VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel danas trgujemo na 300?

Nije ova dionica bez razloga ubijena na 100 kn sa 4800 kn razloga je naj manje TISUĆU KUNA po dionici pa vi sad prodajite

ovu dionicu treba čuvat kao obiteljsko blago


Potvrđeno jutros u 7 sati na HR1, potpisivanje ugovora u podne! Od danas dionica Viadukta nosi tag "30 years" [yawn] [thumbsup]

potpisuje vlada, a ne viadukt.

nedajte ova navlakuša nek menađerčići prištavi trguju izmeu sebe nemojte upasti u mrežu lopova



Jel to sutra??? Današnje stanje baš ne obećava neku euforiju za tom dionicom!

zašto bi bila euforija kad je to odavno poznato i objavljeno? pa nije to nova vijest! VDKT je zbog te vijesti narastao sa 100 na 250 kn, sad bi valjda trebao po tebi još 150 kn gore?!? [yawn]
[/quote]
Srijeda, 11.04.2012 08:29
UPITNE STAVKE
Zračna luka Zagreb potpisuje ugovor, a Francuzi nemaju garanciju za novi terminal ?????
http://www.dnevno.hr/vije…novi_terminal/681352.html

U Ministarstvu tvrde da je ZAIC dostavio sve potrebne garancije, piše u članku – jedna se vrst garancije dakako traži prije sklapanja posla, a druga nakon dobivanja građevinske dozvole, to je jasno.

Srijeda, 11.04.2012 08:29
UPITNE STAVKE
Zračna luka Zagreb potpisuje ugovor, a Francuzi nemaju garanciju za novi terminal ?????
http://www.dnevno.hr/vije…novi_terminal/681352.html

Ne čitate pa postate samo naslove ili samo drukate???

Lijepo vam piše :
Predstavnici ZAIC-a potpisat će ugovor o koncesiji na Plesu, a da nisu osigurali bankovne garancije za gradnju terminala vrijednog 230 milijuna eura što se može očekivati tek kad dobiju građevinsku dozvolu potkraj godine. U Ministarstvu tvrde da je ZAIC dostavio sve potrebne garancije.

Stvarno jadno [bye]

razumijemo da ima onih koji pokušavaju umanjiti vrijednost dionice prije rasta i time još nešto ušićariti, nije to nepoznata praksa ali vrijeme radi za ljude jačih živaca, tako je to s VDKT

Evo mene ste navukli, nisam mislio da ću skoro biti u građevinarima, ali ovaj je doista poseban [rolleyes]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ne znam što sam to rekao da mi je post obrisan, nadam se da smijem kolegama reći da sam danas kupio Vijadukt, a da druge građevinare ne bi, da li je ovako bolje?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Vaš link

Potpisano!

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

potpisano [smiley]

Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dobro došli kolega Mcinha
Ove jedinice koje ste dobili djeli naivac koji je prodao po 243 danas prije samog potpisivanja ugovora
Shodno trenutnoj cijeni od 265 kn mora da mu je jako žao… [lol]
Meni je drago da je otisao drhtave ručice nama ovdje ne trebaju…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@DATA

Volim jedinice, stotke me brinu [rolleyes]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Još uijek se neki ovdje jeftino prodaju….treba pričekat 300 pa da vidimo kako se trguje!!!

TO JE MOJA ŽELJA!!!

New Report

Close