TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa jel zna netko kome su "otpuštene" te dionice …
Nebi li trebali objaviti na ZSE-u šta se desilo točno sa dionicama ako nisu prošle preko burze ?
Ovo smrdi jako…

Evo ja sam mali dioničar Transadrie i šta napraviti ?
Ako Zimzi i ima 30% već (u šta sumnjam), pa potpišemo punomoći ili stanemo na tu stranu sa glasovima šta to konkretno znači za nas ?
U najboljem slučaju će se izglasati dividenda od 1200 kn (što je isto malo vjerovatno jer i HFP i NO i Uprava će biti protiv toga).
Da li ima netko tko će sjesti u novi NO i "napraviti reda"… ? Sumnjam jako.
Revalorizacija nekretnina, te prikazivanje pravog stanja stvari (iliti transparentnost) se neće dogoditi na toj skupštini. A kako se meni sada čini, niti u tako skoro vrijeme bez obzira na ishod skupštine…

Ili se varam ?

ja sam za neku akciju (a mislim da se i puno malih dioničara osjeća tako), no …

Što se to konkretno može napraviti na ovoj skupštini ?
Zimzi ?

"I am a man of great patience..."

za početak pismenim putem povucite sve punomoći koje ste prošle godine dali, opoziv punomoći pošaljite preporučeno na upravu i hanfu

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


Ozbiljnijim investitorima revalorizacijom bi napravili omjere da s velikom imovinom zapravo ostvarujete male prihode.-[/i]

a hebate, ili imaju veliku imovinu ili nemaju … ili ostvaruju niske prihode s time ili ne ostvaruju …
kakve veze ima što piše u knjigama!?
tim sanja o ozbiljnim investitorima koji bi na ovo nasjeli [lol]
svašta.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

trezorske dionice su otpuštene, da li će biti plaćene u ugovorenom roku ili će se zbog neplaćanja vratiti u trezor, a naši dušebrižnici iz uprave i nadzornog na narednoj skupštini tako dobiti glasove trezorskih na svoju stranu? [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


a hebate, ili imaju veliku imovinu ili nemaju … ili ostvaruju niske prihode s time ili ne ostvaruju …
kakve veze ima što piše u knjigama!?
tim sanja o ozbiljnim investitorima koji bi na ovo nasjeli [lol]
svašta.

1. uzmite procjenitelja i definirajte

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

SVI UZ ZIMZIJA

Povucite im svi punomoc koji ste im dali, ti fičfirići rade samo u svoju koris i na štetu nas malih dionicara, nece prikazati pravu cijenu nekretnina i zemljišta dok ne isisaju sve što mogu od nas malih, sebi isplacuju masne pare iz firme, a nas mrcvare kao i ovu dionicu! Kad ošišaju male i nakupuju se, pokradu firmu, onda bi mogli svu imovinu pokazati u pravoj vrijednosti da i to prodaju!

Zimzi imas sigurno jednog sljedbenika, ja im povlacim punomoc!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1314-08-TNSA_protuprijedlog_i_zahtjev_GS.pdf

bit ce veselo

Svaka tvrtka koja je dioničko društvo vlasništvo je njezinih dioničara, a ne njezinih zaposlenika kak’
oni iz upave i nadzornog transadrije pokušavaju prezentirati. Socijalistička floskula "sve radimo za dobrobit radnika" davno je isfurana. Očito je da uprava i nadzorni još nisu na tom nivou da shvate da se sa tom floskulom ne može dalje. Iza te floskule više se ne mogu skrivati vlastiti egoizam i vlastita pohlepa. Danas hrvatska javnost za svoje oči traži malo finiji pijesak.
__________________________________________________________
kad varaš i lažeš, varaj i laži sa stilom ili odustani. [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Zbrajaju se glasovi i računaju postoci, a gdje je tu HFP, kaj pa oni misle?

Samo da se zna ,prošli tjedan sam zvao u Transadriju i pitao da li ima protuprijedloga za gl.skupštinu,odgovor je bio NE !Toliko o iskrenosti ,sramotno.


quote jovica

drzi se ti popravaka automobila, prica se po TNSA da ti to dobro ide [wink]

quote pjerino

Ne budi bezobrazan i ne piši izmišljotine, jer jako dobro znaš da Mitrović nije prodao TNSA!
Kad vec iznosiš takve laži i podvale, onda budi čovjek pa to napiši s pravog nicka.

Ja bih se takodjer nadovezao na Miga 29, što ta "poštena" uprava misli napraviti s trezorskim dionicama!
Sve mi se cini da to misle medjusobno podijeliti da bi imali kontrolu nad TNSA

100% podrške Milivoju Mitroviću! Nedaj se Zimzi zajebavat balavcima
P.S. nemam dionica TNSA


Imaš ti dionice TNSA,a za popravak se slobodno javi,jer se ionako malo malo javljaš.

Bilo bi dobro znati tko je kupio trezorske.

If something is too good to be true...it probably is.

New Report

Close