TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja gledam po svojim ulazima.
Al ne mogu biti ne zadovoljan. Polako se sve zeleni.
Pa vjerujem da je tnpl naj jači hrvatski brodar. I nekad se pitam zašto je likvidnost ovako niska. Jer mislim u ovom trenutku sve ispod 2000kn je jeftino.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

nemojte se zavaravati previše. Ja sam kupio ADRS-P-A, na 135 – 160 ne tako davno, a više komentara je da je to defanzivna dionica, ali kad sad gledam iz ove perspektive sa 244 na 135, i ne izgleda baš defanzivna, nego ide polako ali sigurno. Ista takva je, bar po meni i TNPL. Tiha voda brege valja, je’l se tako kaže. [smiley]

sutra je novi dan.

Gledajuci druge brodare sve se to preko noci moze promjeniti, kad ode gore vise se ne moze uhvatiti.Mada je meni draze da ide polako nego da leti,pa onda ode na dno.Nadam se da su oni drhtavi izasli i da su ostali samo pravi igraci, a koliko vidim dobra je ekipa ovdje[thumbsup].Zato drzite se jer mozda uskoro i mi polijecemo [cool].

Kad su svi protiv Vas to znači ili da ste apsolutno u krivu ili apsolutno u pravu


Gledajuci druge brodare sve se to preko noci moze promjeniti, kad ode gore vise se ne moze uhvatiti.Mada je meni draze da ide polako nego da leti,pa onda ode na dno.Nadam se da su oni drhtavi izasli i da su ostali samo pravi igraci, a koliko vidim dobra je ekipa ovdje[thumbsup].Zato drzite se jer mozda uskoro i mi polijecemo [cool].
Na kupnji preko 1.000 kom .Odjednom dva puta veća kupnja od prodaje.Da li se neki veći igrač priprema za izlazak pa počima uzlet.Interesantna je ova igra sa velikim nalozima na kupnji,a dovoljno su daleko da ih nitko neće poklopiti.Barem ne danas.Ali uvijek kada se to počme događati
dionica krene.To me potaknulo da danas kupim još 14 komada/7+6+1/.I opet sam 100 % u dionicama,
a TNPL postaje sve veći piz u mom ukupnom portfelju.Valjda je došlo vrijeme da i ona potegne.
Značajno zaostaje u odnosu na ostale brodare zadnjih mjesec dana.Ali ipak sam zadovoljan.Ali love
nikad dosta.Još peku rane od prošle godine.

Još 100kom na prodaji ispod 2000kn i onda smo se riješili onih koji ne vjeruju u ovu dionicu. Pa idemo prema 2500kn.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Pa kad se svi sramite napisati,onda ću ja.

15:12:58 POZITIVNA BLOKADA 2069,98kn +10.59%

Izgleda da još uvijek vrijedi ona Šutnja je zlato!

idući tjedan će bit bolje...


Pa kad se svi sramite napisati,onda ću ja.

15:12:58 POZITIVNA BLOKADA 2069,98kn +10.59%

Vise sutnja ne pomaze,na prodaji samo 277 komada{trenutno} a na kupnji 1035 komada.
Jednostavno otvoren put prema 3000 kn,ukoliko se pozitivni trend nastavi mozda i vise,al ne treba bit pohlepan. [thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Zgubidan možeš postat prodaju?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



Pa kad se svi sramite napisati,onda ću ja.

15:12:58 POZITIVNA BLOKADA 2069,98kn +10.59%

Vise sutnja ne pomaze,na prodaji samo 277 komada{trenutno} a na kupnji 1035 komada.
Jednostavno otvoren put prema 3000 kn,ukoliko se pozitivni trend nastavi mozda i vise,al ne treba bit pohlepan. [thumbsup]


Prvo treba proći otpor na 2500.

HRVATSKA 130 000 14.06.2009 WAFR SPAIN-PERU WS 45/57,5 REPSOL

Ja sam uzeo još par komada,prodao atpl. kvarim si prosjek ulaza al nije mi žao.
Računam da ako je atpl na 1170kn. Tad bi realno tnpl trebala već biti na 2400-2500kn.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Ja sam uzeo još par komada,prodao atpl. kvarim si prosjek ulaza al nije mi žao.
Računam da ako je atpl na 1170kn. Tad bi realno tnpl trebala već biti na 2400-2500kn.


Ja sam isto jos uzeo.Kada sam vidio kolika je kupnja prema prodaji [cool],pa samo sto ne pukne.Ponedjeljak ce biti zanimljiv,a oni koji su prodali ima da se pojedu.

Kad su svi protiv Vas to znači ili da ste apsolutno u krivu ili apsolutno u pravu

Zadovoljan sam rastom zadnjih dana. Al TNPL mora još dosta gore da bi stigla jdpl i atpl.
Pošto očekujem daljnji rast sviđa mi se prosječna cjena od 2298kn , Što nam pruža priliku da sutra probijemo 2500kn.
Da bi bili ravnopravni rastom od dna s jdpl i atpl, cjena bi trebala biti oko 2700kn.

idući tjedan će bit bolje...

Kolega Ivedome , lijepo je to evo 100, ali dogovor ovdje je šutnja je zlato [sealed] [sealed]

koje šamaranje po 2400

P.S.: korisnik je imatelj xxxx dionica D...-R-A i ovo nije poziv .....

New Report

Close