TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DOBIT sve kazuje!!!!!!!

da nema cigareta i mobitel kartica – MOGU ZATVORITI BUTIGU!!!!!


DOBIT sve kazuje!!!!!!!

da nema cigareta i mobitel kartica – MOGU ZATVORITI BUTIGU!!!!!

kolega , zašto nam ne potkrijepite vaše tvrdnje analizama ili barem činjenicama?

Evo ja sam stranicu unazad podkrijepio zašto mislim da će dionica Tiska pobjediti index.

A ovim uskličnicima i dernjavom odajete dojam spamera. A svi znamo da vi to niste. Vi ste uvaženi TIP TOP.

Pridonesimo kvaliteti foruma. Pišimo suvislo, civilizirano i argumentirano.

srdačno Vaš

GMB GUBERNATOR

Ovaj TIP TOP stavrno valja gluposti:ako netko vrijedi u Hrvatskoj to je Agrokor i sva Todorićeva poduzeća.Da je neki lovaš sve bi rasprodao strancima i uživao u stotinama milijuna eura.

Evo za sve svadalice ovdje, mozete kritizirati i sasvim tehnicki aspekt ove dionice.

http://www.poslovni.hr/Blog/BlogPostView.aspx?BlogPostId=238

analizirajte FUNDAMENTALNO IZVIJEŠĆE, popričajte s djelatnicima koliki imaju promet i što prodaju te pogledajte izviješća drugih stranih firmi koji imaju taj program ( RETAL, francuski )

samo argumenti a nekome non-stop ponavljati već znano i prožvakano nema smisla!!!!!


analizirajte FUNDAMENTALNO IZVIJEŠĆE, popričajte s djelatnicima koliki imaju promet i što prodaju te pogledajte izviješća drugih stranih firmi koji imaju taj program ( RETAL, francuski )

samo argumenti a nekome non-stop ponavljati već znano i prožvakano nema smisla!!!!!

kolega, izvješće je itekako analizirano. IMHO izvješće za 3Q je više nego odlično, a ako ubrojim i okolnosti u kojima se nalazimo, smatram da je izvješće jedno od najboljih na ZSE.Imam za oravo očekivati da će i sljedeće biti dobro. Argumentirao sam vam zašto. Bilanca je među najstabilnijima na ZSE. Djelatnost je vrlo jaka i otorna na recesiju, likvidnost je OK jer je naplata momentalna. Dajte nam navedite što je to točno loše kod Tiska? Što je loše kod izvješća Tiska? Dajte neke argumente, pa samo vičete bezveze i stavljate na desetine uskličnika… pa neozbiljni ste kolega.
Hajdemo diskuturati! Hajdemo delati! [smiley]


analizirajte FUNDAMENTALNO IZVIJEŠĆE, popričajte s djelatnicima koliki imaju promet i što prodaju te pogledajte izviješća drugih stranih firmi koji imaju taj program ( RETAL, francuski )

samo argumenti a nekome non-stop ponavljati već znano i prožvakano nema smisla!!!!!


Upravo sam to i radija cilo vrime , pričao i sa upravom i djelatnicama cjenjene tvrtke.
U Dalmaciji je gotovo većina kioska zamjenjena novim,svaka trafika ima kasu koja je direktno povezana s centralom.
Inače Tisak prati promet svakog sata u svim svojim trafikama i on je u nekom prosjeku od 500,00 kn .
Svaka trafika koja radi manji promet mijenja lokaciju,ako nije od strateškog značaja,i pomiče se na lokaciju koja će omogućiti takav promet.
Tisak je informatički na vrlo visokom nivou i jedino na taj način se može dobiti pravi rezultat.
Uzmi malo digitron pa pomnoži te sate s brojem trafika pa ćeš vidit koliko je to keša dnevno.
Pozdrav

bravo kolege!!!
vjerojatno ću opet ući u Tisak ali sumnjam da ću zaraditi opet 100%


bravo kolege!!!
vjerojatno ću opet ući u Tisak ali sumnjam da ću zaraditi opet 100%

mislim da si danas ušao, tj. uvjeren sam da jesi. nije korektno to što pljuješ dok kupuješ a hvališ kad prodaješ. to je odvratno i kad tad ti se osveti. pogledajte malo tehničku analizu. nazire se prvi veći otpor iznad 600 kuna kroz neko neodređeno vrijeme.

...povijest se ponavlja...

ne nemam Tisak i niti ne navijam za bilo koju dionicu!!!!
Tisak mi je bila prva dionica 2006 godine i puno sam OČEKIVAO OD NJE a vjerojatno bi i bila da nije UŠAO TODA koji keš IZVLAČI!!!!!
mislim na solidno poslovanje i LIKVIDNOST POKRAJ TOLIKE GOTOVINE!!!

kolega, izvješće je itekako analizirano. IMHO izvješće za 3Q je više nego odlično, a ako ubrojim i okolnosti u kojima se nalazimo, smatram da je izvješće jedno od najboljih na ZSE.Imam za oravo očekivati da će i sljedeće biti dobro. Argumentirao sam vam zašto. Bilanca je među najstabilnijima na ZSE. Djelatnost je vrlo jaka i otorna na recesiju, likvidnost je OK jer je naplata momentalna. Dajte nam navedite što je to točno loše kod Tiska? Što je loše kod izvješća Tiska? Dajte neke argumente, pa samo vičete bezveze i stavljate na desetine uskličnika… pa neozbiljni ste kolega.
Hajdemo diskuturati! Hajdemo delati! [smiley]


