VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobra mi je došla ova lova od zarade na Todi, još sam pojačao poziciju u VIRU koji je baš u ovo vrijeme jako nisko. Već vidim scenarij idućih dana, svi će počet pričat o financijskom izvješću i o Coca-Coli i to će postat aktualno, pa onda još mirovinci i fondovi pa ćemo lagano poletit prema 2k! Ne se bojite za VIRO…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

…s obzirom da mi fali ekonomskog znanja, kupujem ono , gdje su forumaši s najviše plavih zvjezdica..
kaj me briga…. sada kupujem VIRO..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…s obzirom da mi fali ekonomskog znanja, kupujem ono , gdje su forumaši s najviše plavih zvjezdica.. kaj me briga…. sada kupujem VIRO..

[shocked] Ovo čak i nisam htio obrisati. Prestrašno, ali bar priznajete

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

miami:

…s obzirom da mi fali ekonomskog znanja, kupujem ono , gdje su forumaši s najviše plavih zvjezdica.. kaj me briga…. sada kupujem VIRO..

[shocked] Ovo čak i nisam htio obrisati. Prestrašno, ali bar priznajete

jel se i tvoje zvjezdice priznaju[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


[shocked] Ovo čak i nisam htio obrisati. Prestrašno, ali bar priznajete

Mislim da je ovdje cak i pogodio.

skype - ivek1234

miami:

…s obzirom da mi fali ekonomskog znanja, kupujem ono , gdje su forumaši s najviše plavih zvjezdica.. kaj me briga…. sada kupujem VIRO..

[shocked] Ovo čak i nisam htio obrisati. Prestrašno, ali bar priznajete

Strašno,ali je tako slatko rečeno sa toliko povjerenja u te zvjezdice da bi dao i kuću i kućište za nešto što kaže onaj sa puno zvijezdica. Lijepo je kada kolega ima veliko povjerenje ali ne bi trebao samo gledati zvjezdice,iza toga se svašta krije,možda i babaroga. Bolje gledati u ime na forumu,više bi pomoglo.[thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


miami: ” …s obzirom da mi fali ekonomskog znanja, kupujem ono , gdje su forumaši s najviše plavih zvjezdica.. kaj me briga…. sada kupujem VIRO.. ” [shocked] Ovo čak i nisam htio obrisati. Prestrašno, ali bar priznajete

ma kako strašno, ovo je genijalna rečenica.

prvo, čovjek ima sistem, što je više od većine ljudi ovdje. pa problemi na tržištu uvijek nastaju kad se skupi prevelik udio neiskusnih tj. onih bez i s malo zvjezdica. tako i na pojedinim dionicama.

drugo, dao je slogan za koji bi mu poslovni mogao platiti prava pa ga upotrebljavati za reklamiranje foruma i web izdanja.

treće, kad bi miami ovo još i empirijski potkrijepio, tko zna što bi proizašlo. recimo nasumce uzeti deset uzastopnih stranica sa svake dionice, izračunati na njima prosjek zvjezdica po postu i zatim usporediti kretanje cijene dionica u sljedećih 3 mjeseca. što ako se zbilja pokaže jaka korelacija? [wink]

Čudi me da još nitko nije komentirao članak sa Zadrom u Jutarnjem.Ugovor sa Colom početkom godine.
Lagani podsjetnik;naime,radi se o cca 40-45 k tona tekućeg šećera.Ako je tona šećera 700 usd na tržištu,vjerojatno je tona tekućeg još više.Dolazimo do kalkulacije od oko 150-200 mil kuna prihoda.
Da ne spominjem dokapitalizaciju koja je po svemu sudeći na pomolu radi novog financiranja poslovnih projekata.Netko je spomenuo cijenu od 2000……malo , malo pajdo,mnogo malo.

…..[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] . Dragi uredniče…..morate znati da i polupismeni ljudi nađu sistem i mogu
puno zaraditi…. ima puno primjera u povijesti…..je, baš su svi završili EKONOMIJU , i radili ekonomske
analize, grafikone i studirali o vrijednosnim papirima[lol] [lol] [lol] [lol]


Čudi me da još nitko nije komentirao članak sa Zadrom u Jutarnjem.Ugovor sa Colom početkom godine.
Lagani podsjetnik;naime,radi se o cca 40-45 k tona tekućeg šećera.Ako je tona šećera 700 usd na tržištu,vjerojatno je tona tekućeg još više.Dolazimo do kalkulacije od oko 150-200 mil kuna prihoda.
Da ne spominjem dokapitalizaciju koja je po svemu sudeći na pomolu radi novog financiranja poslovnih projekata.Netko je spomenuo cijenu od 2000……malo , malo pajdo,mnogo malo.

Procitao ali sto komentirati. Pa to se vec znalo. Usao sam u svega 4 dionice a u ovu vrlo agresivno i vec x puta napisao da ne idem van niti pod razno. I imas pravo. 2K kuna je malo tu si 100% u pravu. Bojim se i napisati ovdje koliko zapravo ocekujem. A tek kada FI izadje!! [cool][cool]

skype - ivek1234

Evo cijeli članak pa nek se nađe… U petak se vidjelo nekoliko brana i ispod 1581 ne ide, mislim nikad više!
Bit će ovo slatka godina a i svaka iduća…
http://www.jutarnji.hr/magazin/clanak/art-2008,1,5,,103922.jl

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

kada nam je sljedece izvjesce[smiley]

OBAMA................SPASITELJ

Mislim da je netko spomenuo da po zakonu imaju prvo na 90 dana od pocetka godine …

Evo i mene, prvo bi poželia svim forumašima sritnu i uspješnu Novu godinu .Nov sam u ovom pa bi molia iskusnije forumaše za komentar sljedečeg grafa , MACD je probia liniju,a i ADX linija je u padu -D je presika +D.Nije li to upozorenje za prodaju ?? [shocked][shocked]


Evo i mene, prvo bi poželia svim forumašima sritnu i uspješnu Novu godinu .Nov sam u ovom pa bi molia iskusnije forumaše za komentar sljedečeg grafa , MACD je probia liniju,a i ADX linija je u padu -D je presika +D.Nije li to upozorenje za prodaju ?? [shocked][shocked]

dnevni MACD-H bilježi bearish divergence (raste cijena, a MACD-H bilježi manji peak). koliko vidim po TA grafovima, ova dionica dosta dobro slijedi ovakve signale (npr. 15.10. i 19.10. opet MACD bearish div. nakon čega slijedi pad cijene).Ipak, ako je vjerovati tjednoj EMA, trend je još uvijek rastući. Sve ovisi u kojem timeframeu gledaš…

New Report

Close