Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nafta opasno raste a to bi mi moglo odrediti u kome smjeru će burze kako Svjetske tako i naša.

Vaš link

Jako dobar pokazatelj možda čak i najbolji.

A još bolji znak su ovi koji čim nešto pozitivno napišete zabiju vam par jedinica jer su postali nervozni pa svoje frustracije liječe na forumašima.

[bye]


A još bolji znak su ovi koji čim nešto pozitivno napišete zabiju vam par jedinica jer su postali nervozni pa svoje frustracije liječe na forumašima.

[bye]

neće biti dobro gusare,

biti će puno gore nego sada, vjeruj mi puno gore!
ja predviđam crobex trocifren do kraja ovog polugodišta!

globalna ekonomija je slomljena i baš je kao humpty dumty, nitko to ne može ni brzo ni lako rješiti

američki bankarski sustav je no more!
čovječe UK devizne rezerve su na 61 milijardu $…to im nije dosta niti da izvuku onu svoju škotsku banku.
najave su za cijelu europu pregrozna ova 2009. godina.

sustav je pred kolapsom i trebamo se spremiti na dugo vrijeme krize…buksajte lovu ljudi jer po mojoj računici novih 200.000 nezaposlenih u hrvatskoj je optimistična prognoza, moja je 350.000 nezaposlenih više u idućih dvije godine.

koma je!

Nema onih od sinoć pa ću ja

Dow 8,134.67 +185.58 +2.33%
Chart for Dow
Nasdaq 1,476.00 +35.14 +2.44%
Chart for Nasdaq
S&P 500 826.72 +21.50 +2.67%
Chart for S&P 500
10 Yr Bond(%) 2.4880% +0.1430


Šta je ovo večeras nigdje nikoga a sinoć stotine na forume, prenos uživo a padu svaki bod pada je bio prokomentiran a večeras pusto sve pa nemam s kim ni koju razmjeniti, ostala ova samo svjetiljka (lampadina)i bori se sa vjetrenječama ali on će se ubrzo ugasiti a nama će umjeste njegove slabe svjetlosti zasjati veliko sunce koje će sve nas koji smo ovih dana kupovali objasjati svojom svjetlošću.

Nema čak ni onoga entianonimusa koji stalno nešto maše.

Možda danas ne prenose stanje, jer je toliko loše pa se boje da će prepasti ljude !
[lol]

Periculum in mora.

evo Ameri prepisuju !!!
http://money.cnn.com/2009/01/21/news/obama_ethics.reut/index.htm

Periculum in mora.

evo Ameri prepisuju !!!
http://money.cnn.com/2009/01/21/news/obama_ethics.reut/index.htm

Periculum in mora.



EEEE, alo ljudi.

Najavaljivano je na forumu da će Amerikanci doslovno EKSPLODIRATI? Jače nego C4.

Pobjeda, Valentine?

Pirova pobjeda [cry]
[/quote]

Kaj me netko spominjao?
Kaj Vam nije jasno?
Kukulele buraz.

DOW8169.4220.31+2.77%
NASDAQ1488.9148.05+3.33%
S&P 500831.4326.21+3.26%

A za jučer sam Vam rekao. Tradicija je da DJ rokne na dan inauguracije. Ali umjesto da čitate vi samo drukate pa nemate pojima.
Malo više čitajte članaka (a ne samo naslove), poslušajte analize stručnjaka (ne mene ili MMM ili zlog ili barona), držite se odluka koje donesete prije otvaranja burze i biti će Vam svima bolje.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Šta je ovo večeras nigdje nikoga a sinoć stotine na forume, prenos uživo a padu svaki bod pada je bio prokomentiran a večeras pusto sve pa nemam s kim ni koju razmjeniti, ostala ova samo svjetiljka (lampadina)i bori se sa vjetrenječama ali on će se ubrzo ugasiti a nama će umjeste njegove slabe svjetlosti zasjati veliko sunce koje će sve nas koji smo ovih dana kupovali objasjati svojom svjetlošću.

Nema čak ni onoga entianonimusa koji stalno nešto maše.

Možda danas ne prenose stanje, jer je toliko loše pa se boje da će prepasti ljude !
[lol]
[/quote]
Rukomet gospodo…vi ne gledate?[shocked]

Lijepo su ameri potegnuli, sada su tamo gdije su bili jučer oko 13h. a gdije će biti za koji dan, mijesec možda može predvidjeti Strauss-Kahn :

KRIZA Strauss-Kahn smatra da oporavka neće biti 2-3 godine
MMF sprema još gore prognoze

Obnovu snažna gospodarskog rasta svijet ne treba očekivati u iduće dvije do tri godine, ustvrdio je danas Dominique Strauss-Kahn, izvršni direktor Međunarodnoga monetarnog fonda.

Posljednje MMF-ove prognoze nisu baš bile dobre, a nove, koje će biti objavljene za nekoliko dana, bit će i gore, poručio je Strauss-Kahn na BBC-u, a prenosi Hina.

Upitan o prognozama stopa rasta za svijet, Sjedinjene Države i europska gospodarstva, Strauss-Kahn kazao je kako ne zna koliko će one biti snižene, ali i dodao: “Bojim se da će smanjenja iznositi najmanje pola ili puni postotni bod.”

U prognozama iz studenoga lani, MMF je predvidio da će globalni rast iznositi 2,2 posto u 2009., američko bi se gospodarstvo trebalo smanjiti 0,7 posto, a ono 16-člane Eurozone 0,5 posto. Zemlje u razvoju pokazat će rast, no slabiji nego što se predviđalo, kazao je. “Sve u svemu, situacija u prvoj polovici godine bit će loša, druga bi polovica mogla pokazati poboljšanje, no oporavak se može očekivati tek u 2010.”

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



A još bolji znak su ovi koji čim nešto pozitivno napišete zabiju vam par jedinica jer su postali nervozni pa svoje frustracije liječe na forumašima.

[bye]

neće biti dobro gusare,

biti će puno gore nego sada, vjeruj mi puno gore!
ja predviđam crobex trocifren do kraja ovog polugodišta!

globalna ekonomija je slomljena i baš je kao humpty dumty, nitko to ne može ni brzo ni lako rješiti

američki bankarski sustav je no more!
čovječe UK devizne rezerve su na 61 milijardu $…to im nije dosta niti da izvuku onu svoju škotsku banku.
najave su za cijelu europu pregrozna ova 2009. godina.

sustav je pred kolapsom i trebamo se spremiti na dugo vrijeme krize…buksajte lovu ljudi jer po mojoj računici novih 200.000 nezaposlenih u hrvatskoj je optimistična prognoza, moja je 350.000 nezaposlenih više u idućih dvije godine.

koma je!

[/quote]

350 000 !?! Onda ce ostati zaposleni samo ovi na drzavnim funkcijama. I to samo u Zagrebu [shocked]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Ameri rastu neomuljivo skoro su na 8200

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho


350 000 !?! Onda ce ostati zaposleni samo ovi na drzavnim funkcijama. I to samo u Zagrebu [shocked]

by RealBear Yesterday at 11:08 pm
U pravu si behač, rušenje uvoza će mnoge ostaviti bez posla… Ne znam koliko brlogaša živi u Zagrebu, ali čini mi se da će nakon ove krize metropola postati malo manja. Istru, Primorje i Dalmaciju će izvući turizam, Slavonci i sjever neće biti gladni. Zagreb po meni sa rušenjem uvoza i padanjem potrošnje najviše gubi.

New Report

Close