Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pazite ove laži opet….
PREDSJEDNICA HNS-a Vesna Pusić s osmijehom se osvrnula na neke medijske napise da je u razgovoru s Josipom Friščićem, predsjedniku HSS-a nudila sve, samo da iz kombinacije ukloni njegovu koalicijsku partnericu Đurđu Adlešić.

To su gluposti, Đurđa i ja nikada nismo bile ni u kakvom konfliktu, niti sam ja razgovarala s Friščićem o tome, to su neke djetinjaste forme“, prokomentirala je u razgovoru za Index Vesna Pusić. (http://www.inde…ici/366798.aspx)

a onda na drugom portalu osvane ovo…

Božidar Pankretić, član predsjedništva HSS-a, Večernjem listu je potvrdio da će vraćanje odredbe o 0,5 dopuštenih promila alkohola u krvi biti vrlo važan zahtjev i na njemu će HSS inzistirati.

U koaliciji ne sumnjaju da će sa Sanaderom postići dogovor jer “znaju koliko vrijedi njihovih osam zastupnika”.

Nakon što je Milanović postao novi kandidat za premijera, otvorene su, kažu, špekulacije da je SDP nestabilan i nevjerodostojan partner, što će se, tvrde, ovih dana i pokazati.
Potvrdili su da je Vesna Pusić tražila od Friščića da razvrgne suradnju s HSLS-om. To bi joj se, kažu u koaliciji, poput bumeranga moglo vratiti jer će je HSLS optužiti za rušenje političkog centra. Tvrde da bi predizborni pakt HSS-HSLS-HNS bio sklopljen da je na čelu HNS-a bio Čačić, a ne V. Pusić.

(http://www.net….01/0104006.html)


pazite ove laži opet….
PREDSJEDNICA HNS-a Vesna Pusić s osmijehom se osvrnula na neke medijske napise da je u razgovoru s Josipom Friščićem, predsjedniku HSS-a nudila sve, samo da iz kombinacije ukloni njegovu koalicijsku partnericu Đurđu Adlešić.

To su gluposti, Đurđa i ja nikada nismo bile ni u kakvom konfliktu, niti sam ja razgovarala s Friščićem o tome, to su neke djetinjaste forme“, prokomentirala je u razgovoru za Index Vesna Pusić. (http://www.inde…ici/366798.aspx)

a onda na drugom portalu osvane ovo…

Božidar Pankretić, član predsjedništva HSS-a, Večernjem listu je potvrdio da će vraćanje odredbe o 0,5 dopuštenih promila alkohola u krvi biti vrlo važan zahtjev i na njemu će HSS inzistirati.

U koaliciji ne sumnjaju da će sa Sanaderom postići dogovor jer “znaju koliko vrijedi njihovih osam zastupnika”.

Nakon što je Milanović postao novi kandidat za premijera, otvorene su, kažu, špekulacije da je SDP nestabilan i nevjerodostojan partner, što će se, tvrde, ovih dana i pokazati.
Potvrdili su da je Vesna Pusić tražila od Friščića da razvrgne suradnju s HSLS-om. To bi joj se, kažu u koaliciji, poput bumeranga moglo vratiti jer će je HSLS optužiti za rušenje političkog centra. Tvrde da bi predizborni pakt HSS-HSLS-HNS bio sklopljen da je na čelu HNS-a bio Čačić, a ne V. Pusić.

(http://www.net….01/0104006.html)

Hvala, uljepšao si mi većer.

&

Treba ponoviti izbore pa da ovi sa 2 i nešto više mandata nestanu sa političke scene. Biti će jeftinije za sve nas.[thumbsup]


Vidim da na ovoj temi uglavnom komentiraju pristaše hadezeja međutim čini se da u SDP-u nema raskola. Jurčić peče rakiju, Bandić usvojio GUP i povećao razne naknade, a Milanović skuplja podršku i većinu u Saboru. S druge strane HDZ je ostao na krivoj nozi i gleda Milanovića kako zabija koš za pobjedu. Igra s Jurčićem i njegovo odstupanje od kandidature ostavila je hdz bez pravog odgovora osim ako ne računamo podmetanja da bi sada, kada je HSLS izjavio da je odlaskom Jurčića situacija bitno drugačija, navodno HNS htio koalirati s hadezejom. Zna se tko je u koaliciji sa hadezejom. Samo g. Nazif Memedi, predstavnik romske zajednice. U toj izbornoj jedinici izbori se ponavljaju pa je moguće da jedini zastupnik koji koalira s hadezejom ne bude to u mogućnosti činiti jer možda neće biti izabran. Nitko drugi ne želi imati posla s Sanaderovom ekipom. Ukoliko drhtave ručice hadezejovih pristaša misle da treba prodavat ako SDP formira vladu ima tko će kupovat. Idemo dalje!

Potpuno promašen komentar. Dokle će ovaj spamati?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Vidim da na ovoj temi uglavnom komentiraju pristaše hadezeja međutim čini se da u SDP-u nema raskola. Jurčić peče rakiju, Bandić usvojio GUP i povećao razne naknade

Ti si fakat jako lose informiran. Jurcic se posvadio na pasja kola sa Milanovicem i mogao bi lako prema HDZu kao neovisni zastupnik. Bandic isto tako nije daleko od slicnog poteza a u prilog tome trebao si gledati njegovu izjavu na dnenviku prilikom paljenja svijeca. [cool] Sve sam sigurniji da Zoki ne bi trebao racunati bas sa punih 56 mandata! Kako znam? Imam par dobrih frendova na Iblerovom tako da vjeruj mi znam sto se dogadja. A s druge strane ako malo pogledas Arlovica i Bandica i slijepcima postaje jasno sto ce se s vremenom odigrati.

