TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad bi se stvarno moglo utvrditi za ovo da je dobra kupnja.. [huh]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

jesam rekao sam
i još čekam bzjk na 2k

Postanite Eu-robovi

Ljudi, nema smisla govoriti jeli ovo dobra kupnja ili ne. Po 1000 kuna su dokupljivali fondovi i preuzeli sve od HP-a, po 1250-1400 uzimali su članovi uprave i nadzornog odbora Tiska a po 1500 je dokupljivao Marijan Filipović. Ovo su krizna vremena i nitko nije mogao znati da će se ovo dogoditi jer da je mogao, sada bi bio milijarder. Nitko ne zna kad će ovo završiti a niti koliko će oporavak trajati. Moguće je da se sve vrati na razine crobexa od 5000 bodova u pola godine a možda neće ni u 3. Bitno je čekati jer dati po ovim cijenama je budalaština. Ja sam dokupio u par navrata da ublažim minus i čekam idućih 10 godina ako treba, ali ispod 5000 ne dajem.

...povijest se ponavlja...


Ljudi, nema smisla govoriti jeli ovo dobra kupnja ili ne. Po 1000 kuna su dokupljivali fondovi i preuzeli sve od HP-a, po 1250-1400 uzimali su članovi uprave i nadzornog odbora Tiska a po 1500 je dokupljivao Marijan Filipović. Ovo su krizna vremena i nitko nije mogao znati da će se ovo dogoditi jer da je mogao, sada bi bio milijarder. Nitko ne zna kad će ovo završiti a niti koliko će oporavak trajati. Moguće je da se sve vrati na razine crobexa od 5000 bodova u pola godine a možda neće ni u 3. Bitno je čekati jer dati po ovim cijenama je budalaština. Ja sam dokupio u par navrata da ublažim minus i čekam idućih 10 godina ako treba, ali ispod 5000 ne dajem.

previše folozofiraš delboy.
Gle ako je todina banda procjenila da je 436 dobra kupnja onda je i meni.
Samo kaj je trenutno stanje kakvo je i to se nemože promjeniti.
A kada se situacija smiri i okrene, nitko neće htjeti prodati tisak već samo kupiti.
A kaj se događa kada nitko ne prodaje (oke nije nitko ali rijetki)?
Onda počinje let.
kako je padao tako će i rasti, samo treba čekati da se sranje smiri

p.s. kupi danas 500 komada i za 365 imaš minimum duplo. E sada kaj će biti u međuvremenu nije te briga, a plus sve to burza nije od danas do sutra a niti je tisk dionica velikih prometa ili ti likvidna. Stoga relax man

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

dečki moji vi jednostavno ne odustajete s tim tisućama kuna. tisak vrijedi 350 kn po dionici jer ga netko prodaje po tolko a netko ga kupuje.Prestanite sanjat o glupostima i realno sagledajte situaciju. na 800 kn ste svi mogli izaći jer je onda kriza već harala t.k. i danas kupovali na 350. To je bilo moguće i to se dogodilo/događa al ove cifre 5000 kn i slične gluposti, nemojte pretjerivat jer sad stvarno nisu vremena za to. tisak je dobra firma može biti i bolja ovo je dobar ulaz za pozicije stvarat ali ljudi moji ima boljih tak da …..sve pada i sve je jeftino tak i tisak. jedini je problem kaj može i niže ko i sve drugo



Ljudi, nema smisla govoriti jeli ovo dobra kupnja ili ne. Po 1000 kuna su dokupljivali fondovi i preuzeli sve od HP-a, po 1250-1400 uzimali su članovi uprave i nadzornog odbora Tiska a po 1500 je dokupljivao Marijan Filipović. Ovo su krizna vremena i nitko nije mogao znati da će se ovo dogoditi jer da je mogao, sada bi bio milijarder. Nitko ne zna kad će ovo završiti a niti koliko će oporavak trajati. Moguće je da se sve vrati na razine crobexa od 5000 bodova u pola godine a možda neće ni u 3. Bitno je čekati jer dati po ovim cijenama je budalaština. Ja sam dokupio u par navrata da ublažim minus i čekam idućih 10 godina ako treba, ali ispod 5000 ne dajem.

previše folozofiraš delboy.
Gle ako je todina banda procjenila da je 436 dobra kupnja onda je i meni.
Samo kaj je trenutno stanje kakvo je i to se nemože promjeniti.
A kada se situacija smiri i okrene, nitko neće htjeti prodati tisak već samo kupiti.
A kaj se događa kada nitko ne prodaje (oke nije nitko ali rijetki)?
Onda počinje let.
kako je padao tako će i rasti, samo treba čekati da se sranje smiri

p.s. kupi danas 500 komada i za 365 imaš minimum duplo. E sada kaj će biti u međuvremenu nije te briga, a plus sve to burza nije od danas do sutra a niti je tisk dionica velikih prometa ili ti likvidna. Stoga relax man
[/quote]
moj je ulaz blizu od Todinog,ali sam smatrao ako je dobro njemu dobro je i meni.Trenutno sam se sakrio u mišju rupu i čekam bolje dane.

lasciate ogni speranza voi ch'entrate (ostavite nadu svi vi koji ulazite)


dečki moji vi jednostavno ne odustajete s tim tisućama kuna. tisak vrijedi 350 kn po dionici jer ga netko prodaje po tolko a netko ga kupuje.Prestanite sanjat o glupostima i realno sagledajte situaciju. na 800 kn ste svi mogli izaći jer je onda kriza već harala t.k. i danas kupovali na 350. To je bilo moguće i to se dogodilo/događa al ove cifre 5000 kn i slične gluposti, nemojte pretjerivat jer sad stvarno nisu vremena za to. tisak je dobra firma može biti i bolja ovo je dobar ulaz za pozicije stvarat ali ljudi moji ima boljih tak da …..sve pada i sve je jeftino tak i tisak. jedini je problem kaj može i niže ko i sve drugo

