TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel to alviž kupovao ili je zimzi prodavao? [huh]

Ma nije Zimzi prodavao, pa on čeka 20.000 kn!!!!!!


Ma nije Zimzi prodavao, pa on čeka 20.000 kn!!!!!!

skromno, ja čekam na višoj cijeni. [thumbsup] nogiraju li rohia možda mi nafta pomogne u tome [lol]

Jesmo li to jedini danas u zelenom?[cool]

Po prinosu ispred transadrije su samo:
brestovac plus 12,82%, prošlo 2 komada
excelsior plus 30,67%, prošlo 3 komada
splitska plovidba plus 45%, prošlo 3 komada
to ne treba da vas zbunjuje, to djeca igraju monopoly, pa im fale dva drvena stolca, tri hotela i tri parobroda
[thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Kad vidim ove potope danas na burzi, a naša TNSA skoro jedina u plusu, odmah se bolje osjećam. Možda čak sutra opet skinem koji komad s prodaje. Evo, i moje pohvale NO-u, kad je trebalo pokazali su da mogu i hoće. [thumbsup]

Evo i TNSA graf [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux

TRANSADRIA D.D. RIJEKA/REDOVNA TNSA-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.079 3,75 Skrb. račun
3. CENTAR BANKA D.D. 1.029 3,58 Skrb. račun
4. TRANSADRIA D.D. RIJEKA 1.005 3,50 Osnovni račun
5. HPB D.D. 936 3,26 Skrb. račun
6. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 915 3,18 Osnovni račun
7. PODRAVSKA BANKA D.D. 669 2,33 Skrb. račun
8. EIG D.D. 525 1,83 Osnovni račun
9. ŠKARICA BRANKO 404 1,40 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 388 1,35 Skrb. račun
Ukupno: 52,24

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Današnji promet u prilogu![thumbsup]


ekipa kaj velite? prošla baka s kolačima za shoping ispod 6000kn? ne kužim kako se ne umorite od takvih postova. galopirajuća kolektivna amnezija? imam tnsa ali fakat ne kužim kaj vam je? mislio sam da bar ovaj puta imate neku informaciju zašto bi trebalo biti drugačije no što je bilo na 7000, 6500, 60000, niz nastavite sami ….[sad]


ekipa kaj velite? prošla baka s kolačima za shoping ispod 6000kn? ne kužim kako se ne umorite od takvih postova. galopirajuća kolektivna amnezija? imam tnsa ali fakat ne kužim kaj vam je? mislio sam da bar ovaj puta imate neku informaciju zašto bi trebalo biti drugačije no što je bilo na 7000, 6500, 60000, niz nastavite sami ….[sad]

E moj sinko nećeš se ti najesti kruha dioničarskog, ako čekaš da ti netko sve pojasni pa da tek da onda ulažeš. Čim se ovdje otvore karte, a to je do kraja mjeseca, pa kada pročitaš članak u novinama, a pročitat će ga i drugi, onda će zaista biti: “prošla baba s kolačima”. Aj ti meni gartantiraj da će INGR-R-A biti ponovno na 62000, pa ću je odmah sutra kupiti. Ne ide ti bolan to tako, moraš sam imati fiiling ili bježi s burze![rolleyes]

” E moj sinko nećeš se ti najesti kruha dioničarskog, ako čekaš da ti netko sve pojasni pa da tek da onda ulažeš. Čim se ovdje otvore karte, a to je do kraja mjeseca, pa kada pročitaš članak u novinama, a pročitat će ga i drugi, onda će zaista biti: “prošla baba s kolačima”. Aj ti meni gartantiraj da će INGR-R-A biti ponovno na 62000, pa ću je odmah sutra kupiti. Ne ide ti bolan to tako, moraš sam imati fiiling ili bježi s burze![rolleyes]
[/quote]
Ej boske, a kaj bu pisalo u tom članku????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

E moj sinko nećeš se ti najesti kruha dioničarskog, ako čekaš da ti
netko sve pojasni pa da tek da onda ulažeš. Čim se ovdje otvore karte,
a to je do kraja mjeseca, pa kada pročitaš članak u novinama, a
pročitat će ga i drugi, onda će zaista biti: “prošla baba s kolačima”.
Aj ti meni gartantiraj da će INGR-R-A biti ponovno na 62000, pa ću je
odmah sutra kupiti. Ne ide ti bolan to tako, moraš sam imati fiiling
ili bježi s burze![rolleyes]

hvala na savjetu (striček?),, zabilježiti ću si ova razmišljanja na koricama grahamovog inteligentnog investitora.[thumbsup]

dakle feeking? odnosno filing, filing, moram imati filing za kruh od dionica, filing, filiiiiing, budi filing, ja sam filing, kužim! IMAM FILING!!! …. ne. nažalost ništa. nemam to … nešto .. za burzu.

što ti znači ono “-R-A”? za ingru sam čuo ali nemrem ti pomoć, filingiram samo kako me cipele stišću i jutrošnji zadah znoja brkatog stričeka u tramvaju?

no samo još jedno pitanje? da li da prodam ove tri dionice i pokrijem si minuse na tekućim računima prije no što pobjegnem s burze ili da pričekam novinske napise?

hvala

No, no, no dečki, pa ajmo malo lakše prema susjedu[rolleyes]

New Report

Close