TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da se ima za podboltati novu miljenicu 😎

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


…Nisam, ali se nadam se da je sve izglasno kako je predloženo i da će brzo neki keš 🙂 Piše u roku od 30 dana.

Shvatit ces jednog dana da nije sve u novcu. Mislim na kraju dana sto ce meni ili tebi tih 43 kune promjenit u zivotu. Pa zar ti ne bi bilo vece zadovoljstvo umjesto tih 43 kune vidit sretne,zadovoljne i nasmijane pomorce,a pogotovo clanove uprave TNPL???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

dobro je napisa kolega Frankie, najbitniji su ti pomorci i njihov osmijeh na licu kad od mame Silbe dobiju svoj dio dividende.

Nažalost neće im se dugo zadržati ukoliko ekipa iz Vodstva odluči ponovno im smanjiti plaće za taj iznos.

Pa zar nije lipse za par godina imat jos 2-3 tankera u floti koji ce otvorit 200 njak novih radnih mjesta pa da ova firma bude ponos Hrvatske. Ja polazim od sebe,a uzor mi je gospodin Ivica. Jednostavno ne mozes virovat da je jedan covjek spreman na toliko odricanja i zrtve,a sve za bolju Hrvatsku. Ako moze on mogu i ja. Pokusajte i Vi. Puno bolje cete se osjecat.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@pinball, i koja je nova miljenica? nekako sam neodlučan.

nakupovao sam tonu bureka zadnjih dana, sve po par kuna 🙂 tko zna možda će jednog dana nešto vrijediti.



@pinball
, i koja je nova miljenica? nekako sam neodlučan.

ULPL ili JDPL ili ATPL? 😆

DLKV, INGR, OPTE, LKRI, RIZO, ATPL (već prodao), ULPL čekao. velim jeftini bureki, bezidejno, sa nadom da će možda na kojoj brzo kakav vlakić 🙂 kao na ATPL ili OPTE zadnje vrijeme…

uz dužno poštovanje kolega, mislim da je kladionica bolja opcija za vas! možeš igrati sa 50-50% svaki dan! čak i nekoliko puta!


uz dužno poštovanje kolega, mislim da je kladionica bolja opcija za vas! možeš igrati sa 50-50% svaki dan! čak i nekoliko puta!

Ha, ha. Nije baš tako. Ja bi trekao 80%-20% u moju korist. Kad kupuješ na višegodišnjem dnu nema tu nekog velikog rizika. Slično sam razmišljao i na Tankerskoj nekada. Možda nemaju trenutno fundamente ali svi znamo da se kod dionica kupuje budućnost. Evo već je druga sa popisa odradila solidan rast. Koja je sljedeća, baš me zanima 🙂

Btw, zna netko kada kreće isplata dividende, ostala su još cca 2 tjedna?

..svi junaci mukom zamukoše 😆

ja još nikad nisam dobio dividendu prije roka, dakle zadnji dan. 99 posto tako će i obdje biti.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Pa sta ce nam dividenda?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Dividenda sjela u ponediljak.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kad ce opet dividenda?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close