ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uljanik plovidba u prvom kvartalu ostvarila niži povrat na kapital.
Vaš link

Ja sam se uvijek pitao, kao i mnogi, zbog cega svi ti burzovni analiticari i ekonomisti i piskarala nisu svi odreda bogatasi kad se vec "razumiju" u cijelu pricu?
Da nesto vrijede vjerovatno bi radili u upravama nekih kompanija, a ne u hrvatskom financijskom zutilu.

"Strategy without tactics is the slowest route to victory. Tactics without strategy is the noise before defeat"-Sun Tzu 600BC



Uljanik plovidba u prvom kvartalu ostvarila niži povrat na kapital.
Vaš link

Ja sam se uvijek pitao, kao i mnogi, zbog cega svi ti burzovni analiticari i ekonomisti i piskarala nisu svi odreda bogatasi kad se vec "razumiju" u cijelu pricu?
Da nesto vrijede vjerovatno bi radili u upravama nekih kompanija, a ne u hrvatskom financijskom zutilu.

[/quote]

ljudi rade a u radu je spas
poslova ima raznih direktnih i indirektnih [wink]

pokušaj naprimjer biti prvi na buyU na ULPL, izdržat ćeš 3 sekunde i već te neki "radnik" poklopi s nekakvim malim nalogom koji se vjecno ponavlja ….
to traje , uz manje prekide. vec skoro mjesec dana od kada pokušavam…
[proud] to sigurno "Mali dioničari", ahaha [lol] [lol] [lol]


… to traje , uz manje prekide. vec skoro mjesec dana…

wrong… bar 6 mjeseci… bez prekida [wink] [lol]
http://tinyurl.com/ulpl-6month [yawn]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Još malo pa će nam ATPL bježati za duplo a sjetimo se da su uvjek bile jako blizu [cry]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Baltic Exchange Dry Index 1897
UP 91

… Naglasio je da je riječ o projektima koji se ostvaruju u vrijeme velike krize, da sada samo veliki mogu preuzimati takve projekte te da je Vlada u vezi s tim projektima, u sklopu programa izgradnje brodova za domaće brodare, aktivno reagirala…

http://www.poslovni.hr/115319.aspx

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

ovaj bid je stidljiv kao ljubičica

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Mislim da nije normalno da nas Atpl šiša skoro za duplo. Pa vi sami zaključite tko je naredu od brodara da napravi bum.
Bdi po svemu sudeći i danas luđački ide gore.
Pozdrav i budite nametni. Naprosto mi je žao ovih što prodaju po 470.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Lako je moguce da Koncar nije stigao na postotak koji bi htio i da njegova inzenjerija trenutno kroji cijenu dok se on polako krca. Primjecujem i da se trezor trenutno povukao sa kupnje dajuci vjerovatno njemu prostora (nema objava trezora). Lako moguce da zeli u Top5 ili cak u Top3.
Kad se operacija zavrsi mozemo ocekivati napucavanje cijene, trezor ima spremnu municiju.
Cekamo i gledamo…..
[cool]

"Strategy without tactics is the slowest route to victory. Tactics without strategy is the noise before defeat"-Sun Tzu 600BC


Mislim da nije normalno da nas Atpl šiša skoro za duplo. Pa vi sami zaključite tko je naredu od brodara da napravi bum.
Bdi po svemu sudeći i danas luđački ide gore.
Pozdrav i budite nametni. Naprosto mi je žao ovih što prodaju po 470.

meni nije , ja bi jos malo dokupio
[pray]


Lako je moguce da Koncar nije stigao na postotak koji bi htio i da njegova inzenjerija trenutno kroji cijenu dok se on polako krca. Primjecujem i da se trezor trenutno povukao sa kupnje dajuci vjerovatno njemu prostora (nema objava trezora). Lako moguce da zeli u Top5 ili cak u Top3.
Kad se operacija zavrsi mozemo ocekivati napucavanje cijene, trezor ima spremnu municiju.
Cekamo i gledamo…..
[cool]

A koja inžinjerija radi ovaj iskrcaj već nekoliko tjedana , što je i dovelo do ovakvog kašnjenja za svima. A ta operacija Končarovog ukrcaja bi ovim tempom trajala 6 mjeseci.
Nešto drugo se tu događa.
Ja sam zadnje kupio jučer 64 kom. i nemam više prebivene lipe.

pa nije bas i neki iskrcaj,
da se veliki iskrcavaju – znali bi oni dogurat dionicu na cifru koja im odgovara
činjenica je da ju je netko dugo kočio na 440 a da se nitko ne može ubacit na bid ,
isto tako da se poslje svakog ciscenja pojavi odmah opet ista gomila "malih naloga" na bidu
po meni čisti ukrcaj "velikih" i rješavanje balasta "paničnih malih"

da je iskrcaj velikih, ne bi ovaj kolačić stajao na 480 da ga nitko ne pojede
[rolleyes]

New Report

Close