Ali može i gore!

e moji momci, nemojte da ja krenem s istovarom jer imam municije za spuštanje do 200 kuna. naravno da mi ne pada na pamet sada kupovati dok vama slični prodaju. ja sam i smanjio prosjek znatno, ali više ne kupujem dok se trend ne promjeni. čekam tisak ispod 50 kuna, pa će mi prosjek ulaska biti čak i niži od pobjedinog i ostalih. ne volim da mi netko godoti poput insidera kad sam trebao prodavati. prodat ću ga ovaj tjedan ako treba po 200 i opet čekati na 50-60 kuna da uđem. nema tu pameti dok je kriza jer možemo mi brzo na 1000 ili na 100. Zato se vratite u mišje rupe i čekajte. Meni je bitno da sam ušao u top 20 ovih dana. Nije ni teško bilo po ovim cijenama…

...povijest se ponavlja...


e moji momci, nemojte da ja krenem s istovarom jer imam municije za spuštanje do 200 kuna. naravno da mi ne pada na pamet sada kupovati dok vama slični prodaju. ja sam i smanjio prosjek znatno, ali više ne kupujem dok se trend ne promjeni. čekam tisak ispod 50 kuna, pa će mi prosjek ulaska biti čak i niži od pobjedinog i ostalih. ne volim da mi netko godoti poput insidera kad sam trebao prodavati. prodat ću ga ovaj tjedan ako treba po 200 i opet čekati na 50-60 kuna da uđem. nema tu pameti dok je kriza jer možemo mi brzo na 1000 ili na 100. Zato se vratite u mišje rupe i čekajte. Meni je bitno da sam ušao u top 20 ovih dana. Nije ni teško bilo po ovim cijenama…

ahahahaha….. evo samo to

Da li je realno ocekivati isplatu dividende sljedece godine? koliko bi mogla biti dividenda za sljedecu godinu, ako ce je biti?

Gotovo sigurno je neće biti, ne samo za tisak nego u većini drugih firmi. U ovakvim ekonomskim okolnostima nitko se neće razbacivati s novcem zbog nepredvidive budućnosti.
Tisak je u prvih šest mjeseci imao značajan pad dobiti tek 1,09 kn zarade po dionici, dok bi drugi dio godine trebao biti bolji ali sumnjam da će biti kao prošle.

hahah delboy po 200 bi prodo?
Kolko ih imas, ne vjerujem da bu to takav problem

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


e moji momci, nemojte da ja krenem s istovarom jer imam municije za spuštanje do 200 kuna. naravno da mi ne pada na pamet sada kupovati dok vama slični prodaju. ja sam i smanjio prosjek znatno, ali više ne kupujem dok se trend ne promjeni. čekam tisak ispod 50 kuna, pa će mi prosjek ulaska biti čak i niži od pobjedinog i ostalih. ne volim da mi netko godoti poput insidera kad sam trebao prodavati. prodat ću ga ovaj tjedan ako treba po 200 i opet čekati na 50-60 kuna da uđem. nema tu pameti dok je kriza jer možemo mi brzo na 1000 ili na 100. Zato se vratite u mišje rupe i čekajte. Meni je bitno da sam ušao u top 20 ovih dana. Nije ni teško bilo po ovim cijenama…

Nadam se da si to rekao u žaru nervoze, jer nemoj biti lud i glup i prodat po 200 kuna.
Ajde relax.
Čekaju se bolji dani.
Tko je ispod 40 godina neka digne ruku?

Ja je dižem, a do 40-te će tisak vrijediti po delboyevim targetima, a to kaj svi svaki dan bulje u gledalicu i komentiraju svaki korak to je druga priča.

Zamisli Buffeta da je cijeli život samo gledao gledalicu i komentirao transakcije, pa lik bi danas bio mrtav ili u ludnici

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

hahah me nbi on njih dao sad ni po 400 u paketu, samo ga fata nervoza

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



e moji momci, nemojte da ja krenem s istovarom jer imam municije za spuštanje do 200 kuna. naravno da mi ne pada na pamet sada kupovati dok vama slični prodaju. ja sam i smanjio prosjek znatno, ali više ne kupujem dok se trend ne promjeni. čekam tisak ispod 50 kuna, pa će mi prosjek ulaska biti čak i niži od pobjedinog i ostalih. ne volim da mi netko godoti poput insidera kad sam trebao prodavati. prodat ću ga ovaj tjedan ako treba po 200 i opet čekati na 50-60 kuna da uđem. nema tu pameti dok je kriza jer možemo mi brzo na 1000 ili na 100. Zato se vratite u mišje rupe i čekajte. Meni je bitno da sam ušao u top 20 ovih dana. Nije ni teško bilo po ovim cijenama…

Nadam se da si to rekao u žaru nervoze, jer nemoj biti lud i glup i prodat po 200 kuna.
Ajde relax.
Čekaju se bolji dani.
Tko je ispod 40 godina neka digne ruku?

Ja je dižem, a do 40-te će tisak vrijediti po delboyevim targetima, a to kaj svi svaki dan bulje u gledalicu i komentiraju svaki korak to je druga priča.

Zamisli Buffeta da je cijeli život samo gledao gledalicu i komentirao transakcije, pa lik bi danas bio mrtav ili u ludnici
[/quote]
Ja imam još 5 godina fore do 40-te i do Delboyevih targeta.Tko zna možda do tih targeta dođe i prije…

lasciate ogni speranza voi ch'entrate (ostavite nadu svi vi koji ulazite)

New Report

Close