VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Krenulo je [cool]

Krenulo je [cool]

ko se nije skrio magarac je bio i ostao

Vidim jomiii,toliko si uzbuđen da si dva puta okinuo po tastaturi.Ovaj post od dvi riči savršeno reflektira tvoje raspoloženje……,a i moje je slično!Sutra nastavak…! [thumbsup]

I ja uletio danas. Trebalo bi gore a sad kako bude bude. Ništa pametno od mene [kiss]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




decki i cure…VDKT mora hitno na hladjenje ,,,,pregrijano….. [shocked]

Zar ne misliš da je pad do 313kn obavio i hlađenje i da je gotovo s padanjem????
[/quote]
procjenite sami…
[/quote]
E moj Inverter, opet si pogriješio…mislim da ti nije kasno pazariti ni po 345kn jer jednom kad se to probije (a vjerujem iz prvog puta) brzina rasta će nadjačati i Badel od petka.
Iskrene preporuke svim dioničarima, ne prodajite prije 550kn gdje je 1.otpor.

Na 550 san je čeka tamo negdi oko 15.09. ,a ona ni 500 nije uvatila i onda mi uteče nizbrdo.Inače volio bi da se splitove misli ostvare,al čini mi se da će još bit bar dva pada do over 500.Al sve u svemu trend je čini mi se UP,a to je bitno!Nego splite ajde stavi tu slikicu sa prvim otporom na 550? [smiley]

Lijepi dan za Viadukt, ali pitanje je da li ima argumenata za daljnji rast, tj. da ovo danas nije posljedica kratkotrajnog zadovoljstva (bolje rečeno olakšanja) što je na predsjedničkim izborima odabrana manje loša opcija.

Mene i dalje brine niski promet na kojem se vrlo lako manipulira cijenom, volio bih da je ovaj rast potkrepljen novim poslovima, ali tu ne vidim novih činjenica niti se gospodarska situacija u državi glede građevinara nešto promijenila.

Nadam se samo da sam pretjerano oprezan s obzirom na dosadašnje iskustvo, za sada hold do daljnjega.





decki i cure…VDKT mora hitno na hladjenje ,,,,pregrijano….. [shocked]

Zar ne misliš da je pad do 313kn obavio i hlađenje i da je gotovo s padanjem????
[/quote]
procjenite sami…
[/quote]
E moj Inverter, opet si pogriješio…mislim da ti nije kasno pazariti ni po 345kn jer jednom kad se to probije (a vjerujem iz prvog puta) brzina rasta će nadjačati i Badel od petka.
Iskrene preporuke svim dioničarima, ne prodajite prije 550kn gdje je 1.otpor.
[/quote]
Sad zasad mislim da nema otpora prije 400 kuna,mislim da ce odletit,jer je doista podcjenjena dionica a argumenata za rast ima jako dobro,viadukt je dobijo u prosloj godini u jeku krize 2-3 jako dobra posla,a i likvidnost se jako popravila,ne navlacim nikoga ali nemojte lupat glavom kad krenu blokade pozitivne [cool]


volio bih da je ovaj rast potkrepljen novim poslovima

Znao je viadukt dobivati nove poslove pa je cijena ostala na istom ili pala.

Viadukt je u jakoj uzlaznoj putanji,sto se tice dionice i likvidnosti firme mislim da to netreba komentirat,Ina je uplatila milijardu kuna drzavi,drzava je te novce raspodjelila HAC-u i ostalim,oni su odma uplatili novce gradjevinarima,a viadukt je imo potraznju od 500 milijona kuna,likvidnost je jako dobra a posla je dobijo dostau prosloj godini,firma se okrece i vani,posao u libiji,BiH itd,itd,do petka je ocekujem na 400 kuna,sutra se odblokiraju 3 poglavlja,u cetvrtak ide vlada sa inekcijom u gospodarstvo,mene osobno ne zanima cjena od 400,500,600… vec od 1400 [cool]

Ja kupujem i dalje………
Danas simboličnih 50 kom…….
Ovo je smiješno…………Ovaj vdkt postaje moj favorit br.1…………
Ovo je dionica za dignit prave pare u slijedećih godinu dvije…………..
Ma pun sam je ko brod…….i ne prodajem ništa niti ču………..a ovi burek sarma majstori su smješni sa ovim zaradama od 2 % po 50-ak dionica…………
Trenutno mi je vdkt 38 % portfelja…..i još ću ga kupovati………….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Tko je ono rekao?? [shocked] Jel na 400 !! [bye]

Još uvijek stigne, 3 dana po 8% i to bu to [thumbsup]

Kupnje: Cijena Količina
320,11 8
320,10 2
320,08 27
320,07 29
317,06 55
317,05 50
316,80 52
315,03 30
312,51 43
307,56 10
Prodaje: Količina Cijena
8 329,00
2 330,00
18 330,50
5 333,00
4 334,00
38 336,92
36 336,93
3 338,80
30 339,40

marcello

New Report

Close