TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da neće biti druge ponude, osim ako im je stvarno cilj istiskivanje, no u to sumnjam. ne kažem da ne bi istiskivali ako prikupe dovoljno, no tko bi im dao po 215 kuna kad je za taj novac mogao odavno prodati na burzi. s druge strane, todorić je kupio po 450 kuna većinski paket a on kupuje uvijek ispod cijene.
ako im je doista do istiskivanja malih, plaćat će na burzi veću cijenu. no ja mislim da nije, a to se vidi na konzumu. nakon ponude cijena nije puno rasla, odnosno raste sada zbog mercatora, ali to su redovne vijesti na koje bi i inače reagirala dionica. što će njima naše dionice? pa imaju ih dovoljno. mislim da je ovo samo zbog audio paketa.

...povijest se ponavlja...

U pravo zbog istiskivanja će morati jaaaaako puno platiti na burzi da dosegne 95 posto. Ja mu ispod 1500 nedam. Za njega je to sića a nama dobro dođe. Sića jer je to mala količina dionica za njega. Daj maknite se s aska barem do 1000 kn. Nemojte debeloj gusci dupe mazati.


U pravo zbog istiskivanja će morati jaaaaako puno platiti na burzi da dosegne 95 posto. Ja mu ispod 1500 nedam. Za njega je to sića a nama dobro dođe. Sića jer je to mala količina dionica za njega. Daj maknite se s aska barem do 1000 kn. Nemojte debeloj gusci dupe mazati.

potpisujem. budimo složni. istjeramo to u visine. ne dajte ispod 1000 kuna nikome. ako želi 95% neka agrokor plati.

...povijest se ponavlja...

Mišljenje Uprave društva Tisak d.d. o preuzimanju od Agrokora

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/3619hSbeqiWxRYIUSkhHVA==.pdf

Na str.2.:

Također valja uzeti u obzir i mogućnost da Ponuditelj u slučaju prelaska praga od 95% dionica s pravom glasa Ciljanog društva, provede postupak istiskivanja manjinskih dioničara, sukladno ZTD, po cijeni koja se može razlikovati od ponuđene cijene.

Manja ne može biti, samo veća.

[emo_smijesak][emo_namigusa]

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


U pravo zbog istiskivanja će morati jaaaaako puno platiti na burzi da dosegne 95 posto. Ja mu ispod 1500 nedam. Za njega je to sića a nama dobro dođe. Sića jer je to mala količina dionica za njega. Daj maknite se s aska barem do 1000 kn. Nemojte debeloj gusci dupe mazati.
sjetite se slucaja ZAPI..ono koji nisu htjrli prodati po ponudjenoj cijeni,,sad imaju bezvrijedne papirice sa kojim mogu g… obrisati… toda ce dat 1000kn po komadu ….[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] e moji decki…

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Upravo sam dobio ponudu i šutnuo je u koš. Ljudi ne budite ludi, ne prodajte, bez obzira po koliko platili.

Sve se to radi prije donošenja nove Strategije za upravljanje državnom imovinom a koja bi trebala biti gotova u srpnju. i potvrđena negdje u kolovozu u H. saboru. Tom strategijom AUDIO se gasi odnosno ide na dva dijela. Jedan če biti ili duudi ili CERp (ovaj potonji če tek biti zanimljiv) a drugi se pripaja dalje……

Uhljebe na ulicu!!!!!

i ja sam bacio ponudu u smeće. Kad se sjetim pošto je Todorić svojedobno kupovao dionice Tiska, ili pošto su dionice Tiska bile nakon što je Kutle poharao tvrtku jednostavno bi bilo glupo prodati na ovim cijenama sad kad je Tisak očito puno sređenija firma.

ovu ponudu sam iskoristio u potpuno ekološke svrhe , samo neka što više šalje takvih ponuda manje ću morat kupovat wc papira

meni je poslužila za potpalu roštilja…

Salju ove bezvezne ponude, a kad trebaju poslati nesto vazno, kao kod odcjepljivanja d.o.o. Njivice od Finvesta, onda ne posalju nista, a glasati se moglo protiv samo na skupstini. Ti u Hanfi su nesposobna korumpirana gomila.

i ovi na zse isto tako

tisak u stečaju i nakon njega pod kutlom koštao je između 300 i 500 kuna, todorić platio 450 kuna. i sada nudi 215 kuna. da je ponudio 500 kuna , uvjeren sam da bi imao 95%. ovako mislim da neće imati. treba provjeriti što misli AUDIO napraviti sa svojim dionicama. možda mu uopće ne prodaju, iako sumnjam, no isplati li im se riskirati medijski linč da prodaju po najnižim cijenama?

...povijest se ponavlja...

Ni ja mu nedam, pa ova njegova ponuđena cijena je dati u bescjenje, ispod 500 neću ni pogledati ponudu.

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

malo sam gledao konzum i tamo ima i preko 96% agrokor i povezano brokersko društvo, ali u istiskivanje nisu išli. ovdje nekako sumnjam da će sakupiti i 91% jer to bi značilo da će ponudu prihvatiti svi iz top 10+još veći mali dioničari što je teško izgledno obzirom da su najveći prometi bili između 450 i 1500 kuna po dionici.a vjerojatno se i ne žele vući po sudovima u ključnim trenucima za osnivanje adria-retail koncerna u kojem ja svakako očekujem i tisak kao drugog retailera u regiji. rok istječe za oko tjedan dana pa ćemo vidjeti koliko je sakupljeno u ponudi.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close