TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zar nije dobit bila oko 25M?

[/quote]

tamo bi trebao uskok doći da preispita nadzorni odbor i upravu sta rade, sve mi se nekako cini da im je cilj podijelilti medusobno trezorske dionice! [proud]
[/quote]
…na dobrom si tragu, pa zašto bi kupovali inače vlastite dionice? Toliko o tzv. razvoju firme… kaj god!!!!


tamo bi trebao uskok doći da preispita nadzorni odbor i upravu sta rade, sve mi se nekako cini da im je cilj podijelilti medusobno trezorske dionice! [proud]
[/quote]
…na dobrom si tragu, pa zašto bi kupovali inače vlastite dionice? Toliko o tzv. razvoju firme… kaj god!!!!
[/quote]
Dečeci se vratili iz Austrije i odmah nam ga lijepo spustili (da ne iskoristim neki prostiji izraz)!
Neki su ovdje pričali o dividendi od 2.000-3.000 kn po dionici a sada im odgovara da uopće ne bude dividende pa se pitam tko je ovdje lud?

Izgleda da sam postavio preteško pitanje. Da probamo ovako…

Prošle godine iskazana je dobit grupe od 25M kn. Na skupštini se odlučuje o raspodjeli 6,90M kn. Što je sa razlikom?

Hugo? Ides?


Izgleda da sam postavio preteško pitanje. Da probamo ovako…

Prošle godine iskazana je dobit grupe od 25M kn. Na skupštini se odlučuje o raspodjeli 6,90M kn. Što je sa razlikom?

Hugo? Ides?


Pretpostavljam da treba odbit ono šta je isplaćeno prošle godine za dividendu?! Osim toga, 25 milja je prije oporezivanja, a poslije je nešto manje od 20 milja kn.

Ne!

Ne radi se o isplati dividende. Ona se isplačuje iz dobiti za 06′ i nema veze sa 07′.

25M je dobit prije odbitka manjinskih interesa, a ne prije poreza. Otkuda manjinski interesi u dobiti ako nema manjinskih interesa u kapitalu? Na kraju krajeva, nije bitno da li se radi o 25 ili o 20M kn.

Sve u svemu, meni izgleda da je ovo izvješće koje je dostupno na ZSE falsifikat, ili je problem u nečem drugom što ja ne mogu dokučiti.


Izgleda da sam postavio preteško pitanje. Da probamo ovako…

Prošle godine iskazana je dobit grupe od 25M kn. Na skupštini se odlučuje o raspodjeli 6,90M kn. Što je sa razlikom?

Hugo? Ides?

neznam

Hm…..par sekundi pred otvaranje netko postavio nalog na prodaju od 17 komada po cijeni 6022 kn, a taman je bilo 17 komada na kupnji od te cijene pa do par kn više. I evo opet se vratilo 17 komada na kupnju jednako raspoređenih kao što su i bili prije nego ih je poklopio taj nalog s prodaje:-)

Najbolje ponude [ TNSA-R-A ] Kupnja Cijena
2 6.024,00
5 6.023,00
10 6.022,00
1 5.750,01
3 5.600,00
20 5.315,00

Cijena Prodaja
6.378,87 2
6.379,00 2
6.380,00 3
6.391,99 3
6.489,97 3
6.491,00 3
6.493,90 5
6.499,99 5
6.500,00 2
6.700,00 2

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Ja mislim da masoni pletu neku zavjeru.


Ja mislim da masoni pletu neku zavjeru.

Ja mislim da vam prije masoni uzimaju jeftino dionice. Tako oni rade, mislim masoni 🙂

Svježa najava glavne skupštine Transadria (ZSE:TNSA-R-A) na kojoj će prema prijedlogu uprave dioničari ostati bez divedende, a dobit će se zadržati srušila je cijenu dionica riječke kompanije za 4,6 posto, uz promet od stotinjak tisuća kuna

http://www.seebiz.eu/hr/burze/samo-tri-dionice-uz-milijunski-promet,18640.html

Zato danas uz dvjestotinjak tisuća raste više od 3%.

Više mi nije jasno tko koga ovdje navlači. U biti da li se navlači na kupnju ili se navlači na prodaju?
Al da je sve čisto – bogme nije!

Sve mi se čini da ovdje ista osoba stoji i na bidu i na asku. Što više analiziram posljednje transakcije sve sam sigurniji u to. Nekome se isplati prodavati po 6400, a kupovati po 6100. Zbog opće nelikvidnosti ovaj način "trgovine" može se trenutno primijeniti na više od 50% dionica koje kotiraju na ZSE-u. Na nekima je zarada više od 10%, jer je sve veći nesrazmjer između bida i aska!
Probao i ja na sitno iz dosade, i tko ima debele živce, da se zaraditi dnevnica!

Znači za kupovat dionice u trezor ima se para,a za isplatu dividende ne!?Lijepo,lijepo…iliti prljavi igraju prljavo…

New Report

Close