VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@pozitiva
pada jer su ljudi napokon shvatili da tobožnja sudska presuda u korist viadukt, a kako je to tvrdio md1986, zapravo uopće ne postoji!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Moje mišljenje je da je ovdje u pitanju prodaja ili onih povlaštenih,radničkih dionica, a više vjerojatno da nekome treba lova u petak za godišnji odmor.


http://www.seebiz.eu/kineska-kompanija-spasava-viadukt/ar-158909/

Je li tko može provjeriti, radi li ta kineska kompanija auto cestu Bar _ Boljare i je li aplicirala za pelješac!?
Hvala

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ING

Viadukt je u suradnji s onim Francuzima aplicirao za Pelješac.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.



http://www.seebiz.eu/kineska-kompanija-spasava-viadukt/ar-158909/

Je li tko može provjeriti, radi li ta kineska kompanija auto cestu Bar _ Boljare i je li aplicirala za pelješac!?
Hvala
[/quote]

Da, radi se o tim Kinezima, žele kupiti Viadukt odmah, potrebna im je operativa hitno.

nekome je silno stalo naružiti ovu dionicu, dok je s 8 kom tjera u blokadu

Kad sjeda uplata HACA za situirane radove!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




ekipa je fino papiriće prebacila u keš za ljetovanje, a naivci će sad u čudu gledati pad nazad prema 100 kn

Napisano jučer ujutro. A danas na +40%
[/quote]

samo bez nervoze, na kraju se mrtvi broje
[/quote]

cijena je danas debelo ispod 100 kn…

Ignore: KressoM, delux

Sad kada je sliping TK možeš manipulirati koliko hoćeš, ali činjenica je da neko želi ukrcati po što boljoj cijeni ispod 100 kn….
Pogotovo ako uskoro krene isplata HAC situacija

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

da li se sta novo desilo?????

preko 2000 komada iskrcano je po kupnji, skoro sve ispod 100 kn. da nije netko saznao cijenu dokapa koja će biti niža od tržišne pa se na vrijeme rješava dionica??

Ignore: KressoM, delux

Ovako to sa Kinezima je novinarska prića ...Viaduktu ne treba partner jer je u izmeđuostaloga odustao od prodaje 5% u ZG aerodromu,.
Sve se oćekuje naplatiti od HACA po hitnom postupku u predstećajnoj nagodbi…Znaći nista od Kineza i od prodje ZLZ ..nisu mi jasne novinske priće kao i ovaj koji na silu ruši cjenu u doba kada su praznici i kupnje nema ...koja je već iovako na malom prometu pala sa 140 kuna…ja se nadam da je to adiklo banka jer je već rušila cjenu nekoliko puta i da je više prodala što ima..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Koja smijurija, stavili preko 1.000 kom na ask ispod 80, a bid se naravno povukao.
Tko želi, čekat će ga na 10 kn, pa tko je voljan…
Kad HAC isplati 90 mil. bit će tu zarade.

Interesantno da je rušenje krenulo jučer pred dan uvođenja novog sustava trgovanja, danas mogu što hoće kad 90 % brokeraja ne šljaka…. prekrsno…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ovo je sramota neviđena, ne možeš uopće vidjeti naloge, tko zna dal je to uopće regularno.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

New Report

Close