Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma kakav rat??? nemaju oni više sape za novi rat, a pogotovo ne protiv irana. osim toga ovo je bušu zadnja godina mandata – kak bi on to jadan ikakav rat mogao više pokrenuti. on je prošlost i jedinom može preživljavati još tu zadnju godinu u toj bijeloj kući i moliti se da ga što prije zaborave.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ma kakav rat ljudi, ne bojim se ja toga dok je nama ministar obrane koji je bio u SKJ, izjasnjavao se ko Jugoslaven i pobjego iz Karlovca za vrijeme rata… [lol] [lol] [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

nasa posla

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2990968/index.do;jsessionid=C29D3063D1FC85D3CAA4751A490B82F5.2

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Ma kakav rat ljudi, ne bojim se ja toga dok je nama ministar obrane koji je bio u SKJ, izjasnjavao se ko Jugoslaven i pobjego iz Karlovca za vrijeme rata… [lol] [lol] [lol]

IDEMO DALJE!!!! HAHAHAHA[thumbsup]

dan je pametniji od noći

Tako je to uvijek , netko je bježao iz Karlovca a netko u Karlovac[tongue]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

deimos:

Ma kakav rat ljudi, ne bojim se ja toga dok je nama ministar obrane koji je bio u SKJ, izjasnjavao se ko Jugoslaven i pobjego iz Karlovca za vrijeme rata… [lol] [lol] [lol]

IDEMO DALJE!!!! HAHAHAHA[thumbsup]

Jesi rekao idemo dalje ili dolje? Mutno mi nesto [tongue]

toka:

deimos:

Ma kakav rat ljudi, ne bojim se ja toga dok je nama ministar obrane koji je bio u SKJ, izjasnjavao se ko Jugoslaven i pobjego iz Karlovca za vrijeme rata… [lol] [lol] [lol]

IDEMO DALJE!!!! HAHAHAHA[thumbsup]

Jesi rekao idemo dalje ili dolje? Mutno mi nesto [tongue]


rekao idemo dalje, hahahaha svakim danom to mi je sve smješnije, već sam se jutros tomu od srca nasmijao na drugoj temi.
Posebno mi drago što puleni iz tabora koji su ovdje drukali sedam mjeseci sada se kao p.č…. sakrili i ne dišu.
Mogu misliti kakvo razočarenje im je priredio sandi i društvo a što ih još čeka tek će vidjeti. [tongue][tongue][tongue]

dan je pametniji od noći

clanovi, simpatizeri i mladezi HDZ-a, kako disete zadnjih dana, jel vam zao sta ste svoj glas dali protiv poreza na kapitalnu DOBIT?

da ste drukcije napravili barem bi imali na sta platiti porez, a ovako ni poreza ni dobiti [thumbsup]

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Kojih li maloumnika na ovom forumu, ajme…..[cry] i još se kockaju s dionicama. Idi u Srbiju i tamo piši o PKD-u

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Mladež, starež i osrednjež HDZ-a u zadnje vrijeme nema argumenata. A imati će ih sve manje kad doživimo kolektivni bankrot (država, sindrom Argentina) kroz 5-6 mjeseci. Ovakvi tupani u vladi, to se ne viđa ni na utakmicama lokalnog dobrovoljnog vatrogasnog društva. Sposobniji bi bio ekspertni sustav, skripta u perlu od svih njih zajedno

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kojih li maloumnika na ovom forumu, ajme…..[cry] i još se kockaju s dionicama. Idi u Srbiju i tamo piši o PKD-u

a ti ne vrijedaj,

ocekujem ban za vodoinstalatera od administratora

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


vodoinst: ” Kojih li maloumnika na ovom forumu, ajme…..[cry] i još se kockaju s dionicama. Idi u Srbiju i tamo piši o PKD-u ” a ti ne vrijedaj, ocekujem ban za vodoinstalatera od administratora


clanovi, simpatizeri i mladezi HDZ-a, kako disete zadnjih dana, jel vam zao sta ste svoj glas dali protiv poreza na kapitalnu DOBIT? da ste drukcije napravili barem bi imali na sta platiti porez, a ovako ni poreza ni dobiti [thumbsup]

Mogao si nešto pametnije napisati a ti trabunjaš o lanjskom snijegu (rasprave o PKD-u više nisu aktualne niti imaju bilo kakav utjecaj na sadašnje stanje burze). Osvrni se malo oko sebe po svijetu pa ćeš spoznati problematiku koja kroji burzovne indexe. Nikakvo tužakanje te neće spasiti od vlastite ograničenosti.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

SERO VENIENTIBUS OSSA – Onima koji kasno dolaze ostaju kosti

jeste li vi zakasnili izaci prije korekcije pa ste sada nervozni ili vas muce neki drugi problemi? ili vas mozda pece savjest zbog nekih postupaka iz proslosti, jeste li previse potrosili na skijanju? opustite se malo uzivajte
[cool]

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

http://www.seebiz.eu/hr/burze/katastrofa-burzovnih-indeksa-u-regiji,6534.html

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Pa uvijek treba gledat pozivnu stranu *_*

Idemo dalje, ali imamo i jedan problem, brod tone!!!

New Report

Close