TOP 10 – vlasnička struktura

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – vlasnička struktura

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Djadj Dreda

E moj suce vrli slaba ti ruka pravde… prvo, ukoliko se ne sjecas pitao sam te prije tjedan dana opterecuje li excelica vas server… reko si, ‘za sada ne’… mogli smo se dogovoriti, preoblikovati odredjeni dio koda i napraviti da ne ispada kao DDOS napad, mada mislim da muljas sto se tice ovog zadnjeg, jer sve sto makro cini je kopiranje odredjene linije podataka

Drugo, tebi za informaciju u srbiji ima popis svih dionicara za svaku dionicu, i sve je djabe-labe, i niko nikog ne tuzi, a decki iz HoV-a sigurno ne idu na forume i tamo demonstriraju svoju nadmoc, pa u RS-u na sluzbenim stranicama cak nude i prvih 5 kupnji i prodaja samo kako bi privukli daljnja ulaganja investitora… evo ti link za prvih 10 i kompletnu listu ako ne vjerujes

http://www.crhov.co.yu/?opcija=1&odabraniemitentjmb=06876366&isin=RSAIKBE79302

http://www.crhov.co.yu/?Prikaz=1&odabraniemitentjmb=06876366&isin=RSAIKBE79302

trece, zadrzite si svoju SDA stranicu, meni uskoro vise nece trebati

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

EEEE moji SDA-ovci , sad kad pogledam ove nathanove linkove , mogu reći da se stvarno ponašate prema nama kao zle maćehe, a trebalo bi biti upravo suprotno – poput majke prema voljenom djetetu !!!! [smiley7]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

dixi, 17.04.2007. u 14:23
nathalie
…Meni se čini da bi “lovica” najprije mogla “odlediti” srca “trolova” iz SDA…

Nije vrag da ste već puške pobacali u kuruzu…[smiley2]…

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

11.04.2007.


medimlijek: … cuo sam da je JudgeDredd kriv mozda za sve …
JudgeDredd: Kriv sam priznajem (sada radi [smiley1]) ali nemojte se bojati usluga se neće smanjivati već naprotiv želim ju proširivati pa su sve sugestije/primjedbe/pohvale više nego dobrodošle. ”
nathan47: svaka cast majstore! nego, reci jel opterecujemo previse server sa updateanjem?
JudgeDredd: Za sada sve 5 ali ako prevršite mjeru [smiley7] ukidam vas [smiley2]. Nego recite mi što bi još voljeli vidjeti na webu osim svih dioničara svih vrijednosnih papira [smiley1] ?

A što s ovim general suče! ..ili kako se već oslovljava nekog tko u potpisu ima “Democracy is not for the people”??

17.04.2007. 08:53 by JudgeDredd

2. Vaš fishing je zadnjih par dana korištenja imao sve značajke DDOS napada na web site te je to primarni problem kojeg vi ignorirate.
3. Zar nitko ovdje nema petlje i sposobnosti složiti kratak dopis sa prijedlozima (mi bi ovo i ono) te poslati SDA
4. Kako je moguće da ignorirate činjenicu da je stanje na nečijem računu u HR tajni podatak i da je prvih 10 računa sve što je po zakonu dozvoljeno prikazati. Što se tiče susjeda imaju iste pravne učinke korištenja informacija kao i SDA pa biće to je tamo jako dobro. Zamisli da imaš preko weba dostup cijeloj listi dioničara iz SDA. Sutra bi bila na forumu a poslije bi bilo zanimljivo vidjeti tko bi bio tužena strana što je stanje nečijeg računa “procurilo” u javnost
.

ad2) Kao što se vidi već smo Vas pitali jel vam opterećujemo server na što ste Vi odgovorili da nema problema.. možda smo one smajliće pogrešno protumačili?
ad3) ..a kad ste već znali odakle dolaze tzv. DDOS napadi mogli ste i vi nama doći s prijedlogom da se nekako smirimo (kao što smo već i sami nudili.. piše lijepo na početku ovog posta.. nadam se da ne moram opet citirati).. pa bi se mi drukčije organizirali i bez puno prepiske i birokracije.. ALI NE! Pa vi imate moć da taj problem jednostrano riješite bez puno muke.. a nama ionako ne polažete račune.. tipično ponašanje za monopoliste / državne službenike i ine zlostavljače (Zašto to radiš? Jer mogu!)
ad4) Ako se ne varam mi i inzistiramo isključivo na TOP10 podacima.. sva ostala pitanja su bila u domeni “bilo bi lijepo kad bi se moglo”.

Dakle, ako je jedini razlog za ukidanje bilo opterećenje vašeg weba, onda Vam je razlog za ukidanje zaista bijedan.. osim ukoliko Vam nije u planu da nam sami omogućite takvu vrstu arhive pa smo sad u prijelaznoj fazi dok to ne riješite.. Između ostalog sam Vas u svojim ranijim postovima već pohvalio za trud u razvoju novih usluga, a ovdje Vas napadam isključivo iz razloga što ste prekršili svoju riječ i bez opomene nas onemogućili.. dakle postupili ste nepošteno!

