VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ali opet će trebati nekima malo duže da dođe iz guzice u glavu pa će se čuditi sami sebi kako to da nisu ušli još ispod 20…..

bitno je da se u zadnjih par dana iskrcalo dosta kratkoročnih špekulanata pa mislim da će se više morati truditi ovi na asku ako žele šta ugrabiti na 2x cijenama….

ma kakav cash-r-a, 100% in


Izgleda da se pročulo po selu…[emo_smijesak]

znači li to možda da slijedi kapitalizacija 100% dobiti za neke… ? ili cca usporedne cca 15- 20 godišnje bankovne kamate… [emo_namigusa]



Izgleda da se pročulo po selu…[emo_smijesak]

znači li to možda da slijedi kapitalizacija 100% dobiti za neke… ? ili cca usporedne cca 15- 20 godišnje bankovne kamate… [emo_namigusa]

[/quote]
To je na 30 kuna, kolega[emo_smijeh]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




Izgleda da se pročulo po selu…[emo_smijesak]

znači li to možda da slijedi kapitalizacija 100% dobiti za neke… ? ili cca usporedne cca 15- 20 godišnje bankovne kamate… [emo_namigusa]

[/quote]
To je na 30 kuna, kolega[emo_smijeh]
[/quote]
vama možda da… [emo_namigusa]

To može značiti svašta, kako kome; nekome kapitalizacija, a nekome prilika za buduću kapitalizaciju, a nekome ni jedno ni drugo…ipak je svatko krojač svoje sreće…

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!



Vjerojatno je većini onih koji lutaju zanimljiv i ovaj link.

Vaš link …[/url]


jest doista je zanimljiv… no tzv. vatragasnu mjeru (trenutni socijalni te politički mir za VŽ…) od strane porezne/predstanika države i grada VŽ smo valjada i sami kratkoročno skužili… no, u cijeloj priči je više nego bitno ili upitno dugoročno poslovanje ili ne poslovanje… zar ne maybe…?
[/quote]

Ne brinite. Prošla su stara vremena. Bit će ovdje ugodnog osvježenja i promjene poslovanja.

Točan odgovor je...

Potvrda na radiju

vid'la žaba...


ali opet će trebati nekima malo duže da dođe iz guzice u glavu pa će se čuditi sami sebi kako to da nisu ušli još ispod 20…..

bitno je da se u zadnjih par dana iskrcalo dosta kratkoročnih špekulanata pa mislim da će se više morati truditi ovi na asku ako žele šta ugrabiti na 2x cijenama….

Pa po nekima smo mi svi naivni, nije li? [emo_namigusa]
Pisao sam još ranije da neka gledaju paralelu najmanje s Diokijem.

Točan odgovor je...



ali opet će trebati nekima malo duže da dođe iz guzice u glavu pa će se čuditi sami sebi kako to da nisu ušli još ispod 20…..

bitno je da se u zadnjih par dana iskrcalo dosta kratkoročnih špekulanata pa mislim da će se više morati truditi ovi na asku ako žele šta ugrabiti na 2x cijenama….

Pa po nekima smo mi svi naivni, nije li? [emo_namigusa]
Pisao sam još ranije da neka gledaju paralelu najmanje s Diokijem.
[/quote]

a ja sam se stvarno načekao, još od ovih razina, izdržavao sve turbolencije i padove, uspio u zadnjem uzlazu nadokupiti po 13,50-14,00 kn, nažalost nije bilo love kod cijene od 10 kn a da sam imao sve bi ubacio unutra…

sad stiže nagrada za strpljenje…

ma kakav cash-r-a, 100% in




Vjerojatno je većini onih koji lutaju zanimljiv i ovaj link.

Vaš link …[/url]


jest doista je zanimljiv… no tzv. vatragasnu mjeru (trenutni socijalni te politički mir za VŽ…) od strane porezne/predstanika države i grada VŽ smo valjada i sami kratkoročno skužili… no, u cijeloj priči je više nego bitno ili upitno dugoročno poslovanje ili ne poslovanje… zar ne maybe…?
[/quote]

Ne brinite. Prošla su stara vremena. Bit će ovdje ugodnog osvježenja i promjene poslovanja.
[/quote]
možda imate pravo… ali samo ako imaju posla za svih trenutno cca 2.100 zaposlenika… imaju li to? ako imaju molim link.. izvor… hvala! [emo_cool]

Još jednom ponavljam za one koji su bili prepametni jedno lagano štivo.
Vaš link …[/url]

Točan odgovor je...


možda imate pravo… ali samo ako imaju posla za svih trenutno cca 2.100 zaposlenika… imaju li to? ako imaju molim link.. izvor… hvala! [emo_cool]

ZiZi, ne budi ti lijeno, pogledaj u financijskom koliko je namijenjeno za otpremnine. Ako me sjećanje ne vara, radi se o 50 milijuna kuna.

korisniče lebowski,
nismo mi tu da brinemo o radnicima, oni imaju i upravu, i sindikat, i vladu, a mi smo sami, tko o našim dionicama brine? Samo mi sami…e?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



možda imate pravo… ali samo ako imaju posla za svih trenutno cca 2.100 zaposlenika… imaju li to? ako imaju molim link.. izvor… hvala! [emo_cool]

ZiZi, ne budi ti lijeno, pogledaj u financijskom koliko je namijenjeno za otpremnine. Ako me sjećanje ne vara, radi se o 50 milijuna kuna.
[/quote]
koliko je to djelatnika ? hvala…




možda imate pravo… ali samo ako imaju posla za svih trenutno cca 2.100 zaposlenika… imaju li to? ako imaju molim link.. izvor… hvala! [emo_cool]

ZiZi, ne budi ti lijeno, pogledaj u financijskom koliko je namijenjeno za otpremnine. Ako me sjećanje ne vara, radi se o 50 milijuna kuna.
[/quote]
koliko je to djelatnika ? hvala…
[/quote]

Ja i dvije tete… Imaš plan, pročitaj…

New Report

Close