Gates upozorava na novu pandemiju: Mogla bi biti 10 puta ozbiljnija od covida

Naslovnica Forum Komentari članaka Gates upozorava na novu pandemiju: Mogla bi biti 10 puta ozbiljnija od covida

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Crna vrana. Pokušava uništiti i zadnji tračak optimizma u ljudima..

Kakve on ima kvalifikacije da raspravlja o pandemijama? Nikakve. Ali najavljuje 10 puta opasniju. Da se čovjek zapita…o čemu on to?

on sam je navijestio pandemiju i još je spomenuo da nas je previše na  Zemlji, da nas treba biti oko pola milijarde. Gdje je bio prije, mogao je dati Zakon, da u cijelom svijetu/pogotovo u Kini, Indiji…/ jedna obitelj ima najviše dvoje djece, sada nas ne bilo previše. I ja vjerujem, da je on za to sve kriv i ostali…soroš i drugi koji mrze “malog” čovjeka.

Nagrada od milijun dolara – nađite na netu sliku Billa Gejtsa sa zaštitnom maskom! Samo je jedna, tamo gdje se kao cijepi.

Strašno!! I da množina ljudi ne može zbrojiti dva i dva…prestrašno što nam rade!! Kolika je šansa da nakon 1917 godine i španjolske gripe, u samo par godina dođe do DVIJE globalne pandemije…procjenite sami!!??

ovaj lik mi pomalo sve više i više ide na qrac.

Majstor je pripremio novi virus pa kaže “prijeti epidemija”….. hahaha

Kako ovaj to lijepo zna što nas čeka tj što pripremaju.
Ne radi se o pandemiji nego o oduzimanju sloboda. Pitam se hoćemo li je više imati onakve kakve se sjećamo

On i njegova ekipa su takve budale da će stvarno stvoriti virus da pobije milijardu ljudi samo jer im je dosadno u životu.

New Report

Close