TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dodajmo da je Toda svoj paket Tiska tamo cca 2005.g. platio po 450 kn. A od tada su se prihodi utrostručili. Samo vi neki sanjajte “tromjesečni prosjek” jer ustvari želite jeftino kupiti. Pa da i ponudi premalo nitko nema obavezu da mu proda.

Postam prvih 10 vlasnika i moderator me briše![emo_zacudjen]

Ja ću svoje prodati optimistima po 300. Onda vi čekajte po 2000kn, nemam niš protiv 🙂

Nije li Ivica Pivac bio u kriticnom vremenu i u strukturi dioničara Belja?
I u Tisku je.
Koliko vidim i u Tisku je poceo prodavati.
Sa gubitkom kao sto je prodao i Belje.

Slucajnost?

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Ne bi me čudilo da Todorić da izjavu da i Tisak ne vrijedi više od kune.![emo_smijeh]

napravljeno da se drzava rijesi svojih dionca jer im ocajnicki treba para

Ono što je najbitnije je da Agrokor i Adris do 95% ne mogu doći ako ne daju veću cijenu od prosječne. Top 10 ima samo 91,43%. čak da i svi iz Top 10 prodaju, ostaje mnogo malih ulagača koji sigurno neće prodati po niskim cijenama. A i nadležne državne službe bi mogle postaviti pitanje zašto se nešto prodaje Todoriću po cijeni nižoj od prodajne cijene 2005 (AUDIO). Promet i vrijednost firme su se značajno povećali, samim time i vrijednost firme!

RB Dioničar Broj %
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13%
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86%
3. AUDIO/REPUBLIKA HRVATSKA 181.016 7,58%
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 30.986 1,30%
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 22.098 0,93%
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 11.896 0,50%
7. PBZ D.D. 9.300 0,39%
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 8.540 0,36%
9. PIVAC IVICA 5.281 0,22%
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16%
UKUPNO 2.181.964 91,43%

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Kakva ažurnost kad je Toda u pitanju. Odmah su blokirali trgovanje, blago povlaštenima

Ima li kraja Todorićevom kriminalu ?

Tko je unutra, samo pametno i čekajte.

Tko nije, oprezno, Agrokor nije neki poštovatelj prava dioničara.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Ne zaboravimo velika većina forumaša i općenito dioničara je kupovala Tisk po preko 1000 kn, čak i po 1600 kn. Mislim da nema šanse za delistiranje jer nitko od njih im neće prodavati ispod 1000 kn.

A i Kapitalni fond je kupovao nedavno, znači plaćao je oko 210 kn. Ne vjerujem da će prodavati bez zarade 🙂

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Ne zaboravimo velika većina forumaša i općenito dioničara je kupovala Tisk po preko 1000 kn, čak i po 1600 kn. Mislim da nema šanse za delistiranje jer nitko od njih im neće prodavati ispod 1000 kn.

itekako ima šanse za delistiranje, nakon javne ponude provedu dokapitalizaciju uz iskljućenje prava prvenstva ćime udio manjinskih dionićara u temeljnom kapitalu društva svedu na -5%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

poznavajući njegov model K+ cijena 199,99


itekako ima šanse za delistiranje, nakon javne ponude provedu dokapitalizaciju uz iskljućenje prava prvenstva ćime udio manjinskih dionićara u temeljnom kapitalu društva svedu na -5%

samo što tada ima mala kvaka

netko ko ima dosta dionica bi tada s kupnjom manjeg broja dionica (kojih ionako malo ima slobodnih) mogao brzo jako podignuti cijenu i time znatno povisiti prosjek otkupa za preostalih 5%. Tako da to delistiranje može završiti i s gorčinom.

Izgleda da Adris želi veći udio to može i dobiti zamjenom, dug za dionice, u Tisku kojeg drži Agrokor i svi zadovoljni. Da li se želi i delistirati? Moglo bi biti i rizično – i upitno da li bi se isplatilo na kraju?

New Report

Close