TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


[[undecid] ” Misliš s koje ,Marsa ,koji argumentirani komentari.
moj pravi argument jest činjenica da je onih 100 viška radnika , o kojima govoriš, ipak nekog klinca radilo i stvaralo, da bi ti sad kalkulirao vanplanetarne dividende i laprdao!


Vi ste očito radnik Transadrije,da nekog klinca stvarno radite ne biste ovdje laprdali na forumu,a očito niste ni dioničar,čim tako ljutito pišete protiv dividende,stoga odluku o dividendi prepustite dioničarima.
Inače i ja bih volio primati plaću preko 8000kn i laprdati po forumima i sl.
Osim toga,sam g.Ključariček je prije godinu dana u Novom listu izjavio da je min.100 radnika višak i hvalio se kako radnici imaju preko 8000kn plaću i pritom postavio pitanje novinaru -recite mi tko ima više,pa di toga ima?!


Dok se vi ovdje natežete oko dividende nitko ne komentira činjenicu da iako je Tomo izašao,dionica pada…[undecid]

Ne pada, već miruje.
Ali zato bar nema lupanja po bidu sa 50ak komada i više.

A kako znate da je izašao?

da li već možda netko zna kakvi su tromjesečni rezultati?

Da Bambi složio bi se s tobom, toj firmi treba dobro restrukturiranje a od dividende ne bu bilo ništa pošto je sva lova otišla u trezor i nabavu nove opreme, ajde barem nešto ! Sve mi se manje ova situacija sviđa, treba tu čelična ruka koja bi rekonstruirala tvrtku koja još funkcionira po onom starom komunistickom rezimu.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Da Bambi složio bi se s tobom, toj firmi treba dobro restrukturiranje a od dividende ne bu bilo ništa pošto je sva lova otišla u trezor i nabavu nove opreme, ajde barem nešto ! Sve mi se manje ova situacija sviđa, treba tu čelična ruka koja bi rekonstruirala tvrtku koja još funkcionira po onom starom komunistickom rezimu.
[/quote
Majkl,nije da branim prava radnika(većina je dionice prodala u bescjenje) ali nisu radnici krivi zato što je sva lova otišla u trezor i za nabavku nove opreme kako ti kažeš….umjesto šta tu pišeš uzmi 10.000.000 EUR-a pa preuzmi tvrtku i rekonstruiraj je po svom ukusu
Usput,otkud vam sad informacija da neće biti dividende,netko je to prije bubnuo pa valjda to postalo službeno..svašta!

A sa čime bi isplatili dividendu. Prva dividenda je bila nakon keiranja uloženog projekta TOWER, to je sada iza nas, novi projekat nije izveden (trebal je biti u blizini američke ambasade – Buzin) ali nije. Došli su neki novi ljudi, nove ideje … živi bili pa vidjeli. Ali blagajna je prazna.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Da Bambi složio bi se s tobom, toj firmi treba dobro restrukturiranje a od dividende ne bu bilo ništa pošto je sva lova otišla u trezor i nabavu nove opreme, ajde barem nešto ! Sve mi se manje ova situacija sviđa, treba tu čelična ruka koja bi rekonstruirala tvrtku koja još funkcionira po onom starom komunistickom rezimu.
..ta nova oprema, da li pod time misliš na onaj TIP iz Šibenika, za koji se ne zna koliko se dalo love, ? e, pa ja
mislim da je baš tu otišlo puno šuške, pa možda ne bu dividende, što misliš?

Pa normalno jer se sad stvara kupac kojem više nije u interesu da se raspršuje novac i da dionica stagnira što se i vidjelo ovih dana. Mene sam brine ak tržište opet okrene nadole di bu to tek onda završilo.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Vaš link

Nikako da dokučim gdje se nalazi ovih 1775 dionica koje su protrgovane u posljednja dva tjedna. Vidljivo je da od toga trezor nije kupovao neku veću količinu. A ne mogu da vjerujem da su to sve pokupovali mali ulagači i razasuli uzduž i poprijeko po portfeljima. Novog imena u TOP 10 nema.
Jedino logično što mi pada na pamet je da netko kupuje na stričeve, strine, bake i djedove, ujake i ujne, po recimo nekih stotinjak komada, da ne padne u oči i da se ne slika u prvih 10.
Jer brat bratu na ovoj cijeni već dugo stojimo, i kada je Crobex bio na 3200, a i sada kada je na 3757, ni makac, dok se netko podebljava, i očito da mu ova cijena sasvim odgovara. Ako ovako nastavi, mogla bi jedna od “Tuđmanovih 200 bogatih obitelji” postati većinski vlasnik Transice, a onda smo nagrabusili.[rolleyes]

Eto, Jozić sve prodao… Nagradno pitanje: Tko je idući krivac za nisku cijenu????

Bambučo, ti to ozbiljno misliš da ja radim u tnsa? Taman posla, kaj bi ja radil u firmi u kojoj si ti dioničar? i to nervozan dioničar. Ja sam na malo boljim razinama[wink]

stvarno ste slatki,ne mogu vjerovati da odrasli ljudi sa takvim žarom i uvjerenjem pričaju o nečem očemu stvarno nemaju informacije.pa zašto vi koji imate toliko dionica da vam dividenda nešto znači(jer onima sa par komada valjda to nije kruh nasušni)ne provjerite tko se sve uhljebio unatrag 2 mjeseca u našoj dragoj transici,pa će vam možda biti jasnije kud plovi ovaj brod

Počelo se na ovoj razini dobro prašiti.Nekima ova cijena očito dobro odgovara.Pitao bih kolegu samuraja2,a kuda to plovi ovaj brod?

New Report

Close