ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.05.2024. u 17:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,89
4.884
273
17,60
18,40
8,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kolega Delux je ovo kupovao i preporučao po 720 kunića koliko se sjećam, da ne kažem da je s kolegom Geronimom turirao V12 na BDI-u na 750 kunića.
Ne znam ,mislim da bi bilo ispravno objasniti kolegama gdje je lokalno dno na ovoj dionici i kakve su perspektive ovog iznimno zaduženog poduzeća kojima je jedna od glavnih djelatnosti lov u mutnom.
Bojim se da kolege forumaši nisu mogli čuti moj izračun flote i zaduženja po dionici od zvuka turiranja V12.
Tako da se toplo nadam da su vezani i da sjede otraga jer se zid približava velikom brzinom [bye]

Kolega fedya, zar već do sad niste shvatili da su oni uvijek u pravu? Pa čak i kad dionica pada njima je i dalje dobro jer tada dokupljuju. Ta čarobna riječ koja automatski sva nesretna prethodna ulaganja ublažava. A imaju tolko love da mogu dokupljivat svako malo, ako treba tako do 100 kuna vrijednosti dionice, pa će zbog toga uvijek bit u plusu. Eto toliko imaju novca. Tako to rade pravi ulagači. Trebaš samo imat debel novčanik i nema frke.

A zašto su se baš odlučili kupovat preko 700? Ne znam iskreno, mislim da ih je povela pohlepa. I komandant glikos. Nije lako odolit takvom drukerašu, tvrd je to orah.

never surrender


… zar već do sad niste shvatili da su oni uvijek u pravu? Pa čak i kad dionica pada njima je i dalje dobro jer tada dokupljuju…
A imaju tolko love da mogu dokupljivat svako malo…
Eto toliko imaju novca. Tako to rade pravi ulagači. Trebaš samo imat debel novčanik i nema frke…

trudim se, ali ne razumijem cemu takva ogorcenost prema upravi i njoj bliskim krugovima ? [kiss] [lol]
polako… dobra je atmosfera… tankerski indeksi su solidni, doci ce i vase vrijeme… samo polako [wink]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

ULPL posluje na svjetskom tržištu, a ovaj pad je rezltat nelikvidnosti i pesimističnosti na ZSE.
Zaključite sami dali to ima smisla jer veliki svjetski indeksi kao što je S&P 500 osciliraju oko svog maksimuma.

IDEMO RADIT !!!

Moguće ali kolega X 106 R koliko su ti tankerski indeksi solidni? jel se može pokrit brod sa sadažnjim vozarinama?
Evo sve smo bliže mom kratkoročnom targetu za Ulpl. Ipak sam ja ulagao u znanje i mogu reći da posjedujem brutalno znanje iz TA a ne neki neznalice koji se takvima prikazuju. Eto po njima vam je Ulpl sada oko 800 kuna [thumbsup]
Šta dalje? tehničku ću detaljno pogledati navečer ali ovi nalozi ne ulijevaju povjerenje. Dvadestak naloga na kupnji i tu smo kod mog dugoročnog dna od od 480-490 kuna.
[bye]

koliko su solidni ? ja ti to mogu odgovoriti samo u kontekstu svih ovih i onih prijasnjih pracenja bdi, bcti & shitz… za ostalo, ono bitno, pitaj pavletica & wiseguys co… jel tak ?
ako je ulpl bio solidna investicija na bcti 400, ne vidim razloga da ga ne bi kao neku povoljnu perspektivu gledali kroz trenutnih 600+… stajaznam, ako ce to pomoci da verige zaplovi za koji dolar vise tim bolje… ako nece hebe mi se, ne ugovaram ja poslove…
osim toga, totalno laicki: Provided activity is seen, rates are likely to move up in coming days
http://www.hellenicshippingnews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=78788&Itemid=48

i kaj/sto se mene tice, prava biba se vrti i pravi promet se stvara nalozima koji su vrlo kratkog trajanja… pa ovu vasu teoriju s nalozima na kupnji promatram s ne posebnim uzbudjenjem…

zapravo, o cemu mi pricamo… trosimo slova bez veze… sve ovo sto se ovih dana dogadja na zse temelje ima u necemu drugom, najmanje u poslovanjima firmi… pa tako i ulpl-a…
ovdje se konkretno, ionako sve svodi na: kud atpl okom, istrijani skokom [wink]
whatever [kiss] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

dokupljeno danas 200 kom.

SAM PROTIV SVIH

jos mi je 100 na 610 za danas dosta

SAM PROTIV SVIH


jos mi je 100 na 610 za danas dosta

Kolega, molim vas vaš uprognozu lokalnog dna i stanje V12.
Hvala

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


jos mi je 100 na 610 za danas dosta

prošlo vam je i ovih 100.

ako ćete dnevno dokupljivat 300kom, ULPL neće padat 🙂

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

jel moje prošlo, nisam pri mostichu??

http://www.kucilooro.webs.com/


jel moje prošlo, nisam pri mostichu??

Kolega, nije još s obzirom da ste vi ipak odlučili pričekati lokalno dno.
Strpljen spašen
[thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Ako nastavi padati uskoro bi u u top 10 moglo osvanuti novo lice.Samo neka ostane na ovim cijenama do 1q kada stize friska lova iz Amerike od dividendi sto se mene tice moze cijena i nize biti kad mi novci stignu a kako je dolar krenuo rasti biti ce za puno komada,a nakon toga stize i dividenda od nasih dionica. [wink]

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close