VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne želim stavljat soli na ranu al zar se nešto slično nije ocekivalo? [smiley8]

viro je očito kolateralna žrtva ove korekcije…jedna od malog broja dionica koja je u FI opravdala svoj rast…ali ju je poklopilo tržište…

Ma ljudi pa sta se tolko brinete, vidite da je korekcija danas skoro pa gotova, Viro vec krenuo na gore…
Nebudite toliko nestrpljivi sta je nesto malo pao, vratit ce se to u roku od tjedna dana.
Pa ako je neka dionica po fundamentima i ocekivanjima podcijenjena onda je to Viro..
[smiley2][smiley2]

A baš sam pomislio da smo krenuli prema gore….opet nekakve korekcije…Trebat će živaca za ovo izdržat.

Robizg

Pa i krecemo prema gore, zadnja 1450…Samo biti strpljiv, na kraju korekcije su malo zanimljivije gradevinske tvrtke al za par dana kada se i one malo stabiliziraju ce ljudi vidjet di treba novac utuci, zato se sada i dokupljuje [smiley2][smiley11]

ne za Viro je gotova korekcija sto se vidi,i da nemojte sad pomisliti kak ce ona odletiti gore to mozete zaboraviti do N.G. bit ce na ovim razinama od 1400-1450kn,bitno da se sad bar zna da je gotovo.Ko je kolko u minusu vise manje ce malo poduze cekat da dodje na svoju razinu sto bi moglo biti negdje u 2.-3. mjesecu.Nema tu bogacenja na brzinu,sad ce rasti polagano kak i treba na trzistu

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

upravo kupio 21 kom po 1401, nadam se da nisam pogriješio


ne za Viro je gotova korekcija sto se vidi,i da nemojte sad pomisliti kak ce ona odletiti gore to mozete zaboraviti do N.G. bit ce na ovim razinama od 1400-1450kn,bitno da se sad bar zna da je gotovo.Ko je kolko u minusu vise manje ce malo poduze cekat da dodje na svoju razinu sto bi moglo biti negdje u 2.-3. mjesecu.Nema tu bogacenja na brzinu,sad ce rasti polagano kak i treba na trzistu

na osnovuke cega iznosite ove tvrdnje?
imate neke spoznaje, proracune, informacije, ili vam je rek’o neki čo’jek, al’ u povjerenju?
[smiley1]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


upravo kupio 21 kom po 1401, nadam se da nisam pogriješio

mislim da nisi,moj 1. dokup je bio na 1490 misleci da ce tu biti brana koja se pokazala,ovo je ipak izgleda granica.Ja cu jos razmisliti hocu li napraviti 2. dokup vrtit ce se tu duze vrijeme jer ovaj stil iskrcavanja velikog prepoznajem.To je victoria

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ušao danas prvi puta u ovu dionicu, malo 10 kom po 1409 kn..

Tko hoće, može..


upravo kupio 21 kom po 1401, nadam se da nisam pogriješio

ustvari pogriješio si kad si ih uzeo 21.trebao si 210.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

pozdrav svima.totalno sam novi i redovno čitam vaše postove.možete li mi reći adresu gdje vidite te promjene u vlasništvu i stanje računa.hvala


pozdrav svima.totalno sam novi i redovno čitam vaše postove.možete li mi reći adresu gdje vidite te promjene u vlasništvu i stanje računa.hvala

http://www.sda.hr
TOP 10

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


wiking: ” ne za Viro je gotova korekcija sto se vidi,i da nemojte sad pomisliti kak ce ona odletiti gore to mozete zaboraviti do N.G. bit ce na ovim razinama od 1400-1450kn,bitno da se sad bar zna da je gotovo.Ko je kolko u minusu vise manje ce malo poduze cekat da dodje na svoju razinu sto bi moglo biti negdje u 2.-3. mjesecu.Nema tu bogacenja na brzinu,sad ce rasti polagano kak i treba na trzistu ” na osnovuke cega iznosite ove tvrdnje? imate neke spoznaje, proracune, informacije, ili vam je rek’o neki čo’jek, al’ u povjerenju? [smiley1]

činjenica je da na viru korekcija još uvijek traje, a najbolji primjer je ovo spuštanje ispod 1.400…

wiking:

ne za Viro je gotova korekcija sto se vidi,i da nemojte sad pomisliti kak ce ona odletiti gore to mozete zaboraviti do N.G. bit ce na ovim razinama od 1400-1450kn,bitno da se sad bar zna da je gotovo.Ko je kolko u minusu vise manje ce malo poduze cekat da dodje na svoju razinu sto bi moglo biti negdje u 2.-3. mjesecu.Nema tu bogacenja na brzinu,sad ce rasti polagano kak i treba na trzistu

na osnovuke cega iznosite ove tvrdnje?
imate neke spoznaje, proracune, informacije, ili vam je rek’o neki čo’jek, al’ u povjerenju?
[smiley1]

po TA 2 dana za redom se je dogadjao hammer i vidjena je brana,na tu tocku je dosla cijena i vise ne mrda dolje,danas je 3. dan koji to potvrdjuje.Po FA se nema sto puno pricat,sve se zna

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Cit. Wiking: …”Ko je kolko u minusu vise manje ce malo poduze cekat da dodje na svoju razinu sto bi moglo biti negdje u 2.-3. mjesecu.Nema tu bogacenja na brzinu,sad ce rasti polagano kak i treba na trzistu….”

U ovu se tvrdnju ne bih kladio.
Fundamenti su tu (iako trenutačno za fondove – pogotovo strane – više igra situacija sa RS i Kosovom), a naše je tržište sklono stampedu u oba pravca.
Nepredvidivo jest , ali ne bih isključio i mogući nagli rast.Nagli pad je manje vjerojatan.

New Report

Close