TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa evo već dva dana nitko ništa ne piše, pa sam se pobojao da ste svi već izašli iz Tiska. Da utješm one koji su još unutra, i sam sam unutra i to od jučer do grla. Malo treba biti hrabar, i ne utopiti se. A onima koji su izašli iz Tiska puno sreće. Trebat će im, jer izgleda da im pameti nema viška.

svi smo mi još unutra samo dok ide dobro ne pričamo previše da ne ureknemo trend

Hogar vozi Volvo


Pa evo već dva dana nitko ništa ne piše, pa sam se pobojao da ste svi već izašli iz Tiska. Da utješm one koji su još unutra, i sam sam unutra i to od jučer do grla. Malo treba biti hrabar, i ne utopiti se. A onima koji su izašli iz Tiska puno sreće. Trebat će im, jer izgleda da im pameti nema viška.

Tako je kolega i ja sam jučer išao u dokup po 5xx i mislim da je cijena na ovim razinama vrlo povoljna, s obzirom da smo do prije par mjeseci bili na preko 1000kn!

a u Europi pjeva Seve: raste trava zelena +1 do +4%

Hogar vozi Volvo

Bez zalijetanja.
Prije dvije godine, Tisak je bio na 4xx i nitko nije vikao "kupi". Zatim je skočio na 15xx i odjednom se počelo vikat "kupi". Na temelju čega? Zašto bi se sad vraćao na 1xxx?

Isplaćuju li se dividende od 100 kn po dionici?


Bez zalijetanja.
Prije dvije godine, Tisak je bio na 4xx i nitko nije vikao "kupi". Zatim je skočio na 15xx i odjednom se počelo vikat "kupi". Na temelju čega? Zašto bi se sad vraćao na 1xxx?

Isplaćuju li se dividende od 100 kn po dionici?

Prijatelju, ne znam ima li smisla uopće komentirati tvoj post.

1) Prije dvije godine, prije ulaska Agrokora, tiska je zbog korupcija, muljaža i curenja novca bio gotovo pred bankrotom, a kako si naveo tada se trgovalo po cijeni od 4xx kn

2) 2007 Agrokor ulazi u tisak i kupuje po 432,56 kn, te ulaže dodtani kapital u restruktuiranje i informatizaciju.
Vaš link

3) Prošlu godinu završavaju sa 500% dobiti, kada je tisak dostigao 15xx kn.
Vaš link

4) Agrokor i dalje ulaže u nove usluge te u daljnju informatizaciju …

Pa sad ti zaključi da li je vrijednost tisaka ista kao prije dvije godine…

Prijatelju, ne znam ima li smisla uopće komentirati tvoj post.

1) Prije dvije godine, prije ulaska Agrokora, tiska je zbog korupcija, muljaža i curenja novca bio gotovo pred bankrotom, a kako si naveo tada se trgovalo po cijeni od 4xx kn

2) 2007 Agrokor ulazi u tisak i kupuje po 432,56 kn, te ulaže dodtani kapital u restruktuiranje i informatizaciju.
Vaš link

3) Prošlu godinu završavaju sa 500% dobiti, kada je tisak dostigao 15xx kn.
Vaš link

4) Agrokor i dalje ulaže u nove usluge te u daljnju informatizaciju …

Pa sad ti zaključi da li je vrijednost tisaka ista kao prije dvije godine…

1) To nije istina. Tisak je prije dvije godine poslovao jako dobro. Zato sam tada i kupovao dionice. Imali su zaostalog duga iz doba Kutle, ali bilo je očito da idu u dobrom smjeru. Nije bilo razloga da se ne kupi dionica, krize nije bilo na pomolu…
Radilo se na informatizaciji itekako.

2) Na tvom linku se vidi da Agrokor ulazi, ali nisi naveo link gdje piše da ulaže. Sa ulaskom Agrokora i izlaskom Adrisa, u Adris odlazi jedan vrlo kompetentni mladi manager, dio tima koji nosi velik dio zasluga za Tiskov uzlet. Nisam siguran

3) 500% više dobiti, ali tek 20% više prihoda, uz povećanje rashoda od 13%. Ej!!! Što to znači? Očito da nije ništa bitno promijenjeno, samo su se dugova riješili. Porasli su 7%, zato sam i bio sretan kad sam dionice prodao za 20% više (precijenio sam hrvatske ulagače)

4) Vidim samo ulaganje u marketing. Ne vidim kad će u budućnosti opet imat dobit od 500%.

Uvijek ima smisla komentirati. Možda sam ja u zabludi… ali opet, možda i nisam.

3) Da me ne bi netko hvatao za onih 7%, to sam bubnuo… Naravno da povećanje prihoda od 20% i rashoda od 13% ne znači je rast firme 7%. Treba vidjeti kolika je razlika u apsolutnom iznosu, što je preneseno iz prošle godine itd.

