Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

citam ovdje vasa misljenja i komentare : koja ste vi ekipa svaka cast,gdje ste se samo nasli…sve veliki strucnjaci…ako ste takvi genijalci i znate kada i sta ce dogoditi zasto onda vi gospodo ne preuzmete uzde u svoje ruke i ne spasite hrvatsku,europu,svijet od situacije


nema odgovora ja čekam……ako izgubim onda ću bar spiskat što mi je ostalo i ne mislim više.
ali to je nerealan scenario zato se kolega ne javlja što se tiče mog prijedloga.
ma ovdje se može i bubniti pa nikom ništa.

kolega ovakvih je oklada bilo već sto na PDu…i nikad se ne realiziraju bez obzira tko dobije/zgubi
[thumbsup]

Crobex odrađuje pad DAX-a sa 5000 na 4000, sa zaostatkom, jer smo u to vrijeme rasli.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

BELEX15 564,35 +3,29%

who dares, wins

Ovo je čak i zabavno.
Ove balkanske burze su valjda najteže za prognozirati.

Crobex raste kada USA padne 2-3%. Crobex pada kada svijet raste.
A srbi?
Srbi su posebni.
Oni padaju i padaju i onda počnu rasti bez ikakvog razloga.
http://www.belex.rs/

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Castro, 27.01.2009. u 11:02
Meni se čini da crobex sve odrađuje ali sa zaostatkom.

Kolega Pobjeda, da Crobex odraduje sa zaostatkom EU onda bi bili na +4% do 5% a da odradujemo Ameriku onda bi bili +0,5-1%. Mi odradujemo i obradujemo sami sebe.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol] [lol]
Zato i jesmo posebni.
Proud To Be Croat

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Da smo pali ko Belex, bili bi danas na 900 bodova.

Tako da nemojte spominjati Belex ni pod razno.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Bank bailout could cost $4 trillion

Banks don’t have enough capital to fix their problems. Tim Geithner’s first task may be to assess how much it’ll cost to clean up the financial mess.

bit će bolje................

Dodaj stari još toliko. Uvijek podijele sa 2 kad daju vijesti u novine.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Nevjerovatno kako se neki korisnici stalno s nečim ne slažu!?!? Pa većina ovdje iznesenih postova su ČINJENICE a ne nečije optimistično/pesimistično mišljenje.

Ne žimku kako će vam pomoći wishfull thinking?
BSN

Kuku Lele udara sve jednako [bye]

Stani malo da ti uzmem dimenzije, Lucky!!!

futursi se dobro zelene [thumbsup]

NEMA PREDAJE


citam ovdje vasa misljenja i komentare : koja ste vi ekipa svaka cast,gdje ste se samo nasli…sve veliki strucnjaci…ako ste takvi genijalci i znate kada i sta ce dogoditi zasto onda vi gospodo ne preuzmete uzde u svoje ruke i ne spasite hrvatsku,europu,svijet od situacije

kolega nije "teško" izaći iz ove krize…svi znaju modele, samo oni su toliko radikalni dase nitko ne usuđuje dirati u njih.
nacionalizacija financijskog sektora – zero equity politika
kliring derivata – koji mogu se križaju, a koji ostanu idu za 5-10% vrijednosti ili se drže do dospijeća
nacionalizacija prihodovnih SIV i SPVova
restrukturiranje proizvodnih giganata uz ošte rezove
de-levarge na razinu od maksimalno 10
keynezijanski angažman država u održavanju gospodarstva na kakvoj takvoj razini
i konačno prestanak dominacije dolarskog platnog režima sa svim posljedicama koje to nosi američkom gospodarstvu te kreditorima

sve to ako se napravi, to bi značilo kraj vladavine i bogatstva sadašnje elite, koja drma svijetom već 4 stoljeća…hoće li oni to dozvoliti?
hoće li se u njimaprobuditi altruizam?
bojim se da neće

[thumbsup]

Evo podatak da je crobex ove godine među najboljima u svijetu.

da vidlo se na daxu da neće izdržati….mini H&S i ode to u negativu [thumbsup]

New Report

Close