VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidija je sinoć prilog i najavu za današnju emisiju.



Ma , tako velika firma…imaju potraživanja , strojeve…… vrijedne nekretnine….. udjele u ZLZ…
ma, tko bi normalan ovo srušio…. treba stvari presložiti, okupiti ljude, raditi dalje i platiti
ono kaj se mora…/ zaostatke / …. Bila bi velika šteta ne nastaviti s radom tvrtke u stečaju..

Invest , otkud ti znaš sadržaj emisije za sutra?


znam, znam…imam i ja neke izvore..
[/quote]
Bila je jucer najava emisije i sadrzaja za danas .





STRABAG je ključna riječ, zašto Viadukt propada.

Pozdrav

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/konacni-slom-iluzije-o-uspjehu-hrvatske-cestogradnje-poceo-je-i-zadnji-cin-tragedije-o-nasoj-gradevinskoj-industriji/5879034/

[/quote]

Iz toga članka bitno je izdvojiti ovo … nije gotovo dok nije gotovo. Prema svemu sudeći Viadkut će preživjeti. Tko se sada odvaži na kupnju dionica po ovim cijenama, mogao bi debelo profitirati. Ovdje igraju spremni na rizik.

"Naši sugovornici tvrde kako sudbina Viadukta u konačnici ne mora biti stečaj. Tvrtka ima ugovore vrijedne milijardu kuna, dogovor u Libiji bi uskoro mogao biti postignut, sad je samo pitanje tko će biti taj koji će kupiti većinsko vlasništvo i provesti restrukturiranje".

I za IGH i Hidru našao se većinski vlasnik, što ne bi i za Viadukt.
[/quote]


Jel bio ključ u bravu? Nije. Znači priča je još aktualna. Taj datum koji navodiš znači da se je možda bliže rješavanju pitanja Libije, a novi poslovi su i dalje ugovoreni. Ništa još nije govoto, bez obzira na datum članka.


Pa ak se Libija riješi, to je puno novaca. A navodno im i HAC duguje nekakvih 90 i kusur milijuna kuna. Uspiju li to naplatiti, onda brige očito nema.
A stalno se čeka.

Jesi unutra?, toliko o tebi i tvojim sposobnostima da mene uopće komentirap na drugim temama…..drži se, pozdrav
[/quote]

Opet ne čitaš nekoliko stranica unazad? Zar je to toliko teško? Informirati se? A tvoji postovi jesu takvi da ih se uvijek može komentirati potkrepljujući te komentare sa činjenicama kojih u tvojim postovima nikada nema.

Vidim nitko pojima nema zasto je trgovina prekinuta ..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Pa zbog ročišta….Piše na ZSE. No zašto? Ionako se nebi protrgovalo za više od 5000 kn.

Jel moguće da ni jedna informacija ne curi?!

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Blokirano je sve dok svi zainteresirani sudionici ne budu imali vremena da se informiraju o rezultatima ročišta, a ne samo oni koji su bliže informacijama. I to je u redu.
I Pevec je bio u stečaju, a vidi sad cijenu dionice.


Jel moguće da ni jedna informacija ne curi?!

Informacije s rocista ce doci za dan dva. Treba pricekat dok Viadukt posalje pismo i to stigne do ZSE…


Blokirano je sve dok svi zainteresirani sudionici ne budu imali vremena da se informiraju o rezultatima ročišta, a ne samo oni koji su bliže informacijama. I to je u redu.
I Pevec je bio u stečaju, a vidi sad cijenu dionice.

U žestokoj konkurenciji lupanja na ovoj temi, ovo je ipak pobjednik.

Pevec nije u stečaj ušao ušao kao dioničko društvo, nego kao tvrtka u 100-postotnom vlasništvu Zdravka i Višnje.

Kad je Pevec ušao u stečaj, nisu dobili nijednu dionicu.

I to vam je ta fora kod stečaja, da se mijenjaju vlasnici. I to na način da starih vlasnika više nema. Kaput.

Bit će vam to bolno jasno ovih dana.

Evo gledo sam serju …gnjusno svi vele Vdkt kriv a nigdje
da se spominje da im država godinama nije plaćala poslove da im je hac podmetnuo nogu da su ih prešli sa ćiovom kao mlade ….m.
Te da je Oleg Butkovic namjerno isto podmetnuo nogu a gledajte
Ćiovo stoji i dalje ,a bilo bi gotovo već dosada da su ostavili Viaduktu.
Sve skupa vrlo pristrana reportaža sa radnicima koji nemaju pojima što im se u firmi dešavalo….U biti je Viadukt žtrva politike i razno raznih polukriminalnih miljea….Sada su jos i emisiju napravili u kojoj nitko nije kriv osim Vadukta..i svi peru ruke a Butković koga inace zovu mali Sanader ne ne želi komentirat ..manemoj…a bas on je zadao najveći glavni udarac kada im je uzeo Ćiovo….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Evo, bilo je na RTL. Pljačka od strane uprave. Izvlačenje novaca. Neznam što vi koji imate puno dionica zajedno sa radnicima nekrenete na prosvjed i tražite zatvaranje direktorA. Pridružit ćemo se svi.

Da , stoji i ovo od date. I da sve se radilo da Strabag sad ima monopol u HR.

Šta je danas odlučeno na ročištu,živo me zanima.
Valjda su vjerovnici povukli neke pozitivne i razumne poteze inače ode sve u P.M.

http://www.vijesti.rtl.hr/potraga/2727024/potraga-istrazuje-propast-viadukta-otkrivamo-i-dokumente-o-rasprodaji-imovine-te-izvlacenju-novca-kroz-fiktivne-ugovore/

VDKT 230 komada na prodaji po 1 kn … da li itko išta radi u toj HANFI ?

New Report

Close