VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.jutarnji.hr/varteks-spasen–pet-banaka-otpisalo-kamate–a-cijeli-dug-oprostile-su-im-drzava-i-jugobanka–sada-varteks-krece-u-novi-zivot-/1106703/

Gornji limit 24,74. Ko misli da će biti postignuta?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Ako sam dobro shvatio dokapitalizacija od strane države u iznosu 50 kn po dionici


Ako sam dobro shvatio dokapitalizacija od strane države u iznosu 50 kn po dionici

Tako je, dobili su gomilu dionica na samo P/B 0,4 [emo_smijesak]


Dionica je odlicna…u kratkom vremenu narasla preko 100% uz visoku likvidnost. Danas su takve dionice rijetke. To je dionica koja ce jos dugo uveseljavati svoje vlasnike.

kolko vidim… jutros pogotovo…



@ING

Pa tako treba i biti! Ako ne bude tako, lako ćemo je mi likvidirati iz portfelja! 😉

Dabome
[emo_smijesak][emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Dionica je odlicna…u kratkom vremenu narasla preko 100% uz visoku likvidnost. Danas su takve dionice rijetke. To je dionica koja ce jos dugo uveseljavati svoje vlasnike.

kolko vidim… jutros pogotovo…
[/quote]

Netko je, vidim, prespavao tjedan…[emo_smijeh]




Dionica je odlicna…u kratkom vremenu narasla preko 100% uz visoku likvidnost. Danas su takve dionice rijetke. To je dionica koja ce jos dugo uveseljavati svoje vlasnike.

kolko vidim… jutros pogotovo…
[/quote]

Netko je, vidim, prespavao tjedan…[emo_smijeh]
[/quote]

pa nije valjda da ste od jučer navodno dugoročnog… jutros postali kratkoročni…[emo_zacudjen]

@ZiZi, a kad sam ja to rekao da sam dugoročni? Takav link nebute našli. Ja sam, kak se veli, nosio vodu od 14 do 21, a sad je vrijeme da netko drugi tu vodu preuzme i tjera je dalje. Meni je zarada od 50% u tjedan dana sasvim dovoljna, iako vjerujem da VART ima potencijala i za neke više razine. Pusa.

bravo lebowski, fino si uvaljao dionice naivcima [emo_smijeh]

Zanimljivo VARTEKS spašen a cijena – 7 %

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Zanimljivo VARTEKS spašen a cijena – 7 %

[emo_plazi]


dali vi na stranicama ZSE, HANFE, FINE ili samog Varteksa vidite iti jednu obavijest da je Varteks spašen… ?

Dečki moji, puno još učiti treba.
Korekcija je prirodna kod plašljivih i dijela kapitaliziranja.
Bilo je tako i na KORF pa je s 30 na 50, pa opa na 90 pa opa na 140. [emo_namigusa]

Točan odgovor je...


bravo lebowski, fino si uvaljao dionice naivcima [emo_smijeh]

Prodao sam je hrabrijima od sebe. Pa i na ovoj cijeni mcap Varteksa je dosta smiješan, a ja nisam želio biti sebičan jer to nosi lošu karmu.


Zanimljivo VARTEKS spašen a cijena – 7 %

[emo_plazi]

Vjerovatno zbog ovoga: “– Usporedno radimo na sporazumu s razlučnim vjerovnicima i očekujemo da će to biti riješeno za nekoliko dana jer se time definira nova kreditna linija koja je dio plana i neophodna da bi se nagodba uspješno provela – dodao je Košćec.Vecernji

???

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

New Report

Close