TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma šta ti znaš koliko san je zaradio/popušio ovdje a koliko zaradio/popušio na drugim dionicama. nismo svi toliko inteligentni i spretni investitori poput tebe da smo uspili zaradit 30-40% na tnsa-r-a. i naravno da si prodao sve one dionice koje su pale po 20-30%.

to nije ni toliko teško kad vjerojatno trguješ sa čitavih 20 000 kn.

STRAŠNO


ma šta ti znaš koliko san je zaradio/popušio ovdje a koliko zaradio/popušio na drugim dionicama. nismo svi toliko inteligentni i spretni investitori poput tebe da smo uspili zaradit 30-40% na tnsa-r-a. i naravno da si prodao sve one dionice koje su pale po 20-30%.

to nije ni toliko teško kad vjerojatno trguješ sa čitavih 20 000 kn.

STRAŠNO


A ti trguješ samo virtualno 20000kn vidio samo na filmu Nemoj se brinuti što si p…… to je je samo igra


Neznam kako će ovo završit, ali ne mogu a da se ne prisjetim Zimzijevih najava da se nakon skupštine neće imati kome prodati! C.c.c.

Da, pogodio je… kao i uvijek.

Ko je Zimzija slušao tome se danas portfelj sastoji od HRDH, PUNT i INDG.

Umjesto što mlatite praznu slamu,maknite se s aska . Ostalo ide samo od sebe .

I, da ..ako ste tako sigurni u cijenu,stavite se na bid,ali ne na 2900,nego 50 kuna ispod aska..i branite,tako se to radi,gospodo !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ko je Zimzija slušao tome se danas portfelj sastoji od HRDH, PUNT i INDG.

Momčiću,
Zimzi između ostalog što ima u porfelju se nalazi u prvih 10 dioničara KSST i ako prođe privatizacija po traženoj cijeni, uprihodovat će cca. 1.000.000,00 kn. To je za tebe sigurno SF. Znam puno investitora koji su većinu novca ulagali isključivo u dionice koje su pretežno ili većinski u vlasništvu države. Računajući upravo na ove trenutke, kada će država krenuti sa rasprodajom istih. I ja sam jedan od njih i meni, kao ni ostalima, čekanje ne predstavlja problem. Znajući, da ćemo naš uloženi kapital višestruko uvećati nakon privatizacije, koja će se tek sada pokrenuti kako treba.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

http://www.poslovni.hr/133074.aspx
Nova "trakavica"! Najače mi je u ovome članku to što uprava i NO tvrde da nisu znali za namjeru HFP-a da planira prodaju svoga udjela, a u NO-u imaju njihovog člana.
Opet netko želi da se na brzinu dokopa vrijedne firme po što nižoj cijeni. Ako nakon prodaje HFP-ovog dijela kupac mora objaviti javnu ponudu za otkup preostalih dionica, onda taj mora imati "dubok džep".
Pitanje je da li u prosječnu cijenu u zadnja tri mjeseca ulazi i onih 2000 komada što su deratizaciji prodane po 4270. Ako je tako onda će cijena u ponudi morati biti iznad 3500 kuna. Moje mogu otkupiti samo po 10.000 bez da bih im pravio probleme. [proud]

Pa ja, ono davno, s kraja prošle godine, kad sam počeo transadriju prodavati jesam dokupljivao i hrvatske duhane po dvajes kuna, a i tep po dvajes, a kabu po sedamdest i kusur, a validus poprilično ispod dvajes kuna, a finu količinu janafa sam dokupio po soma i dvesto, a bogami sam kupio i dvesto staklenika za manje od pedeset somova. Tek toliko da se zna. Nije lijepo kad deca svašta pišu, a mi odrasli samo šutimo. Javiću se ja opet ođe, na ovom mjestu, kad duhani s početka godine odu na očekivanu cijenu, a mislim da tada ni tep neće biti puno niže od duhana… a kad šola banku proda biće i kerovima kave i zecovima krafne [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Spidermancicu ,

vrlo si naivan ako misliš da će privatizacija po toj cijeni proći. A sto se Zimzija tiče, čovjeka je pregazilo vrijeme. On još uvijek misli da preko foruma može navuci ljude na kupnju. To je nekad prolazilo, danas vise ne. Zato mu je i portfelj takav. Tep, Vis, Fnvc, Hrdh, Punt… I da, imati 200 dionica KSST za mene je SF ali ne zato sto je skupo nego zato jer je glupo. I treba vam narasti još bar 100% da bi bili oko nule. Ili ste svi kupovali na 400?

Slušaj bicikla,

nemoj sam sebi davati ocjene! Vratimo se ovdje na temu Transadria.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

a tema ide slijedećim dnevnim redom :

ponovno smo došli do 3400….i ponovno smo stali.

i danas je netko odlučio prodati ,i kapitalizirao 10% zarade, i to je OK .

Da nema njega,nebi bilo podrške na 3100,jer je eto,zaključio da je to dovoljno za slijedeći pad,a možda druka za svoje na asku. Definitvno,daytraderi caruju dionicom,trezor je prestao dokup na 3300,pametnom dosta.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


a tema ide slijedećim dnevnim redom :

ponovno smo došli do 3400….i ponovno smo stali.

i danas je netko odlučio prodati ,i kapitalizirao 10% zarade, i to je OK .

Da nema njega,nebi bilo podrške na 3100,jer je eto,zaključio da je to dovoljno za slijedeći pad,a možda druka za svoje na asku. Definitvno,daytraderi caruju dionicom,trezor je prestao dokup na 3300,pametnom dosta.


Ima li kakvi vijesti o licitaciji

Da danas počinje prodaja,pa do 02.12.2009.

Neka mi netko pomogne,nemogu nigdje nači da li HFP prodaje dionice.Nitko ništa ne objavljuje.Vidim da se sve prodaje danas na burzi čak i MAIS,a TNSA nema.


Neka mi netko pomogne,nemogu nigdje nači da li HFP prodaje dionice.Nitko ništa ne objavljuje.Vidim da se sve prodaje danas na burzi čak i MAIS,a TNSA nema.

Povučeno.

New Report

Close