Kolega Gubernator koja bi bila fer vrijednost dionice Tiska?


kolega, izvješće je itekako analizirano. IMHO izvješće za 3Q je više nego odlično, a ako ubrojim i okolnosti u kojima se nalazimo, smatram da je izvješće jedno od najboljih na ZSE.Imam za oravo očekivati da će i sljedeće biti dobro. Argumentirao sam vam zašto. Bilanca je među najstabilnijima na ZSE. Djelatnost je vrlo jaka i otorna na recesiju, likvidnost je OK jer je naplata momentalna. Dajte nam navedite što je to točno loše kod Tiska? Što je loše kod izvješća Tiska? Dajte neke argumente, pa samo vičete bezveze i stavljate na desetine uskličnika… pa neozbiljni ste kolega.
Hajdemo diskuturati! Hajdemo delati! [smiley]


Kolega Gubernator koja bi bila fer vrijednost dionice Tiska?
[/quote]

Vrlo je smiono davati takve procjene, ali ovo je moje mišljenje i ne morate se sa tim složiti IMHO, 500 kuna je trenutna fer cijena. Bez uključenih očekivanja.



kolega, izvješće je itekako analizirano. IMHO izvješće za 3Q je više nego odlično, a ako ubrojim i okolnosti u kojima se nalazimo, smatram da je izvješće jedno od najboljih na ZSE.Imam za oravo očekivati da će i sljedeće biti dobro. Argumentirao sam vam zašto. Bilanca je među najstabilnijima na ZSE. Djelatnost je vrlo jaka i otorna na recesiju, likvidnost je OK jer je naplata momentalna. Dajte nam navedite što je to točno loše kod Tiska? Što je loše kod izvješća Tiska? Dajte neke argumente, pa samo vičete bezveze i stavljate na desetine uskličnika… pa neozbiljni ste kolega.
Hajdemo diskuturati! Hajdemo delati! [smiley]


Kolega Gubernator koja bi bila fer vrijednost dionice Tiska?
[/quote]

Vrlo je smiono davati takve procjene, ali ovo je moje mišljenje i ne morate se sa tim složiti IMHO, 500 kuna je trenutna fer cijena. Bez uključenih očekivanja.

[/quote]
Evo baš sam sada gledao općenito retail u SAD-u i ispada da bi prema fundamentima Tisak trebao biti tu negdje oko 500 kn. Retail firme se trže u prosjeku oko p/e 15-20 i 3 booka.
Jedini problem je što se u SAD-u potrošnja popravlja, dok kod nas nema naznaka oporavka potrošnje i gospodarstva.To su očekivanja koja su ugrađena u cijenu.
Samo ne znam što je opravdavalo cijenu od 1500 kn?

Bez uvrede svima u ovoj raspravi, ali mislim da je na nasem trzistu, u bilo kojem trenutku apsurdno govoriti o fundamentima, nisu bili ni na 1500, nisu ni sad relevantni na cijenu… Nadalje, relativno mali prometi na tisku, netko ga s vecom kolicinom moze dignut u nebesa ili spustit, mada se to u zadnje vrijeme ne desava… Samo hocu reci da iako vi tu dosta argumentirano pisete, fundamenti, izracuni, izvjesca, nista ne utjece na cijenu… Kad trziste odleti gore, za 1,2,5 mj. ili godina, odletit ce i tisk+-par mjeseci u nekom pogodnom trenutku… uvijek vise nego se optimisti nadaju kao sto i pada uvijek vise nego sto se pesimisti nadaju, sva logika, zdrav razum i ostalo… zaboravi…

P.S. Jedina mi je nada da neki mirovinac pocme tuc po tisku… ok, to bi bilo logicno i za ocekivat, i super… dakle…zaboravi…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Bez uvrede svima u ovoj raspravi, ali mislim da je na nasem trzistu, u bilo kojem trenutku apsurdno govoriti o fundamentima, nisu bili ni na 1500, nisu ni sad relevantni na cijenu… Nadalje, relativno mali prometi na tisku, netko ga s vecom kolicinom moze dignut u nebesa ili spustit, mada se to u zadnje vrijeme ne desava… Samo hocu reci da iako vi tu dosta argumentirano pisete, fundamenti, izracuni, izvjesca, nista ne utjece na cijenu… Kad trziste odleti gore, za 1,2,5 mj. ili godina, odletit ce i tisk+-par mjeseci u nekom pogodnom trenutku… uvijek vise nego se optimisti nadaju kao sto i pada uvijek vise nego sto se pesimisti nadaju, sva logika, zdrav razum i ostalo… zaboravi…

P.S. Jedina mi je nada da neki mirovinac pocme tuc po tisku… ok, to bi bilo logicno i za ocekivat, i super… dakle…zaboravi…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

New Report

Close