@Nathalie: Da si i ti dio investicijske javnosti vjerovatno bi nas lakše razumjela, možda i dijelila naše stavove ali nisi.. a po tvojim postovima čini mi se da ti je ovo bio samo poligon za mentalnu vježbu.. srami se (pritom ne mislim na tvoju osobu, već na tvoj stav.. kao što ni pačići nisu osobe već stavovi jelda? [smiley1])

..evo i dio tvog posta koji to potkrepljuje:

smootko, 17.04.2007. u 19:14
“Baš se zabavljam kada filozofiram o temi o kojoj pojma nemam…eto nemojte mi zamjeriti…ali žena pričljiva pa što ćeš!”

Osim toga unatoč svom neiskustvu u ovim vodama (šta si i sama priznala) optuživala si neke cijenjene kolege za poluistine i slične stvari.. (“..Slazic baš ne govori istinu…”) bez da dopustiš da su možda oni u pravu, a ti negdje griješiš. Konkretno, kolega Slazić je po meni jedan od odmjerenijih sudionika na ovom forumu.. čovjek se trudi da ne ukalja svoj ugled u preko 3000 postova.. a onda uleti netko poput tebe i nakon 2 minute zaključi da ovaj ne govori istinu.. nije li to malo preslobodno s tvoje strane? Neki ljudi drže do svoje čestitosti znaš?
Negdje si spomenula svoj analitički um.. pa meni se čini da si u ovom slučaju radila analizu s nedostatnim ulaznim podacima, a to nisi navela u svojim zaključcima.

Eto.. htio sam samo da se malo pogledaš i iz moje perspektive..

@kolege (da ne ispadne da nisam samokritičan [smiley2]):

S naše strane također je prisutno isuviše nepotrebnog etiketiranja.. u ovom slučaju napadi na ekipu iz SDA su bili ponekad pretjerani, vjerovatno i kontraproduktivni.. Osobno bih popi**** da se po mom trudu istresa netko ko nema pojma o čemu se radi.. a ruku na srce, ovdje su većinom napamet padale optužbe, popraćene sasvim neprimjerenim i nepotrebnim etiketama.. a još se znalo da nas čita i ekipa iz SDA.. Malo više obzira i odgovornosti u iznošenju stavova pomoglo bi ugodnijem okruženju, ne zar?


Evo imam jedan konkretan prijedlog. Sve po zakonu i jednostavan za implementaciju. Predlažem da se kreira repozitorij u koji će se svaki dan spremiti arhiva TOP10 vlasnika te kreira izvještaj za uporedbu dva datuma za neki konkretan ticket, konkretnog investitora ili kompletnu arhivu. Ako bi imali takav izvještaj bilo kakvo lokalno arhiviranje podataka o TOP10 bilo bi suvišno. Trebate se samo izboriti za malo više diskovnog prostora i dobro poindeksirati tablice.

Ne kužim, ali podržavam.

I love the Smell of Profits in the Morning

Vidim razum je nadvladao!

Konačno malo mudrosti!!!!!

dakle, da li je sad moguc download Top10 sa stranica SDA ili nije?


Vidim razum je nadvladao!

Konačno malo mudrosti!!!!!

što je pjesnikinja htjela zapravo reći?!
Ima ona: “Pametniji popušta”, a drugi su dodali: “zato luđi vladaju svijetom”.

Ima jedna pjesma “Silence is golden”:

Silence is golden, but my eyes still see
Silence is golden, golden
But my eyes still see

Talking is cheap, people follow like sheep
Even though there is nowhere to go
How could she tell, he deceived her so well
Pity, she’ll be the last one to know

[smiley9]


dakle, da li je sad moguc download Top10 sa stranica SDA ili nije?

Kako kome.

……..


……..

ajd nemoj se više praviti pametan … može ?

I love the Smell of Profits in the Morning

fazan, ne razumijem tvoju primjedbu…

…ako se to odnosi na moj upit dal’ je moguće skidati podatke sa SDA stranica ili ne, … i cinjenicu sto je odmah nakon toga (nakon neodredjenog odgovora joebrocker-a) isao prilog sa podacima o promjenama u vlasnickoj strukturi (struktuiran uz pomoc tablice koju sam posudio od nekoga sa ovog foruma, valjda se taj nece ljutiti), ……onda mislim da nisi shvatio pravu namjeru moga upita, ali OK…

… samo sam htio podjeliti ovakvu kolekciju podatka i sa drugima, jer sam stekao dojam da onaj mehanizam skidanja podataka sa SDA stranica, uz pomoć priloženih Excel-a, nije više moguć (ili je to sada otežano)…. ili se varam (pa zato sam i postavio onaj upit 🙂 )

New Report

Close