati kada god to vama odgovara. Priznajem da posjedujem "podosta" Vira, ali ne mislim da su moji postovi "drukerski". Slažem se da je ovo mjesto gdje se trebaju razmjenjivati korisne informacije, ali provjerene i dokumentirane, pa kada "iščeprkam" iste, rado ću ih linkati ovdje.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Evo sad ih se javilo još pet sa svojim tajanstvenim saznanjima da je ovo ili ono gotova stvar da nas čeka velika vijest o kojoj nesmiju pričati itd. Ja bih volio da svi koji stvarno znaju neka podjele s nama i kažu izvor tih spoznaja a ovakvi postovi s ciljanim cijenama i "insajderskim" saznanjima ničem ne koriste samo zatrpavaju forum koji bi trebao biti mjesto gdje se razmjenjuju korisne informacije a ne pišu gluposti iz dosade.I nemorate se bojati kolega alabama i mark, neću ja prodavati viro još dugo.

Kolega, ja nisam postao nikakva tajanstvena saznanja, već svoje viđenje trenutne cijene Vira. Štoviše, napomenuo sam da i ugovor sa colom nije potpisan, kao i to da je sladorana upitna. Ostatak mog posta su činjenice koje svatko može naći na internetu. I na kraju, vi ste vlasnik svojih dionica, te ih možete prodati kada god to vama odgovara. Priznajem da posjedujem "podosta" Vira, ali ne mislim da su moji postovi "drukerski". Slažem se da je ovo mjesto gdje se trebaju razmjenjivati korisne informacije, ali provjerene i dokumentirane, pa kada "iščeprkam" iste, rado ću ih linkati ovdje.

Ma bravo, to je post
[/quote]
[thumbsup]


dobro kolega bal…ali sada zaista pretjerujes…daj napisi neki post vezan za viro jer ovo je tema viro…a ne ovako…i to vec mjesecima…na krivoj si temi…ne samo on, vec i ovi njemu slicni…a sve sto sam ja iznosio, bilo je vezano iskljucivo, za viro, i ono moje vidjet ce te, kolega zg28, se ispostavilo kao tocno…coca cola, a i sladorana…polancecov tekst o prije nekoliko dana vam je dokaz za to…to sto je stopirana privatizacija na nekoliko dana dok se ne usuglase,ne znaci nista…a dokaz vam je da se na privatizaciji radi intenzivno,prema tome neznam u cemu je problem…na koliko ce viro stici, ne ovisi o meni i o mojim postovima, vec o trendu na burzi,to se odnosi na vas kolega lipa, a kolegu bala molim da javno objasni zasto se tako nahrustio na mene…i da, ja nisam tu radi kredibiliteta, tako da mi on nemoze ni pasti ni rasti…

Ne da mi se uopže žitati tvoje ostale postove jer vjerovatno u njima nisi ništa rekao pa ću samo odgovoriti na ovaj.

ti si samo personifikacija pojedinaca na forumu. da tema je VIRO. i drži se teme. Ovo što ti ptičaš je bliže Ivici i Marici nego oziljnoj raspravi. spusti se malo na zemlju i daj malo argumentirane rasprave. Uvijek sam za nju.. ove tajanstvene paušalne izjave su postale stvarno presmješne.


@alabama
i @maradona… tako se razmišlja i posta, a ne neke naivne nekoncozne procjene. MJa znam da je vani velika vrućina, ali opet je prerano da toliko udari u glavu.

kolega bal…pusti to sta drugi pricaju i kako pricaju…ja bi volio vidjeti jedan tvoj post vezan za viro i tvoje misljenje o viru…a ne samo komentare na odredene postove…i ko kako pise…nemoj ih citati i to je to

OBAMA................SPASITELJ

Je li ikome sjela dividenda?

Jaka stvar nam je dividenda, od kad je bio day dividenda već je 10 puta po 20 kn išla
cjena dole.


Je li ikome sjela dividenda?

isplata do 5.7.

meni nije

U današnjem Poslovnom potvrda vijesti da Viro dobiva kredit od EBRD-a.

nigdar ni bilo da ni nekak bilo

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

cijena šećera u svijetu sve više raste a naš viro sve više pada. To je upravo dokaz da ljudi koji imaju dionice nemaju pojma.

New Report

Close