TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kupi onda inu tamo ti je P/E 196,8,P/B 2,84,možda ti je to jeftino.Velik je izbor.

Nije mi jeftino [smiley] i neću kupovat,kao ni TISK,možda zapravo i budem kada Toda prestane izvlačiti lovu i popravi taj nesretni P/E ili kada ga bude prodavao nekim mađarima npr.
Ili kada HFP prestane sa rasprodajom a svaki puran poleti…sve je moguće…ali da je jeftino..NIJE

[/quote]
Kolega nemojte dezinformirati ulagače ako vam nešto nije jasno pitajte one koji znaju.
HFP ne prodaje dionice on je u par navrata otpustio nešto dionica ne preko burze ali nije prodavao.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

U 4mj 2010 HFP je prodao 3725 dionica,kome?Nemam pojma.HFP je u srpnju stavio na dražbu 13,55 posto ili 323.585 dionica,koje naravno nitko nije kupio,što je neobično za tako jeftini paket.
A možda ste i u pravu kolega,vidim da HFP stalno smanjuje broj dionica,možda ih ne prodaje više,sad ih poklanja,kad ih nitko neće..
U svakom slučaju taj će HFP paket stalno biti uteg oko vrata,dok god to ne uvale nekome..

"Only dead fish swim with the stream"

+100kom na 172,xx i prodaja na 185kn, evo opet vratio nazad i 1000kn ostalo viška.
Lijepo!!!
[thumbsup]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


+100kom na 172,xx i prodaja na 185kn, evo opet vratio nazad i 1000kn ostalo viška.
Lijepo!!!
[thumbsup]

a najviša danasna burzi bila je 177,90 kn. di si ti to prodavao, na nekom buvljaku? [huh]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!



+100kom na 172,xx i prodaja na 185kn, evo opet vratio nazad i 1000kn ostalo viška.
Lijepo!!!
[thumbsup]

a najviša danasna burzi bila je 177,90 kn. di si ti to prodavao, na nekom buvljaku? [huh]
[/quote]
Kolega, imali ste neki dan impuls 172kn do 185kn, nisam rekao da sam sve napravio danas već u par dana. Danas sam dokupio nazad i ostalo casha 1000kn kao nagrada za najbrži prst.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

…ljudi moji..najbolje vam je mirovat i ništa ne dirat prije 500-600 kn….

Gledam malo ove promjene u top10, 3500 dionica protrgovano a nikakvih promjena u top10 nema a 10 dioničar ima 1600 dionica i ništa mi nije jasno čak sumnjam u ove podatke iz sda, u desetak dana prtogavona 10 000 dionica a nikakvih promjena pa nije valjda da to sve protguju oni što imaju 500 dionica pa to po cijeli dan vrte ali to je nemoguće i neizvedivo [kiss]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


u desetak dana protrgovano 10 000 dionica a nikakvih promjena pa nije valjda da to sve protrguju oni što imaju 500 dionica pa to po cijeli dan vrte ali to je nemoguće i neizvedivo [kiss]

Točno 14555 dionica u zadnjih 10 dana, odnosno 21804 od početka godine.
Bez traga nestale. Ili možda tete u kioscima dobile naredbu da svaka mora kupiti 1o dionica ili gubi posao zbog nepovjerenja u vlastito poduzeće.
A možda dva prijatelja iz top 10 tijekom dana igraju ping-pong s dionicama. 500 prodam tebi, a onda ti 500 prodaš meni. Nitko zaradio ali "promet je 1000", kao u vicu …. [thumbsup]

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.



u desetak dana protrgovano 10 000 dionica a nikakvih promjena pa nije valjda da to sve protrguju oni što imaju 500 dionica pa to po cijeli dan vrte ali to je nemoguće i neizvedivo [kiss]

Točno 14555 dionica u zadnjih 10 dana, odnosno 21804 od početka godine.
Bez traga nestale. Ili možda tete u kioscima dobile naredbu da svaka mora kupiti 1o dionica ili gubi posao zbog nepovjerenja u vlastito poduzeće.
A možda dva prijatelja iz top 10 tijekom dana igraju ping-pong s dionicama. 500 prodam tebi, a onda ti 500 prodaš meni. Nitko zaradio ali "promet je 1000", kao u vicu …. [thumbsup]
[/quote]
Zar nitko izvan top 10 ne smije trgovati?
Pozdrav




u desetak dana protrgovano 10 000 dionica a nikakvih promjena pa nije valjda da to sve protrguju oni što imaju 500 dionica pa to po cijeli dan vrte ali to je nemoguće i neizvedivo [kiss]

Točno 14555 dionica u zadnjih 10 dana, odnosno 21804 od početka godine.
Bez traga nestale. Ili možda tete u kioscima dobile naredbu da svaka mora kupiti 1o dionica ili gubi posao zbog nepovjerenja u vlastito poduzeće.
A možda dva prijatelja iz top 10 tijekom dana igraju ping-pong s dionicama. 500 prodam tebi, a onda ti 500 prodaš meni. Nitko zaradio ali "promet je 1000", kao u vicu …. [thumbsup]
[/quote]
Zar nitko izvan top 10 ne smije trgovati?
Pozdrav
[/quote]
Ma jasno da smije ali u deset dana 15 000 dionica a deseti ima 1500 po meni malo neobično, sve je moguće ali ovo ipak prelazi u sveru SF.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Tko god trguje zanimljivo ovo stalno šamaranje oko 173,xx do 175. Ne nedostaje ni kupaca ni prodavača. Bar se likvidnost popravila a to je uvijek dobro. [thumbsup]

a možda zato da se uvrsti u crobex pa se državni dio lakše i bolje proda


Tko god trguje zanimljivo ovo stalno šamaranje oko 173,xx do 175. Ne nedostaje ni kupaca ni prodavača. Bar se likvidnost popravila a to je uvijek dobro. [thumbsup]

[rolleyes]

pepe7

New Report

Close