ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.dryships.com/pages/report.asp

..kad će krenut ULPL?

..pomaka se MM MOGLA BI CIJENA GORE…

..sta čeka ULPL..ili će u dva dana na 300 kad počme..one je ko dizel najteže da upali ali kad upali to će letit…

..MM namjerno štopa rast..dokle????

Ovo se ne isplati prodavati ispod 300 i objektivno mi je žao što nemam još bibe da uletim sad dok se vrti na ispoad 200. Eh…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Serislave vjerovao ili ne i ulpl će gore sa ovakvim vozarinama…[emo_palacg]

A BALVANA!!! :) :) :)

a cijena trenutno samo kaj nije otišla u minus, svašta

pepe7


a cijena trenutno samo kaj nije otišla u minus, svašta

Imam dojam da je riječ o čistoj manipulaciji, jedino je pitanje s kojim ciljem: da netko posije paniku pa kupi jeftinije, ili da drži cijenu dolje još neko vrijeme, ili nešto treće. Mislim, ovo je stvarno debilno, vozarine će danas potegnuti za 10%, ili nešto manje, a ovo tavori na ovim razinama.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Analiza: Poslovanje brodara u prvih devet mjeseci 2013.


Ono što ja vidim, pa me ispravite:
– Potvrđeno je i u članku i prema rezultatima da je sada debelo dno za brodare. Mnoge su dionice bile toliko podcjenjene da sam ih prestao kupovati, jednostavno vise ne vjerujes vlastitom razumu i intuiciji.
Zato sada i rastu naglo zadnjih dana.
– Vidim da ce lplh smanjivati kapital, sto znaci nominala pada na 250, s druge strane to znaci procjenjeni prostor za rast do cca 200 (ako ce se prodavati po diskontiranoj cijeni kao jadranka).
– Kad smo kod lplh sjecam se blogera da je kupovao na veliko na cca 180kn, vjerovatno se vraca na te razine za izlaz.
– Za to vrijeme ULPL tradicionalno čuči i čeka pa će rasti s latencijom. Nešto je blokiraju MM (tako pišete po forumu iako znamo da su odavno izasli moguce je da trezor nesto krpi), pa recimo da tu najvise bloka nasa psiha…
Ili to netko skuplja na niskim razinama i blokira rast vec godinu dvije?

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

http://www.dryships.com/pages/report.asp

danas ulpl ide preko 200 kn[emo_namigusa]

New Report

Close