Da sam na Sanaderovom mjestu ja bi ih i pustio da oforme vlast a onda se vratio kao spasitelj. [cool]

skype - ivek1234

iz nekog razloga mi ne daju komentirati na forumu VL-a, a tamo sve vrvi od SDP-ovih pristaša i otvorenih ljevičarskih pa i antihrvatskih ispada pojedinaca. tako da si ovdje malo dajem oduška. ionako najviše komentiram ekonomsku politiku i pristup burzi političkih stranaka u RH pa je forum PD-a pravo mjesto za to.
amyway, jako mi je drago da je velika većina ulagača na ZSE sa portala PD-a antiljevičarski nastrojena.
ljevičari u cijelom svijetu pa tako i kod nas imaju očajnu fiskalnu pa i ekomomsku politiku. na duže staze to je neodrživo kod nas.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ja ću kolega febo biti toliko slobodan i optimističan s razlogom…pa ću reći da će HDZ u koaliciji sa HSS-HSLS-om formirati novu vladu…i da će se to očekivano dobro odraziti na ekonomiju i naše tržište kapitala…[thumbsup]


ja ću kolega febo biti toliko slobodan i optimističan s razlogom…pa ću reći da će HDZ u koaliciji sa HSS-HSLS-om formirati novu vladu…i da će se to očekivano dobro odraziti na ekonomiju i naše tržište kapitala…[thumbsup]

ja već slavim, pa sam ,sukladno tome, promijenio avatar.[thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


prle693: ” Vidim da na ovoj temi uglavnom komentiraju pristaše hadezeja međutim čini se da u SDP-u nema raskola. Jurčić peče rakiju, Bandić usvojio GUP i povećao razne naknade ” Ti si fakat jako lose informiran. Jurcic se posvadio na pasja kola sa Milanovicem i mogao bi lako prema HDZu kao neovisni zastupnik. Bandic isto tako nije daleko od slicnog poteza a u prilog tome trebao si gledati njegovu izjavu na dnenviku prilikom paljenja svijeca. [cool] Sve sam sigurniji da Zoki ne bi trebao racunati bas sa punih 56 mandata! Kako znam? Imam par dobrih frendova na Iblerovom tako da vjeruj mi znam sto se dogadja. A s druge strane ako malo pogledas Arlovica i Bandica i slijepcima postaje jasno sto ce se s vremenom odigrati. Da sam na Sanaderovom mjestu ja bi ih i pustio da oforme vlast a onda se vratio kao spasitelj. [cool]

Care svaka čast, svaki tvoj komentar meni a i mojim prijateljima i familiji ulijeva nadu da ipak IDEMO DALJE. Inače ja sam iz Dubrovnika a dobro se zna za koga je velikom većinom glasala cijela Dalmacija!!!
Valjda ćemo uskoro slaviti HDZ-ovu pobjedu. Pozdrav ti .

i ja slavim…casa u zrak….samo da se ekipa skulira pa ce i dihnut CR..BEX-u[thumbsup]

[color=blue][i]Sreća prati odvažne[i][/i][/i];

Imam i ja par dobrih frendova na Iblerovom, vjeruj mi. Arlović je prevaziđen, zlobni čika čijih par netjaka vjerojatno tebe informira. Bandić je usvojio GUP, dakle rješeno. Inače, tko se stvarno želi informirat o novijoj hrvatskoj političkoj povijesti evo jedan link: http://povijest.net/content/view/494/47/

Inače nisam toliko sklon SDP-u koliko mi se gadi hdz.


prle693: ” Vidim da na ovoj temi uglavnom komentiraju pristaše hadezeja međutim čini se da u SDP-u nema raskola. Jurčić peče rakiju, Bandić usvojio GUP i povećao razne naknade ” Ti si fakat jako lose informiran. Jurcic se posvadio na pasja kola sa Milanovicem i mogao bi lako prema HDZu kao neovisni zastupnik. Bandic isto tako nije daleko od slicnog poteza a u prilog tome trebao si gledati njegovu izjavu na dnenviku prilikom paljenja svijeca. [cool] Sve sam sigurniji da Zoki ne bi trebao racunati bas sa punih 56 mandata! Kako znam? Imam par dobrih frendova na Iblerovom tako da vjeruj mi znam sto se dogadja. A s druge strane ako malo pogledas Arlovica i Bandica i slijepcima postaje jasno sto ce se s vremenom odigrati. Da sam na Sanaderovom mjestu ja bi ih i pustio da oforme vlast a onda se vratio kao spasitelj. [cool]

ivek123

Da sam na Sanaderovom mjestu ja bi ih i pustio da oforme vlast a onda se vratio kao spasitelj. [cool]
[/quote]
[thumbsup]potpisujem!!![thumbsup]

kiša će...

Inace Stevo ovo majstorski igra. Sada kao gura SDP. Ide u Bruxelles. Tamo ce ga EU probati uvjeriti da je Sanader ipak bolja opcija. Onda ce on kao pristati a za protuslugu ce ga uhljebiti na nekoj pocasnoj “lezi lebe da te jedem” funkciji u EU kao nekakvog izaslanika i stvar rijesena. Nagledao sam se takvih igara i trgovina u zivotu. A Stevo ima samo jedan cilj – osobni self promotion te zbog toga i sav ovaj cirkus sa konzultacijama. [yawn]

skype - ivek1234


Inače, tko se stvarno želi informirat o novijoj hrvatskoj političkoj povijesti evo jedan link: http://povijest.net/content/view/494/47/

Odlican link, zahvaljujem! Vidimo da je Mesinjo ipak samo Tudjmanov ucenik. Povijest se uistinu ponavlja.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

A ovaj link:

http://www.stop-mesic.tk/

skype - ivek1234

New Report

Close