VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Krivi info od Investa – – – – ništa novo ! ! !

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Krivi info od Investa – – – – ništa novo ! ! !

je, kriv je sigurno.
a ti ćeš ostavit gaće na štapu na ovoj dionici.
🙂



Krivi info od Investa – – – – ništa novo ! ! !

je, kriv je sigurno.
a ti ćeš ostavit gaće na štapu na ovoj dionici.
🙂
[/quote]
Isto si govorio i kad je cijena bila 190 kn po dionici. Ajde idi odmori malo.

Uhljebe na ulicu!!!!!

Uskoro kreće obnova Zračne luke Split: Evo tko je dobio posao vrijedan 450 milijuna kuna

Eto ugovora za splitski aerodrom.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Uskoro kreće obnova Zračne luke Split: Evo tko je dobio posao vrijedan 450 milijuna kuna

Eto ugovora za splitski aerodrom.

Viadukt izvodi radove u vrijednosti 10 mil. hrk

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/ministar-butkovic-o-izgradnji-mosta-na-ciovu–izvodacu-je-glava-u-torbi–moguce-je-i-da-se-ugovor-raskine-i-raspise-novi-natjecaj/17320

Izvođaču je glava u torbi, moguće je da se ugovor raskine i da se raspiše novi natječaj
Nimalo lijepe vijesti za Viaduktovce.

Gdje ti je taj članak?

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/ministar-butkovic-o-izgradnji-mosta-na-ciovu–izvodacu-je-glava-u-torbi–moguce-je-i-da-se-ugovor-raskine-i-raspise-novi-natjecaj/17320

Link ne radi, ali idite na google i dalm portal. na prvoj je strani

Po meni je sve rješeno.

Viadukt jamči da će most kopno-otok Čiovo biti gotov do sredine lipnja

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


Po meni je sve rješeno.

Viadukt jamči da će most kopno-otok Čiovo biti gotov do sredine lipnja


Je umjesto makedonaca čelični dio preuzima brodosplit koji i je bio najpovoljniji u prvotnoj ponudi.

Uhljebe na ulicu!!!!!

zato je brodosplit sad ucijenio Viadukt, i astronomski im podigao cijenu, znaju da nemaju kud kamo.
Brodosplitu ispalo bolje ovako nego da je prvotno dobio posao.


zato je brodosplit sad ucijenio Viadukt, i astronomski im podigao cijenu, znaju da nemaju kud kamo.
Brodosplitu ispalo bolje ovako nego da je prvotno dobio posao.

S punim pravom, to je posao. Ipak, dobro je što je taj dio dogovaran 1/3 makedonci 1/3 DDJM 1/3 zagreb montaža. Koliko znam makedonci su uspjeli isporučiti 30% od ugovorenoga. Tako da ovaj preostali dio koji sada radi Brodosplit nije prevelik. A i brodosplit i viadukt su dobro surađivali na dravskom mostu.

Sada neka viadukt preuzme makedonce u stečajnom postupku – šalim se… nadam se da nisu platili ništa za isporučeno.

Uhljebe na ulicu!!!!!



zato je brodosplit sad ucijenio Viadukt, i astronomski im podigao cijenu, znaju da nemaju kud kamo.
Brodosplitu ispalo bolje ovako nego da je prvotno dobio posao.

S punim pravom, to je posao. Ipak, dobro je što je taj dio dogovaran 1/3 makedonci 1/3 DDJM 1/3 zagreb montaža. Koliko znam makedonci su uspjeli isporučiti 30% od ugovorenoga. Tako da ovaj preostali dio koji sada radi Brodosplit nije prevelik. A i brodosplit i viadukt su dobro surađivali na dravskom mostu.

Sada neka viadukt preuzme makedonce u stečajnom postupku – šalim se… nadam se da nisu platili ništa za isporučeno.
[/quote]

platili su im, i to avansno.danas nitko takav posao neće preuzeti bez avansa.
dobra fora s tim preuzimanjem u stečajnom postupku.
ipak i dalje je najveći problem Viadutka kon tinuirani pad prihoda, ove godine će se spustiti na ispod 800M, a najave za sljedeću godinu nisu dobre, jer nema nešto ugovorenog posla.

Postoje li nekakvi dugoročni planovi u Viaduktu?
Knjiga narudžbe im se dobrano stanjila, po sadašnjim najavama će u 2017. doživjeti drastičan pad prihoda.
Ali i dalje je gorljiv problem nelikvidnosti, ni banke više ne daju kredite.

kolega, to bi ti kao blizak firmi trebao znati, mene to ne zanima. mene zanima samo cijena, a ona je još uvijek iznad 300. kako to objašnjavate?

New Report

Close