TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko su kupili kamiona?

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Koliko su kupili kamiona?

Nazovi UO i NO pa ih pitaj….otkud bi mi to znali?ako šta saznaš javi nam…

Kakav novi program?
Jesam nešto propustio?
Može neki link?
Hvala


Kakav novi program? Jesam nešto propustio? Može neki link? Hvala

ma nisi nista propustio majstore…jad i bijeda caruju[angry]

Što leži ne bježi


eric: ” Kakav novi program? Jesam nešto propustio? Može neki link? Hvala ” ma nisi nista propustio majstore…jad i bijeda caruju[angry]

Ma kakva bijeda kad se kupuju “kalibri” tipa TIP d.o.o., a jadno jest…[undecid]


Da ja sam isto čul da bu tolka dividenda.

a ja sam nedavno čuo da su se prilično istrošili kupujući, tko zna za koju cijenu, TiPd o.o., čak se i debelo zadužili, pa onda otkuda tolika dividenda, hm, puno tu love curi, bojim se da ne bu ostalo za dividendu.A broj ljudi se baš i nije puno smanjio, .. čak su došli neki novi eksperti, sigurno nisu na minimalcu…I još nešto, zna li tko kako stoje stvari sa Tower centrom i lovom koju se čekalo? [sad]


Kolege,a jeste se možda zapitali zašto je cijena kupovine TIP-a poslovna tajna?!
SLOVAN: ” ….i nakon par dana ovako veliki promet….ako ovo danas nije pokupovao trezor,onda ovdje imamo problem o koji nam možda može objasniti kolega 25 crveno![wink] ” pa nije vrag da se može istovremeno kupovati TIP i to ko zna za koliko,? i još trpat u trezor? Ma dobra je ta naša cura, puna je love[proud]
[/quote]
[bye][bye][bye]


Koliko su kupili kamiona?

Ako traže pet vozača, valjda imaju makar pet kamiona.
Znači Transadrija 2 i pol![proud]

Ja više niš ne kužim !

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Novi program?

Kamioni?

Vozači?

O čemu je riječ?

Netko je spominjao 500 kn po dionici dividende;
-neraspoređena dobit iz prijašnjih godina oko 200 kn po dionici
-dobit iz 2006 g. oko 600 kn po dionici
-dobit iz 2007 g. oko 700 kn po dionici,
dakle sve skupa oko 1500 kn po dionici.S obzirom da se očekuju veći fin.prihodi ( i ono van bilance moralo bi ući u bilancu),veća profitabilnost,da li je 500 kn dividende previše ,dovoljno ili možda premalo?Bit će najgore ako je ne bude jer će se ,uz nedovoljnu transparentnost, izgubiti povjerenje mnogih investitora,a onda su svakakvi negativni scenariji mogući. Možda je 500 kn i premalo jer ostaje dovoljno za reinvestiranje i dr. potrebe. Zar treba zakinuti vlasnike (dioničare) TNSA dok se sa druge strane za min.100 zaposlenih koji su višak isplaćuje preko 12 mil.kn ili preko 400 kn po dionici godišnje(o 13 plaći i sl.da ne govorim)?

Od kud si bambi došal do ove cifre?

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Od kud si bambi došal do ove cifre?

Koje cifre?


[[undecid] ” Misliš s koje ,Marsa ,koji argumentirani komentari.
moj pravi argument jest činjenica da je onih 100 viška radnika , o kojima govoriš, ipak nekog klinca radilo i stvaralo, da bi ti sad kalkulirao vanplanetarne dividende i laprdao!


kakve vanplanetarne dividende šta ti hoćeš reći da nemaju love da nam toliko isplate

Dok se vi ovdje natežete oko dividende nitko ne komentira činjenicu da iako je Tomo izašao,dionica pada…[undecid]

New Report

Close