VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitam kupcima na dvadesetak.

i pitanje, što ćete sada s tim dionicama? Tko će to kupovati?

Čestitam kupcima na dvadesetak.

i pitanje, što ćete sada s tim dionicama? Tko će to kupovati?

Vidit ćeš sutra, preksutra i onda kroz par dana….. [emo_namigusa]
Možda čak i ti kad skužiš kakva je nova situacija,….. Ko zna…..

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.





možda imate pravo… ali samo ako imaju posla za svih trenutno cca 2.100 zaposlenika… imaju li to? ako imaju molim link.. izvor… hvala! [emo_cool]

ZiZi, ne budi ti lijeno, pogledaj u financijskom koliko je namijenjeno za otpremnine. Ako me sjećanje ne vara, radi se o 50 milijuna kuna.
[/quote]
koliko je to djelatnika ? hvala…
[/quote]

Ja i dvije tete… Imaš plan, pročitaj…
[/quote]
plan sam pročitao… ali po mom osobnom mišljenju… štos je u tome što je samo plan… a nigdje nisam vidio ugovorene xy poslove… ti ih vidiš..? hvala na linku istima…ako ih naravno imaš…

Evo, vijest se polako probija i u mainstream…

http://www.vecernji.hr/biznis/prosao-plan-financijskog-restrukturiranja-varteksa-clanak-564240


@ZiZi
, novi poslovi napisani su nevidljivom heripoter tintom, morate zakrenuti laptop, a potom otvoriti stranicu 20 da ih vidite. Živili! [emo_smijeh]

Čestitam kupcima na dvadesetak.

i pitanje, što ćete sada s tim dionicama? Tko će to kupovati?


pa ne znam ja sam prodao pola na 21,00 nešto zaradio oko 60% a šta će biti s firmom baš me i ne zanima jer ja sam tu radi zarade(ili burza služi za nešto drugo, ne bih znao ti mi reci) oh taj lijepi,usra..,špekulantski kapitalizam

zz, manica
polako. do sad je bio grč kojeg sad više neće biti. kad se samo uzme da je kamata bila više od 50 milijuna kuna! slobodno punim plućima u promjene. a bit će ih jer je puno interesa – od države, dioničara, a uprava sad više i nema tolike izlike.

ja se nadam..”samo” pola sam prodao ostalih pola na 50,00[emo_namigusa][emo_namigusa]

Zaista želim sve najbolje friškim kupcima, oni koji su kupovali po desetak su dobro zaradili i treba im čestitati na hrabrosti i umješnosti, no ja mislim da tu u budućnosti nema kruha.
Cijela politika predstečajnih je izmišljena za kupovanje vremena ( to je kad mrtvaca spoje na aparate. To je kupovanje vremena za političare, odnosno izbjegavanje situacije brojnih velikih stečajeva istodbno, što ni jedna vlada ne bi izdržala). Kao i preko drugih dosad viđenih modela tipa brodogradilišta itd., zamuti se voda s pričama o novim vlasnicima, investitorima itd, pa se firma oslobađa radnika i nekretnina, a ostalo je jasno.
Mali dioničari uvijek od svih sudionika izgube najviše.

Zaista želim sve najbolje friškim kupcima, oni koji su kupovali po desetak su dobro zaradili i treba im čestitati na hrabrosti i umješnosti, no ja mislim da tu u budućnosti nema kruha.
Cijela politika predstečajnih je izmišljena za kupovanje vremena ( to je kad mrtvaca spoje na aparate. To je kupovanje vremena za političare, odnosno izbjegavanje situacije brojnih velikih stečajeva istodbno, što ni jedna vlada ne bi izdržala). Kao i preko drugih dosad viđenih modela tipa brodogradilišta itd., zamuti se voda s pričama o novim vlasnicima, investitorima itd, pa se firma oslobađa radnika i nekretnina, a ostalo je jasno.
Mali dioničari uvijek od svih sudionika izgube najviše.

A zašto ne bi bio to novi početak za firme? Oslobodilo ih velikih utega, udahnule zraka i krenule…….. I sad je na njima da se bore i rastu ili propadaju i opet dođu u istu situaciju. Zar ne? Al puno je lakše kad dođeš do zraka i kad se oslobodiš nekih utega…. Nije sve tako crno….

Vjerovatno čemo se složiti da naši lopovi to mogu uništiti, al s današnje pozicije, ovo je jedan dobar start! Potencijal!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Ja stvar gledam s pozicije ulagača-dioničara, jer ovo je burza. Gledano sa strane radnika Varteksa, to može biti olakšanje, malo zraka, ali radi se o par godina preživljavaja. Sada više neće biti lako dobiti kredite, nema se čime pokriti.
Senzacionalno bi bilo da se iz pepela digne nova firma, ali toga nema u našim filmovima.

@gazprom

Pa s pozicije ulagača-dioničara meni ovo izgleda kao jedna jako podcjenjena dionica! 😉

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Cijela politika predstečajnih je izmišljena za kupovanje vremena ( to je kad mrtvaca spoje na aparate.


Na aparate se spaja žive ljude a mrtvace se sprema pod ledinu…istina je da neki pacijenti sa aparata završe pod ledinom, al neki još godinama piju kavu na špici… [emo_namigusa]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Dionica je odlicna…u kratkom vremenu narasla preko 100% uz visoku likvidnost. Danas su takve dionice rijetke. To je dionica koja ce jos dugo uveseljavati svoje vlasnike.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Prije svega čestitke dioničarima koji su kupovali na 9 kn i ostali u istoj.

Vidim uglavnom hvalospjevi se pišu, nije loše znat i ove činjenice ukoliko je nekom promaklo, da je u ovoj predsteč…nagodbi VARTEKS ostao bez svojih velikih prodajnih centara u Varaždinu, Rijeci te ovog najkapitalnijeg u Zagrebu na Trgu. Bana…država se namirila procjenom od 66 milja kn.

Nadalje, da VARTEKS kroz nekoliko godina prema planu mora ostvarivat dobit (što nije bio slučaj zadnjih 10 godina)..ukoliko to ne ostvari ide u stečaj i likvidaciju….
Izvor JUTARNJI LIST

PS postom nikako ne sugeriram kupnju ili prodaju iste

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ING

Pa tako treba i biti! Ako ne bude tako, lako ćemo je mi likvidirati iz portfelja! 😉

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

New Report

Close