U svakom slučaju bitnije su ove brojke 20% i 13%, nego ona od 500%. Pogotovo u slučaju Tiska nakon što je preuzet.

Todorić je kemičar koji je na RUBU AMBISA!!!!
Nažalost Tisku neće donjeti ništa dobro!
Samo IZVLAČENJE KEŠ NOVACA koji mu je neophodan da ŽIVOTARI!!!!!!!!!!!!!


Todorić je kemičar koji je na RUBU AMBISA!!!!
Nažalost Tisku neće donjeti ništa dobro!
Samo IZVLAČENJE KEŠ NOVACA koji mu je neophodan da ŽIVOTARI!!!!!!!!!!!!!

A na čemu temeljite vaše zaključke kolega? Ako imate neke konkretne informacije u vezi s tim, bilo bi lijepo da ih podjelite i s nama ostalima! Da se ne zavlačimo s firmom na rubu propasti…

ma pusti ga nek piše gluposti o nečemu o čemu nema pojma. naši ljudi vole govoriti o svemu a nek dokaže da se vadi lova. nije uzeto ni lipe, što može provjeriti u FINI. ali on to ne zna

...povijest se ponavlja...



Todorić je kemičar koji je na RUBU AMBISA!!!!
Nažalost Tisku neće donjeti ništa dobro!
Samo IZVLAČENJE KEŠ NOVACA koji mu je neophodan da ŽIVOTARI!!!!!!!!!!!!!

A na čemu temeljite vaše zaključke kolega? Ako imate neke konkretne informacije u vezi s tim, bilo bi lijepo da ih podjelite i s nama ostalima! Da se ne zavlačimo s firmom na rubu propasti…
[/quote]

Nije TISAK na rubu propasti niti će BITI!!!!!
To je jedina firma kod Tode koja VRTI ČISTU LOVICU!!!!!
On je majstor za pretakanje!
TKO ĆE VRATITI 8 milijardica duga i obveza?
Da nema LUKOVIĆA I SANADERA koji mu gledaju kroz prste tresnuo bi već davno!!!!
KOLIKA MORA BITI MARŽA I DOBIT da on UOPĆE MOŽE SERVISIRATI SVOJE OBVEZE?
Što je s mirovinskim i socijalnim?
Netreba tu biti baš pametan ko TODA, samo logika i pitajte dobavljače kad aim PLAĆA?
On je KUTLE koji još ima dobre SPONZORE i može poslat 30000 zaposlenih Sanaderu na GRBAČU!!

Odkad je kiosk Online , dobijem račun i nema šanse da im ponestane štampa koju kupujem . Čak i pred zatvaranjem u 21 sat .Remitenda je optimalna , ušteda maksimalna.

I što je najbolje imaju i hladno pivo.

Tip Top, opet ti po starom. Kako hoćeš…


@s_josko
nemaš blage veze koliko se ulaže u Tisak, kako te nije sram tako lupetati? Samo u marketing? Da za tebe, jer samo to možeš primjetiti. A kad smo kod marketinga, da… ulaganja su se multiplicirala, kao i u ostalim sektorima u kojima ti nemaš pojma. Otišo neki manager u Adris, kažeš? UUU neću moć mirno spavat. A kod nas došo Kocijan. Što je on učinio s Konzumom? Nitko nije nezamjenjiv, koga nema bez toga se može. Tisak ide dalje kako god okreneš.

I'LL BE BACK


Tip Top, opet ti po starom. Kako hoćeš…


@s_josko
nemaš blage veze koliko se ulaže u Tisak, kako te nije sram tako lupetati? Samo u marketing? Da za tebe, jer samo to možeš primjetiti. A kad smo kod marketinga, da… ulaganja su se multiplicirala, kao i u ostalim sektorima u kojima ti nemaš pojma. Otišo neki manager u Adris, kažeš? UUU neću moć mirno spavat. A kod nas došo Kocijan. Što je on učinio s Konzumom? Nitko nije nezamjenjiv, koga nema bez toga se može. Tisak ide dalje kako god okreneš.


Kako tebe nije sram!?
Napisao sam samo ono što znam, a za ono što smatram, naglasio sam da smatram. Za razliku od tebe koji nisi napisao ništa osim drukanja i to da je došao Kocijan.
Ti, dakle, smatraš da će Tisak opet ostvarit povećanje dobiti od 500%, bez da se prije toga sroza u minus?
Ako ima sektora gdje se ulaže, a da ja nemam pojma i da će to donijeti toliku dobit da opravda udvostručenje vrijednosti Tiska, molio bih da pokazes neke konkretne podatke.

Ide Tisak dalje, ali ne na 1xxx… Ne treba biti vrač za to vidjeti.

New Report

Close