VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

počela je varteks groznica [smiley1]

sve je lako kad si mlad :)

Nisam siguran koliko je opravdano radovat se tako velikom rastu unazad 2-3 dana na tako malom prometu…!?
Ne znači da sam u pravu…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Cijena dionice više nego upeterostručena
Budući da je cijena Varteksove dionice u vašem mandatu znatno narasla, a tržište je ove godine osobito živnulo, što bi je moglo dodatno potaknuti?
Od početka 2005. godine do danas cijena dionica više je nego upeterostručena. Rast cijene dionice reakcija je tržišta kapitala na Varteksove poslovne rezultate koji su iz kvartala u kvartal sve bolji. Našim planovima i aktivnostima želimo i dalje zadržati takav poslovni trend i vjerujemo da će tržište kapitala na to i dalje reagirati na isti način.

Zanimljiva je i prva od tri tranše komercijalnih zapisa preko Zagrebačke burze.
Da, tranša ima jednogodišnje dospijeće, a dio je 100 milijuna kuna vrijednog programa izdavanja komercijalnih zapisa. Sredstva od prodaje zapisa Varteks će koristiti za uređenje prodajnih objekata, pripremu sezone i druge aktivnosti usmjerene na razvoj kompanije.

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Nisam siguran koliko je opravdano radovat se tako velikom rastu unazad 2-3 dana na tako malom prometu…!? Ne znači da sam u pravu…..

mislim da nisi u pravu, posložile su se lijepe kockice…no naravno, tko zna…burza je burza [smiley2]

sve je lako kad si mlad :)

Jako isplativo ulaganje od početka ove godine…. na sadašnjoj cijeni +95,7%, još da sam ga kupio kad je trebalo….
Evo i pregleda trgovanja od početka godine…, a tek sada ulazi u sveopći fokus ulagaća….
Al je upeklo…[smiley2]

bond nam se opet javlja…. znači li to da idemo up?[smiley2]

Scio me nihil scire

k/p 8693/920……… bond…vidiš dobro?[smiley2]

Scio me nihil scire

Ne zelim plasiti ali danas mozemo ocekivati i necije istresanje.

ANASTASIA JE OTISLA!

Evo novi ATH…. 285 kn [smiley11]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

http://www.poslovni.hr/48648.aspx

Intervju sa Košćecom u današnjem Poslovnom…

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Kad po ljeti dionica ovako raste što će tek biti na jesen

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Oni koji to do sada nisu shvaćali, shvatiti će da je Vartkes div i da je cijena dionice smiješna premda se radi o tekstilu. Pozicija na ex-yu tržištu, maloprodajna mreža, Univerzijada, povrat imovine. Svi su poludjeli jer je ovo još uvijek jako povoljna kupnja. Ne čudi me interes kupaca.

Cudi me da nitko nije prokomentirao vrijednost zemljista u centru Varazdina Radi se o 220 000 cetvornih metara.[smiley2]

napokon da nema “drhtavih rucica”… svaka cast da nitko ne popusta na prodaji… samo tako!!

“Please, God, Just One More Bubble.”

blueman:

Fond je ovim upisom dobio oko 22,000 dionica i to ce sigurno ici radnicima. To nije uopce losa vijest jer to nije niti 5 mil. kn i pojede se u jednom danu. ”

374.948kom iliti 74,989.600kn


Tocn, zasto mi onda SDA drukcije javlja????

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close