TOP 10 – vlasnička struktura

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – vlasnička struktura

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izradba tablica je u tijeku … molimo sve zaintersirane da sudjeluju u stvaranju programskog koda ([smiley8]), da bi, u cilju, što bolje informiranosti, mogli donositi valjane investicijske odluke.

sve primjedbe, prijedloge i ine dodatke molim upisivati pod ovaj naslov …

još uvijek tragamo za pravim rješenjem …

to be continued …

I love the Smell of Profits in the Morning

Kako sam u stisci do vikenda, necu sad popravljat tablicu, a između ostalog da vidiš i da ova sadašnja sasvim lijepo radi. Međutim, imam par ideja za poboljšanje pa ću uploadat u pon-uto. A ti napravi nekoliko matrica.. ma evo ja ću.. ček malo….

.evo stavio sam neke, pa vi napravite još neke za koje očekujete promjene u ovaj petak.. pa javite šta se desilo. Napominjem da je ovo radna verzija i znam da ima neke greške, a imam ideje i za neke poboljšice tako da nije vrijeme za prevelike opaske.. Mislim da ćete idući tjedan biti zadovolj(e)ni.. [smiley1]

opet nevalja,

možda da kontaktiramo SDA ili one koji im rade stranicu, pa da ih zamolimo da preprogramiraju stranicu, tj. da postave stranicu na način da nam bude lakši import [smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning

A možda da probamo preko dva xls. fajla?

U jedan unosimo podatke s SDA, a u drugom lijepimo uređene podatke.

Ako mi može netko napraviti ovakvu funkciju:
IF A1 = skrbnički račun THEN nemoj kopirati
IF A1 <> skrbnički račun THEN kopiraj

i onda smo riješili problem.

I love the Smell of Profits in the Morning


opet nevalja, možda da kontaktiramo SDA ili one koji im rade stranicu, pa da ih zamolimo da preprogramiraju stranicu, tj. da postave stranicu na način da nam bude lakši import [smiley8]

Nebi vam bilo lose da priupitate moderatora Erika s mog novca, on tu bazu radi svaki tjedan a i opcenito je genijalac za excel

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


opet nevalja, možda da kontaktiramo SDA ili one koji im rade stranicu, pa da ih zamolimo da preprogramiraju stranicu, tj. da postave stranicu na način da nam bude lakši import [smiley8]

Koji s ti nevaljalac.. aj strpi se do petka pa ponovi šta si sad reka.. ako smiš [smiley5]

ajd ti nevaljajcu sklepaj if kako sam zamolio, paš vidit top 10

skidaće i HANFA od nas [smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Zatražena je pomoć i od gosn. Erika!

U međuvremenu je zvao i Samodol i rekao da će odblokirati DDJH ako danas dovršimo tablicu. Zato žurno u rješavanje IF-ova.

I love the Smell of Profits in the Morning

he he

I love the Smell of Profits in the Morning

evo, pa uživaj (ak ti proradi)
vjerojatno ima bugova, al je podnošljivo

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


evo, pa uživaj (ak ti proradi) vjerojatno ima bugova, al je podnošljivo

ak proradi ?

pa ovo je fantastično

tunjevino, danas ću pogledati detalje ove tablice, već vidim nekoliko sitnih nedostataka, pa ću ti ih sve reći da ispravimo

ovo je ludilo …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ajmo svi danas primjedbe i prijedloge, pa da možemo sutra započeti sa skidanjem … (gaća)

I love the Smell of Profits in the Morning

Tunjevinu, ako može nekoliko bugova:

1. iako nije petak, kada radim refresh, pokazuje mi DOWN, (npr. kod THNK 10. Skrb. Erste),
2. ako možeš izbaciti jedan stupac kod kopiranja, dakle da prekopira ‘staru’ tablicu jedan stupac bliže,
3. što ćemo s opcijom OUT, čini mi se da si na to zaboravio, za opciju OUT bi trebalo napraviti još jednu tablicu 🙁
4. što se tiče datuma, kada kopira ‘staru’ tablicu trebao bi ostaviti stari datum, a u novu tablicu staviti novi datum izvješća,

Toliko za prvu ruku.

I love the Smell of Profits in the Morning

Kako kažeš da radi, pa meni javlja da ne može otvoriti URL od SDA….
pozdrav

New Report

Close