VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja se toplo nadam da ce do petka bit placa u VDKT-u ……


Jeste sigurni da se upravo to ne dešava??

nisam, dapače.
da se nadovežem na kolegu avengera. od 01.01. je protrgovano cca 90 000 dionica što čini 20% tvrtke a u top 10 samo skrbnički erstea bilježi promjenu od + cca 6000 kom. gdje su završile ostale? da su to izvrtjeli mali investitori i trejderi!!?? mislim da je to malo vjerovatno.

randopph

Zagrebacka banka skrbnicki je ispala iz top 10 ……bila je na 10 mijestu u top 10 …sad je više nema ušao je VIADUKT d.d

10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 7.409 komada dionica -AUT
10. VIADUKT D.D. (1/1) 6.971 komada IN

Zaba prodala prošli tjedan. Vrati se par listova nazad.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

ok, promaklo mi, i kapitalni fond. ali onda je još intrigantnije gdje su završile. a to je cca 20 000 kom samo od njih dvoje.

Ovdje se navlači na pad kao na Atpl kad je pala na 100.
U mjesec-dva je došla na 400.
Ovo je jako niska cijena, i treba biti jako oprezan izlaziti po njoj, ako se deblokira račun i nastavi poslovati (a ugovorenih poslova je puno), cijena će opet skočiti 100-200% u par skokova.

Možda je ovo u pitanju
https://www.hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/sto-short-selling-donosi-domacim-ulagacima-19412

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

U zadnjih dva tjedna, od kada je kriza eskalirala, uglavno je oko 33000 kom na prodaji + H nalozi. Ispada da je manje od 10% dionica u nalozima u ovakvom dramatičnom padu, dok ogromna većina malih dioničara ništa ne radi, a također niti ovi iz top 10. Nisam vidio ovakvu situaciju da nitko u top 10 nije zainteresiran za kupnju ili prodaju, a da im vrijednost portfelja drastično pada. Mislim da ovo nije moment koji se može okarakterizirati kao fluktuacija cijene koja je prolazna i zato mi je neobično da u top 10 nema promjene.
Dosta se piše o stečaju na forumu, no to je najgora opcija za nas dioničare jer smo zadnji u redu za isplatu. Čeka se “bijeli dim” o deblokadi ili po meni vjerojatnije zahtjev za PSN-om. Za docap ili slične opcije mislim da nema vremena za kvalitetnu pripremu, osim ako management ne sprema nešto za skorašnju GS.
Postoji li udruga malih dioničara VDKT poput onih u LRH, PVCM, RIVP?

Okrenula kola u drugom smjeru??
Netko je dobrano počistio ask, vjerojatno je nešto saznao?

pozitiva2

koliko je pocisceno u jednom šusu?

A šta ako ode u stečaj…kako bi to izgledalo formalno..

Evo i prve pozitivne blokade nakon toliko dugo vremena i hrpe onih negativnih.

Nešto se očito (pozitivno) događa.

Sad kad udarim kontru prema gore.

Uhljebe na ulicu!!!!!

račun je i dalje blokiran, a ekipa gura cijenu gore? svašta

Ignore: KressoM, delux

ovo trgovanje je očajno 🙂

New Report

Close