TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa to je bar jasno – još oko 70%. Znači, imaju još i te kako lufta za skupljanje na burzi. Da sada potegnu 300 komada prema gore u par dana došla bi cijena na 7000 kn. Ali kad već ljudi hoće davati po 6000 kn ili čak i niže, zašto da plate više?
Što više dionica TNSA u trezor kupi na burzi po što manjoj cijeni, to bolje za nas kao dioničare. [smiley]

Ignore: KressoM, delux

Ma daj! I koliko im još treba do plana?! Jedno tri godine tim tempom…Da li mi imamo toliko vremena? Naravno da imamo, ali da li je to vrijeme najbolje iskorišteno? Naravno, da nije.


Kako će nam to pomoći…bojim se nikako…[smiley][lol] [lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


avax10: ” Nema panike, ali vrijeme bi bilo da konačno malo jače počnu sakupljati na burzi jer su skupili tek 30 %. [wink] ” Ma daj! I koliko im još treba do plana?! Jedno tri godine tim tempom…Da li mi imamo toliko vremena? Naravno da imamo, ali da li je to vrijeme najbolje iskorišteno? Naravno, da nije.

Kolega, slabo računate. Kupnja dionica za trezor počela je u devetom mjesecu prošle godine, dakle u točno pola godine skupljena je jedna trećina do maksimalnih 2500 dionica. Po tome bi se moglo reći da im ovim tempom treba duplo manje vremena, tj. godina i pol.
Osim toga, kupnja je u zadnjih mjesec dana pojačana (preko 300 komada) pa je teško prognozirati kada će biti izvršena. Uostalom, tko kaže da će biti kupljeno svih 2500 komada!

Asko:

Pa bili bi ludi da im to prodaju, barem dok je Miran na čelu Uprave

Ako M koči tu prodaju onda je stvarno lekre.

asko
Osim toga čemu panika…trezor kupio jedva 800, a mogu kupiti do 2.500 komada. Dečki lagano skupljaju po dobrim cijenama, pa će ih međusobno podijeliti kao nagradu sami sebi. Čemu panika…

Misliš da podjeli NO izmedju sebe??? ha ha to bi bila stvarno smijurija , pa šta su dosad napravili ? NIŠTA
Mogu i ja lupit po asku u 15 i 59 tuđim k…

Al da bi trebalo uvalit koju dionicu M & M , trebalo bi. Treba i njima uvalit prste u pekmez pa bi vidio kako bi promjenili ploču kad je i njihova sisa u pitanju, jer dionice gdje vodstvo nema dionice… , jebiga neiđe.

avax10:

Nema panike, ali vrijeme bi bilo da konačno malo jače počnu sakupljati na burzi jer su skupili tek 30 %. [wink]

Ma daj! I koliko im još treba do plana?! Jedno tri godine tim tempom…Da li mi imamo toliko vremena? Naravno da imamo, ali da li je to vrijeme najbolje iskorišteno? Naravno, da nije.

Ja im dajem vremena do ljeta , do skupštine.Nije im lako znam, samo ako uskoro ne krenu u akciju desit će se da na prodajnoj strani osim ovih par većih (tomo, erste , a ne vidim ni moiru barem ne sa 444 kom , a ona je u tnsa jako dugo) i gomila malih pa neće bit dosta ni tri trezora da to sve pokupi.


Pa to je bar jasno – još oko 70%. Znači, imaju još i te kako lufta za skupljanje na burzi. Da sada potegnu 300 komada prema gore u par dana došla bi cijena na 7000 kn. Ali kad već ljudi hoće davati po 6000 kn ili čak i niže, zašto da plate više?
Što više dionica TNSA u trezor kupi na burzi po što manjoj cijeni, to bolje za nas kao dioničare. [smiley]

-slažem se .

Škunca…nadam se da si shvatio ironiju…kao i ironiju cijele situacije sa TNSA…NHF[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Škunca…nadam se da si shvatio ironiju…kao i ironiju cijele situacije sa TNSA…NHF[smiley]

Ma sve pet , tebe razumijem, nego malo me muče ovi novopečeni špediteri u NO [lol] [lol] [lol]

škuncaivan:
Ja im dajem vremena do ljeta , do skupštine.Nije im lako znam, samo ako uskoro ne krenu u akciju desit će se da na prodajnoj strani osim ovih par većih (tomo, erste , a ne vidim ni moiru barem ne sa 444 kom , a ona je u tnsa jako dugo) i gomila malih pa neće bit dosta ni tri trezora da to sve pokupi. ”

Možda je Moira digla kredit ,pa je dio pod skrb.računom(možda već i kupuje polako)?

Ha čuj..karte su sada u samo jednim rukama, tamo su i bile, aduta nema, ceneri se troše a od asa ni traga ni glasa.
Možda bi ovo trebali uokviriti i staviti na zid …[smiley][smiley][smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ja im dajem vremena do ljeta , do skupštine.Nije im lako znam, samo ako uskoro ne krenu u akciju desit će se da na prodajnoj strani osim ovih par većih (tomo, erste , a ne vidim ni moiru barem ne sa 444 kom , a ona je u tnsa jako dugo) i gomila malih pa neće bit dosta ni tri trezora da to sve pokupi.

nije on jedini koji izlazi, uzmi cd, iznenaditi ćeš se.

ostaje nam samo [pray], zasad.


škuncaivan: ” Ja im dajem vremena do ljeta , do skupštine.Nije im lako znam, samo ako uskoro ne krenu u akciju desit će se da na prodajnoj strani osim ovih par većih (tomo, erste , a ne vidim ni moiru barem ne sa 444 kom , a ona je u tnsa jako dugo) i gomila malih pa neće bit dosta ni tri trezora da to sve pokupi. ” nije on jedini koji izlazi, uzmi cd, iznenaditi ćeš se. ostaje nam samo [pray], zasad.

Da nije možda M.M. približava se dokap.INDG ?

New Report

Close