VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako se ne varam (bez gledanja u statistike), mislim da vlasnicima ove dionice mogu cestitati ATH.

hvala :)[smiley1]

sve je lako kad si mlad :)


Ako se ne varam (bez gledanja u statistike), mislim da vlasnicima ove dionice mogu cestitati ATH.

nije još ATH (262,95), ali to je sad samo pitanje dana. Ono što slijedi neminovno mora donijeti i malo veće cifre od ATH.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Ne mislite da bi sada moglo malo zastati, ili se čak malo spustiti?

gornji bollinger je probijen, a i RSI se približava oversold području…

Čekam HEP....


Anastasia: ” Ako se ne varam (bez gledanja u statistike), mislim da vlasnicima ove dionice mogu cestitati ATH. ” nije još ATH (262,95), ali to je sad samo pitanje dana. Ono što slijedi neminovno mora donijeti i malo veće cifre od ATH.

Košćec je najavio ulaganja od preko 2.000.0000.000 kn u dvije lokacije do 2009. a taj kaj veli obično i napravi.
Koliko mi je poznato na lokaciji gdje je danas tvornica predviđaju izgraditi preko 200.000 m2 (veliki shopping centar + sve ostalo) …
Mislim da je glavna skupština protekla prvi put bez ikakvih trzavica … čak je pomalo bilo i dosadno (ali onak’ na dobar način za nas dioničare:-))) … sve je došlo na svoje mjesto ….

Imam ruku k'o Alija Sirotanović; sitna lova mi samo klizi kroz prste, a do velike ne mogu ...

Kako zastati? Zar galopira? Mrvicu smo se pomaknuli, budućnost je svijetla i mislim da će zastati kad dođe na 280-300. Skupština je prošla OK. Tek sada se može očekivati ulazak ziheraša koji su čekali skupštinu što će nas odvesti svakako još malo gore.

http://www.poslovni.hr/48448.aspx%5Bsmiley2%5D

čestitke svima koji su u VART… očekivano se napokon i dogodilo [smiley2]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

ATH 265 … bit ce toga jos….

ANASTASIA JE OTISLA!


ATH 265 … bit ce toga jos….

He he, kako je slatko citirati sebe. Dakle, novi ATH je 269,8.

ANASTASIA JE OTISLA!


” Košćec je najavio ulaganja od preko 2.000.0000.000 kn u dvije lokacije do 2009. a taj kaj veli obično i napravi. Koliko mi je poznato na lokaciji gdje je danas tvornica predviđaju izgraditi preko 200.000 m2 (veliki shopping centar + sve ostalo) … Mislim da je glavna skupština protekla prvi put bez ikakvih trzavica … čak je pomalo bilo i dosadno (ali onak’ na dobar način za nas dioničare:-))) … sve je došlo na svoje mjesto ….

Kad se ove informacije uzmu u obzir, a zna se potencijal postojeće lokacije izgleda da je sadašnja cijena tek početak divljeg rasta u idućem periodu. Cifra od 400 kuna koja je najavljena uskoro neće biti daleko. Za ovu dionicu od sada pa nadalje slijede samo dobre vijesti. Prva bi trebala početi sa izvještajem 2Q.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


SREDNJACI: ” ” Košćec je najavio ulaganja od preko 2.000.0000.000 kn u dvije lokacije do 2009. a taj kaj veli obično i napravi. Koliko mi je poznato na lokaciji gdje je danas tvornica predviđaju izgraditi preko 200.000 m2 (veliki shopping centar + sve ostalo) … Mislim da je glavna skupština protekla prvi put bez ikakvih trzavica … čak je pomalo bilo i dosadno (ali onak’ na dobar način za nas dioničare:-))) … sve je došlo na svoje mjesto …. ” Kad se ove informacije uzmu u obzir, a zna se potencijal postojeće lokacije izgleda da je sadašnja cijena tek početak divljeg rasta u idućem periodu. Cifra od 400 kuna koja je najavljena uskoro neće biti daleko. Za ovu dionicu od sada pa nadalje slijede samo dobre vijesti. Prva bi trebala početi sa izvještajem 2Q.

Mika, nemoj prerano… ma zezam se…
Ove vijesti su stare, tako da nisu one utjecale na cijenu. Ako cemo biti iskreni book se kratkorocno smanjio jer nije upis po FV ali ovo je dugorocno jako dobra prica radi novog trzista i rasta.
Fond je ovim upisom dobio oko 22,000 dionica i to ce sigurno ici radnicima. To nije uopce losa vijest jer to nije niti 5 mil. kn i pojede se u jednom danu.
Q2 bi trebao odrediti daljne kretanje. Ja predvidjam po svim pricama i porastu amloprodaje tj. tradicionalno dobrom Q2 za tekstilce jednu znacjnu dobit.
Kada to povezemo sa ulaskom jacih igraca ovih dana 400 KN od Mike tj. ono sto je Koscec govorio dok hje cijena bila ispod 200 nije uopce nerealna za kraj godine.
S tim da ocekujem iskrcavanje trezora do kraja tj. jos velikih transakcija

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Fond je ovim upisom dobio oko 22,000 dionica i to ce sigurno ici radnicima. To nije uopce losa vijest jer to nije niti 5 mil. kn i pojede se u jednom danu.

374.948kom iliti 74,989.600kn

All shipping lanes lead to China.

ode Varteks na 274[smiley2]

k/p 8000/ 874

Samo nek se trži!

Scio me nihil scire

prva prodaja malih 20 komada na 283, a vidi se i nalog na 350 kn
prva kupnja 274 i to 50 komada……..

Scio me nihil scire

ATH 274, za sada. Congratulations taylorsi.

New Report

Close