TOP 10 – vlasnička struktura

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – vlasnička struktura

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako kažeš da radi, pa meni javlja da ne može otvoriti URL od SDA…. pozdrav

Probaj se spojiti na internet. [smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


xman: ” Kako kažeš da radi, pa meni javlja da ne može otvoriti URL od SDA…. pozdrav ” Probaj se spojiti na internet. [smiley2]

Al smo pametni….

Mrak.
Hvala, Tuno.


Tunjevinu, ako može nekoliko bugova:

1. iako nije petak, kada radim refresh, pokazuje mi DOWN, (npr. kod THNK 10. Skrb. Erste),
2. ako možeš izbaciti jedan stupac kod kopiranja, dakle da prekopira ‘staru’ tablicu jedan stupac bliže,
3. što ćemo s opcijom OUT, čini mi se da si na to zaboravio, za opciju OUT bi trebalo napraviti još jednu tablicu 🙁
4. što se tiče datuma, kada kopira ‘staru’ tablicu trebao bi ostaviti stari datum, a u novu tablicu staviti novi datum izvješća,

Toliko za prvu ruku.

e fazan, prijatelju njoka, bogme si zahtjevan [smiley2]

1. to je bug s kojim ne znam što bi – imaju dva “Skrb.: ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.”, pa za ovaj drugi kaže da je išao down. ima i gorih slučajeva, al sve na istu foru – skrbnički kod iste banke pa je tekst isti. ideje?

2. samo si smanji tu slobodnu kolonu E, pa si riješio problem. razmak na volju korisnika.

3. jesam, namjerno. išao spavat [smiley2]. a i ne znam kak da ih označim. ideje? iskoristit tu praznu E kolonu?

4. što i radi. datum uzima sa SDA, pa tek kad se tamo promijeni …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Kako kažeš da radi, pa meni javlja da ne može otvoriti URL od SDA….
pozdrav

uvijek negdje radi, negdje ne … software.
ak nabaciš screenshot greške koju ti javlja, možda se nađe riješenje.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

tunjevino, nisam programer pa mi je malo teško pričati s tobom, ali ću probati …

1. bug moramo nekako riješiti – pod mus, nemam ideju kako, ali 🙁
2. OK, ionako ću cijelu tablicu formatirati (Bold i sl.)
3. OUT označi u koloni H, odnosno kada osvježiš, automatski usporediš stare podatke s novim podatcima i pored ‘stare’ tablice upišeš ili OUT ili ništa. Ostalo mi kod kuće, ali sam ja to uspio napraviti s IF, možda slazic ima negdje pri ruci koji JPEG [smiley8]. IF G = C THEN “”;OUT. Tako nekako otprilike.
4. prva liga

I love the Smell of Profits in the Morning

Pozdrav g. Quarku ilitiga po hrvatski g. čvarku (beljskom) [smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

koja fešta … sda promijenila stranice [smiley7]

za ubit vola

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


koja fešta … sda promijenila stranice [smiley7]

za ubit vola

Meni su stranice zakon.[smiley1]

jesu jesu … samo na koji k… sam jučer potrošio večer [smiley7]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Jeli uspio tko kod cupanja top10 dionicara s SDA dobiti normalno formatiranje?
Meni ovako izgleda

Vlasnik raÄŤuna Stanje [%] Vrsta raÄŤuna
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni raÄŤun
2. HPB D.D. 2.581 8,98 Skrb. raÄŤun
3. JOZIĆ TOMO 1.248 4,34 Osnovni račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. raÄŤun
5. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,1 Skrb. raÄŤun
7. HOMAN MOIRA 455 1,58 Osnovni raÄŤun
8. MITROVIĆ MILIVOJ 332 1,15 Osnovni račun
9. ALVIĹ˝ NICOLAS 301 1,05 Osnovni raÄŤun
10. KAMEN-INŽENJERING D.O.O. 221 0,77 Osnovni račun
Ukupno: 55,62

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

meni isto. to je UTF-8 (unicode) kodiranje koji Excel iz nekog razloga ne kuži. (a to je globalni standard)

za sad mi pada na pamet jedino replace tih znakova iz koda (svaki naš znak je ovdje 2 “čudna” znaka)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

ÄŤ =Č
Ĺ˝ =Ž
Ć =Ć
ÄŚ=Č

Jedino pokusati napraviti Makro koji ce automatski prebacivati znak ÄŚ u Č.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

a ništa. prepravit ću tablicu da radi s novim stanjem, al danas nemam vremena.

novi url za stanje je inače:
http://www.sda.hr/portal/wwv_flow.accept?p_flow_id=100&p_flow_step_id=52&p_arg_names=75838035325094534&p_t01=THNK-R-A

tiker se mijenja, naravno.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


ÄŤ =Č
Ĺ˝ =Ž
Ć =Ć
ÄŚ=Č

Jedino pokusati napraviti Makro koji ce automatski prebacivati znak ÄŚ u Č.

aš to. plus mala slova.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close