VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

2vdt Pa bilo bi dobro da nas obavjestiš [tongue] kad mijenjaš nikove [bye]

marcello

oprostite, ali morate biti spremni kad nešto napišete da će te naići na neslaganje, ali slažem se s Vama da sam pretjerao s nekim izrazima. vidim da Vas je kopkalo to što sam napisao, pa ste išli čitati šta sam pisao na drugim temama. što se tiče ingre, istina kupovao sam ju u srijedu ali i u četvrtak, ali napisao sam četvrtak, jer je ta dva dana prosječna cijena bila skoro pa indetična (oko 5,20) , tako da nisam smatrao da je bilo važno ponovno napisati da sam je kupio i u srijedu. što se tiče Vašeg prijedloga, transakcije pri kraju trgovanja, koje služe isključivo za "šminkanje" cijene, po zakonu o trgovanju na burzi, su kažnjivi, jer takve transakcije služe za manipulaciju dnevnog rasta ili pada dionice. naravno, svi smo svjedoci da kod nas takve transakcije postoje, jer kao što nam država nije uređena, tako nije ni burza, tako da takve manipulacije postoje. što se tiče konkretno Viadukta, nije mi to bila jedna od dionica koje sam posjedovao, na njoj sam najviše izgubio pa poslije dobro zaradio. kolega data, vdt, Vi ste po Vašem pisanju ste dugoročni investitori, pa stoga ne biste trebali biti zabrinuti trenutnom cijenom, čak neki od Vas obmanjuju druge investitore spominjanjem ATH Viadukta, što znamo svi da te razine Viadukt neće nikada doseći, jednostavno kompletan građevinski sektor je bio jedan veliki balon, koji se više nikada neće "napuhati" na te razine. rekli ste da sam napisao prijašnji post grubo, i jesam, za sve one koje misle ovdje uložiti, da budu spremni da na neki srednji period mogu i pop…….

marcello – samo sam jedan, ne brinite se, ne služim se trikovima. Iznad toga sam da se time bavim, volim iskrenost pa se trudim i sam takav biti. Ovo je četvrti put da se javljam ikada, od toga jednom kratko na INGRI. Ne mjenjem nikove…

vecolinho – veličina čovjeka je u tome da se ispriča kad pogriješi. Svaka čast… Zakapamo ratne sjekire i hvala na Vašem objašnjenju. I ja sam bio malo žešči nego što sam trebao.

Lijep pozdrav svima

Postovani kolege je li netko bio na skupstini?
Ne toliko zbog odluka nego da malo prenese atmosferu, kako "dise" uprava itd…

Zna li itko dali je Viadukt imao predstavnika na nedavno održanom Lybia Build-u 2012?

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


Kad bi imalo tamo što za pojest i popit možda bi više ekipe došlo.

odkuda kada nemaju novaca, dobavljačima duguju po godinu dana ali srećom danas ovrhe idu puno brže nego prije para godina.

Jedno je nekome dugovati a drugo imati para, mislim da je znakovito da Viadukt nije u grupi građevinara koje vlada misli spašavati.
Vaš link

Kad ga i ne treba spasavat !!!

Viadukt je već dobio sve moguce
poslove + 100 milja dobiti na zadnjem izvjescu !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Data, na kojem, šestomjesečnom 2012?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ma kakav je ovo jal na viadukt topic-u?

Poanta ovog kutka Poslovnog foruma je razmjena informacija u cilju boljeg informiranja sudionika TK radi donošenja financijski smislenijih i boljih odluka.
Očito da oni koji se motaju ovdje, veliki građevinari, nemaju pojma što je Lybia Build, da znaju nebi na moj upit odgovarali sa topovima kao ocjena komentara.

Odgovor sam morao pronaći na drugom mjestu.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


ma kakav je ovo jal na viadukt topic-u?

Poanta ovog kutka Poslovnog foruma je razmjena informacija u cilju boljeg informiranja sudionika TK radi donošenja financijski smislenijih i boljih odluka.
Očito da oni koji se motaju ovdje, veliki građevinari, nemaju pojma što je Lybia Build, da znaju nebi na moj upit odgovarali sa topovima kao ocjena komentara.

Odgovor sam morao pronaći na drugom mjestu.

A kolega ovaj forum mi se više čini kao razmjena humora, viceva i slično…

Nego da li bi mogao podijeliti informaciju s nama jer ja sam povodeći se tvojim upitom tražio, ali nisam našao za 2012. Vidio sam da ih 2010. nije bilo što je šteta.

Inače ima li kakvih informacija iz Libije o Vdkt-u? Znam da je opće stanje u Libiji još jako konfuzno i da se dosta stranaca još nije vratilo. Dobro je biti prvi u Libiji nakon rata i početi raditi.

@VoraX
I jesu bili?

Nemojte biti lijeni odvrtite dva mjeseca unazad i procitajte ima hrpa dobivenih poslova + informacije nastavku i daljnjim poslovima u libiji…
Uglavnom sve pet…

šestomjesećno izvješće još nisam vidio no bio sam na godišnjem pa i neznam dali je izašlo..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Malo je slabiji promet ali to je i ocekivano.Na ovim razinama ima malo slobodnih dionica,mora se podignuti na +300kn za veci ukrcaj.Po meni odlicna prilika za ulaz,lp

Ima li netko nekih detalja kakva je bila struktura te dobiti? Mislim, na mojedionice je P/E 0.7, pa me zanima da li je to nekakva jednokratna velika isplata, ili je to nes konstantnije prirode?

New Report

Close